12:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

naseri

رضا ناصری عضو از ۱۳۹۱/۱۲/۲۷

  رضا ناصری(@naseri)
  #شرانل سهم اگر بتواند بالای 1200 تومان تثبیت شود رسیدن به 1300 و 1400 تومان را برای خود راحتمی کند،رفتن به مجمع صحیح خواهد بود.
  رضا ناصری(@naseri)
  #وتوسم #وبانک با 25 درصد سود اومد، #وتوسم رو بپایید
  رضا ناصری(@naseri)
  #وتوسم ما تو صف بوديم بهمون رسيد همانطور كه ديروز گفتم اين سهم دلايل زيادي براي رشد داره، پرتفوی دارویی، سیمانی و #وبانک خودش برای صعود این سهم کافیه خوش بین
  رضا ناصری(@naseri)
  سبد بنیاد مستضعفانبه نظر من سهام هایی که از این گروه در این چند ماه باقی مونده :1- بانک سینا ( وسینا)2- کشاورزی و دامپروری مگسال ( زمگسا)3- قند شیروان قوچان و بجنورد ( قشیر)4- قچار5- قزوین6-قصفهاhttp://akhbarebours.blogfa.com/post/117مسئولیتش با من نیست فقط گفتم دوستان استفاده کنند
  رضا ناصری(@naseri)
  #ولیز به منظور افزایش توان مالی شرکت، افزایش سرمایه حدود 30 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران در برنامه آتی مدیریت قرار گرفته است.
  رضا ناصری(@naseri)
  #فسرب قیمت دو مانع پیش رو دارد : یکی سطح 61٫8 فیبو که به عنوان مقاومتی سخت جلوی رشد قیمت را گرفته و مورد دوم اینکه اگر فیمت بتواند خط مورب سبز رنگی که نشان داده شده را بشکند میتواند تشکل الگوی هارمونیک سر و شانه کف را بدهد این خط ، خط گردن الگو است که با شکسته شدن آن الگو شکل میگیرد اگر این مقاومتها شکسته شود و قیمت در بالای آن تثبیت شود آن وقت هدف قیمت ابتدا 240 و سپس میتواند 280 تومان باشد
  رضا ناصری(@naseri)
  #سیست همکاران سیستم با سرمایه 25 میلیارد تومانی فعلی قصد افزایش سرمایه 10 میلیارد تومانی از محل سود انباشته را دارد. موضوع افزایش سرمایه جبران مخارج سرمایه‏ گذاری‏های انجام شده در سال 1391 و همچنین تکمیل، خرید و راه‏اندازی تجهیزات مربوط به طرح‏های توسعه می باشد.
  رضا ناصری(@naseri)
  #شاخص  به سمت 45800  خوش بین
  رضا ناصری(@naseri)
  #دکوثر اگر اصلاح بلند مدت سهم را در 127 تومان تمام شده بدانیم،سهم باید بتواند در میان مدت رشدی بین 270 تا 300 تومان داشته باشد حد ضرر این موج شماری 127 تومان است کاهش بیشتر در اصلاحات احتمالی،شمارش را باطل خواهد کرد کم ریسک ترین محدوده خرید در صورت اصلاح از 220 یا 240 ، بین 170 تا 160 با حد ضرر کوتاه مدت 145 و میان مدت 127 تومان میباشد.
  رضا ناصری(@naseri)
  #وپترو  ناو 1713
  رضا ناصری(@naseri)
  مبانی قیمت‌گذاری سنگ‌آهن صادراتی ایران اعلام شد به گزارش خبرگزاری مهر، محمد برقی معاون بازرگانی مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو، با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر میانگین قیمت سنگ آهن صادراتی ایران با عیار 59.60 و با شرایط تحویل در بنادر چین، حدود 100 دلار است که البته در مقایسه با میانگین قیمت چند ماه گذشته مقداری کاهش داشته است.
  رضا ناصری(@naseri)
  دلار 3620 تومان
  رضا ناصری(@naseri)
  #شبریز شرکت پالایش نفت تبریز که چند روز پیش جهت تعدیل عایدی خالص هر سهم در سال 91 با توقف نماد روبرو شد لحظاتی قبل آخرین اطلاعات مربوط به سال مالی 91 خود را در سامانه کدال منتشر کرده است.این شرکت برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 91 طبق صورت های مالی حسابرسی نشده مبلغ 1426 ریال سود خالص محقق نموده که در مقایسه با گزارش قبلی از 26 درصد تعدیل مثبت برخوردار بوده است.
  رضا ناصری(@naseri)
  #وپترو حدضرر سهم 155 تومان می باشد لذا اگر امروز به زیر این محدوده تثبیت شود بهتر است تا کندل حمایتی بعدی نقد شوید.
  رضا ناصری(@naseri)
  #شرانل  نگهداری برای 1200 تومان توصیه می شود خوش بین
  رضا ناصری(@naseri)
  #شپنا شرکت پالایش نفت اصفهان با سرمایه ای معادل 41 میلیارد و 625 میلیون و 800 هزار تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 91 مبلغ 2488 ریال سود خالص محقق نموده و این در حالیست که نسبت به گزارش قبلی تعدیل مثبت 8 درصدی داشته است.این شرکت که برای هر سهم در سال 92 با دلار 2450 تومانی مبلغ 4883 ریال عادی خالص پیش بینی کرده علت تعدیل مثبت اخیر برای سال مالی 91 را به شرح زیر اعلام نموده است:
  رضا ناصری(@naseri)
  #پارسان یک مقام  آگاه درشرکت پارسان از تشکیل جلسه به منظور بررسی افزایش قیمت خوراک دریافتی طی روز جاری خبر داد. این مقام  آگاه  دلیل توقف نماد را  بررسی تأثیر خرید اخیر این شرکت در نماد "شراز" عنوان کرد. نمبورس
  رضا ناصری(@naseri)
  #کروی سود پیش‌بینی هر سهم توسعه معادن روی ایران 530 ریال
  رضا ناصری(@naseri)
  #کچاد بنابر اعلام شرکت این موضوع باعث کاهشی به میزان 227 ریال (معادل 12٫2 درصد) از عایدی خالص هر سهم در سال 92 و رساندن آن به مبلغ 1635 ریال خواهد شد. گفتنی است این شرکت پیش از این برای هر سهم در سال 92 مبلغ 1862 ریال سود خالص و تقسیم 70 درصدی سود بطور نقدی بین سهامداران را پیش بینی کرده بود.
  رضا ناصری(@naseri)
  #شبندر شرکت پالایش نفت بندر عباس روز گذشته طی نامه ای به رئیس اداره نظارت بر ناشران بورس درخواست توقف نماد بعلت تعدیل مثبت بیش از 50 درصد در سود خالص هر سهم 91 را اعلام نموده است.گفتنس است شنیده ها حاکی از تعدیل مثبت نزدیک به 100 درصدی سود خالص هر سهم سال 91 برای این نماد است.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟