02:38
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۱۳۰،۹۲۷.۶۸
   ۲،۴۰۴.۹۲
  • ارزش بازار
  • ۵،۰۰۲،۸۸۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۷/۰۵/۲۳    ۱۲:۴۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

navidjeddi

نوید ... عضو از ۱۳۹۲/۰۷/۰۶

  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان صف کرمان در حال سنگین شدن
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان سهمی با ناو 12000 تومن حقش اینا نیس بیش از یکسال هست سهامدارم و سهامدار خواهم ماند
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان بعضی سهم ها با شایعه و خبر سازی بالا می رن.ولی کرمان ، به واسطه بهبود شرایط سیاسی و امنیت سرمایه گذاری بالا می رسه. سهمی که با این ارزش بازار پایین (192میلیارد تومان) ، به طور مستقیم و غیر مستقیم مالک تولید 1000 مگاوات هستش ، بالاتر از رمپنا باشه که با 10هزار مگاوات ، 8500 میلیارد تومان ارزش بازارشه.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان روند سهم همچنان صعودی است و با توجه به معاملات اخیر در روزهای اتی عرضه ها به شدت کاهش پیدا خواهند کرد.همچنان معتقدم هر نوسانی در سهم کرمان جز یک فرصت طلایی برای خرید و ورود نیست.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان صعود واقعی و شایسته سهم به سمت اهداف مورد نظر از فردا اغاز میشود شرکتهایی که مالک نیروگاه برق هستند از جمله سهمهای تاپ بازار با بازدهی فوق العاده خواهند بود که نتیجه مذاکرات اعم از مثبت یا منفی هیچگونه استرسی برای سهامدارانش ندارند.درامد و سود سازی نیروگاهها در سالهای پیش رو همه را شگفت زده خواهد کرد دولت توجه خاصی بر روی صنعت برق دارد و بودجه مورد نیاز برای تقویت این صنعت برای سال 94 در نظر گرفته شده.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان این روزهابحث مزایده فروش میلیونها تن خاک روی معدن گوجر مطرح هست. این معدن از اول مهر ماه به بهره برداری رسیده است و سودی از بابت ان پیش بینی نشده است.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان نیروگاه های خورشیدی رودشور، شاهرود و کهنوجایران کشوری است که به گفته متخصصان با وجود ٣٠٠ روز آفتابی در بیش از دو سوم آن و متوسط تابش ٤/٥ تا ٥/٥ کیلو وات ساعت بر متر مربع در روز، بعنوان یکی از کشورهای با پتانسیل بالا در زمینه انرژی خورشیدی معرفی شده است. شرکت مه باد اقدام به مطالعه و امکان سنجی در سه منطقه رودشور، شاهرود و کهنوج نموده تا در صورت امکان نسبت به احداث نیروگاه های فتوولتائیک با ظرفیت ٥٠ مگاوات در هر یک از این مناطق اقدام نماید.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان نیروگاه های بادی خواف و شاهرود شرکت مه باد با توجه به پتانسیل بسیار مناسب باد در مناطق خواف (استان خراسان رضوی) و شاهرود (استان سمنان)، در حال بررسی شرایط احداث مزرعه بادی با ظرفیت ١٠٠ مگاوات در هر یک از این مناطق می باشد.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان شرح پروژه: نیروگاه برق آبی بیجاردر راستای سیاستهای استفاده از پتانسیل بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در احداث نیروگاه ها، شرکت آب منطقه ای گیلان اقدام به برگزاری مناقصه سرمایه گذاری به روش B.O.T جهت احداث نیروگاه برق آبی بیجار به ظرفیت ٦/٣ مگاوات در پایین دست سد مخزنی بیجار نمود. از سوی دیگر شرکت ماه تاب گستر با توجه به اصلاح نرخ خرید برق از نیروگاه های تجدیدپذیر، سرمایه گذاری در این بخش را موجه تشخیص داده و اقدام به شرکت دراین مناقصه نمود.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان برج هزار کرمان ، واحدی های مسکونی در نقطه خوب کرمان دارد که آماده تحویل است. و واحدهای تجاری اداری آن نیز در بهترین نقطه کرمان تکمیل شده است. معدن روی گوجر این معدن به بهره برداری رسیده است. و میلیون ها تن خاک روی از آن استخراج شده است ، و تا به امروز سه تا مشتری برای این خاکها آمده است ، اما شرکت خواهان فروش با قیمت بالاتری است و هنوز به مشتری ها قولی نداده است و موافقت نکرده است. که از این محل هم سود قابل توجه ای کسب می کند.
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #کرمان خوش بین
  نوید جدی(@navidjeddi)
  #مفاخر خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟