18:16
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

obrigado

مهدی بخشی عضو از ۱۳۹۲/۰۲/۲۰

  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت #خساپا #وبملت .شمایی که همه مشکلات رو کردن روحانی میندازید،مطمئن باشید که چهار سال پیش و همینطور الان بهترین گزینه همین روحانی هست.فرض کنید که یک ظرف شیشه ای رو از پشت بام پرت کنن توی حیاط و نفر دیگه بخواد همه قطعات این ظرف رو جمع کنه و به هم بچسبونن.ضرری که احمدی نژاد به ایران وارد کرد به این راحتی جبران نمیشه،حداقل 50 سال کشور رو به عقب‌برد.شما توقع‌دارید روحانی چکار کنه ؟ نود درصد مشکلات فعلی کشور مربوط به احمدی نژاد نه روحانی. چه توقعی میشه داشت که روحانی دولت ورشکسته با میلیاردها دلار ضرر و بدهی در همه زمینه ها رو تحویل بگیره و تو یک دوره همه چی حل بشه.ما خودمون یک اسباب کشی ساده میخوایم بکنیم یک هفته از کارو زندگی میافتیم.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #وبملت امروز 104 رو دید بلخره.ما هم باز خریدیم.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت دوست من،وقتی که پایانی سهم مثبت 1،5 هست و تو داری منفی 1 میفروشی،یعنی که داری با قیمت منفی 2،5 فردا میفروشی. آیا درک این موضوع به تصمیمیت کمک نمیکنه؟؟
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت جالبه که بعضیها صحبت از اعتراض و زنگ زدن و شکایت و اینجور چیزا میکنن.دوست عزیز،این حرفهای شما خارج از سهامیاب هیچ ارزشی نداره و فقط باعث خنده ی اهل فن میشه.شما اولین اصل بازار رو که مسئولیت کلیه خریدها و فروشها برعهده ی خودت هست رو نمیدونی.اگه این سهم به یک ریال هم برسه حق اعتراض نداری.همون روز عرضه خیلی ازدوستان تاکید میکردن که #برکت ارزش بیشتر از 180 تا 190 نداره ولی من و شما خریدیم.و مسئولش هم خودمون هستیم.مگه گرونفروشی نبود؟ خب نمیخریدی! مگه مجبورت کردن بخری؟حالا هم نه حد ضرر رعایت میکنید و نه میانگین کم میکنید ،فقط اعتراض بی مورد و حرف خنده دار میزنید.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت هم اکنون سه تا سهم داریم تو سبد.این #برکت بی برکت با میانگین 200 تومان، #وبملت میانگین 113 و #خساپا میانگین 114 تومان. هفته آخر سال هم که همه فروشنده هستن، اینجانب آماده خرید هستم.برکت هم تا سود نده نمیفروشم،هر چی پایین تر بیاد میانگین کم میکنم.دیگه از #شپنا بدتر نیست که 66درصد منفی باز شد ولی با هر تاکتیکی بود با سود خارج شدم. خوش بین
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت کاملا هارمونیک.یه روز مثبت میشه چار پنج روز منفی
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خساپا پریروز از صف فروش برداشتیم.فعلا فروشنده نیستیم
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت اینم برای خودش یه رکورد حساب میشه،عرضه اولیه ای که یه کله وبدون توقف 25 درصد نزول کرده.نامردا گرون فروشی کردند.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خساپا یه مقدار از صف فروش برداشتیم.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #برکت اینجا "کودکستان" هست یا سایت بورسی؟؟؟ متاسفم
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور امروز خارج شدیم از این سهم و البته مهم نیست که سهم در کف قرار داره و یا در سقف و یا هرچیز دیگر.برای اینجانب مهمتر از همه چیز،سلامتی و اعصاب راحته که چندین ماهه توی بورس داره به فنا میره.هر چقدر توی کف خرید کردیم باز قیمتها پایین و پایینتر اومد.فعلا خداحافضی میکنیم با این دزدخانه ی بی صاحب تا اطلاع ثانوی .وقت و انرژی رو میتوان مفید استفاده کرد. #شپنا #ذوب #شبندر #خودرو خوش بین
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور واقعا تو خودرویی ها از همه مزخرف تره، از این جهت که توی منفی بازار بیشترین افت رو داره و توی مثبت، آخرین و کند ترین هست و توی هر قیمتی به تعداد نامحدود فروشنده داره.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور دوستان اینقدر به دولت بد و بیراه نگید و انگ دزدی نزنید.مگر مسئولان ومدیران از کره ی مریخ اومدند ایران و دارن دزدی میکنن؟؟ نخیر آقا،اینها هم ایرانی هستند مثل من و شما،درحال حاضر تمام ایرانیان عزیز در حال دزدی کردن از بقیه هستند.هر کسی هر جور که میتونه،نانوا و بقال و مکانیک و دکتر و کارمند و مدیر و دولتی و غیر دولتی همه در کار دزدی یکسان هستند.و این اتفاق ربطی به مردم عادی و مسئولین نداره.حقیقت تلخه اینروزا ما ایرانیها همه درحال دزدی و چپاول و کم فروشی و نامردی هستیم،فقط با توجه به موقعیت و توانمون،کیفیت و کمیت دزدیهامون متفاوت هست.مطمئن باشید اگر من و شما هم در جایگاه یک مدیر و صاحب منصب با اختیارات و نفوذ و رانت باشیم،به اندازه ی همون شخص و چه بسا بیشتر دزدی و اختلاس میکنیم #خبر #شاخص #شبندر #خودرو #آکنتور
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور حقوقی سهمو به لجن کشید.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور #شپنا #فولاد #ومعادن #خبر یادی کنیم از گذشته!این عکس مربوط به 3سال و سه ماه پیش است.زمانی که هر چی میخریدی بعد از یکماه حداقل 10 تا 15درصد میداد.
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #تلیسه صف هفت میلیونی برای یه نماد بزرگ رقمی نیست ولی برای تلیسه رقم بسیار بالایی حساب میشه.نمادی که کلا 70 میل تعداد سهامش هست و 7 میل عرضه شده،یعنی الان میزان صف برابر با کل سهام در دست سهامداراست.اگه بخوام مقایسه کنم صف 7 میلیونی برای تلیسه مثل اینه که الان #شپنا 3 میلیارد صف خرید داشته باشه!!(شپنا 20 میلیارد سهم و 16 درصد شناور داره)
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور #خودرو #شبندر #شپنا #خبر شاخص الان باید 700 تا 800 منفی باشه.اینم از معجزات بورس ماست که همه سهام منفی ول شاخص افت نمیکنه بد بین
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور هفته پیش یه عده تارگت 190 تومن میدادن :)))
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #خاور سه روزه 10 درصد داده، فعلا فروشنده نیستیم خوش بین
  مهدی بخشی(@obrigado)
  #شپنا هیچوقت برای تقسیم سود مجمع نرید دوستان.فقط ضرر و معطلی میشه.مگه نه اینکه مبلغ سودی رو که تقسیم میکنن از قیمت سهام کم میشه؟ این روزام که بعد از مجمع سهما بالایی ندارن که کسی سود ببره.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟