08:32
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۳،۱۶۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

nart

فراز شریف عضو از ۱۳۹۳/۰۲/۱۵

  فراز شریف(@nart)
  #خمحور به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شرکت تولید محور خودرو با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29،با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشد. مدیریت بازار خوش بین
  فراز شریف(@nart)
  #خمحور دوست عزیز!با سوال در سهامیاب مشکل شما حل نمیشه.سازمان حسابرسی اعلام کرده گزارشات شرکت آمادس.حالا شما به عنوان سهامدار باید از شرکت شدیداً پیگیر باشی و فشار بیاری و شرکتم باید پاسخگو باشه.پاسخ شرکت این هست که امیدواریم تا پایان این هفته باز بشه.شما هم با شماره : 02166024351 و شماره گیری عدد 0 به اپراتور وصل بشید و بگید ارتباط بدن به امور سهام و اونجا حسابی بهشون بتوپید!چون فوق العاده در این ضمینه ها تنبلن و مارو از یه جهش خوب عقب انداختن.
  فراز شریف(@nart)
  #خمحور گزارشش توی سازمان حسابرسی آماده شده،اگه شانس بیاریم هفته آینده باید بره روی کدال و باز بشه.اگه نه که هفته بعدش.
  فراز شریف(@nart)
  #خمحور دوستان چرا انقد میپرسید چرا بسته شده؟!!توی اطلاعیه سازمان مشخصه که به دلیل تعدیل بسته شده!...گزارش تعدیلش نباید زیاد بد باشه!...به هر حال حداکثر تا دو هفته دیگه یا زودتر باید باز بشه.
  فراز شریف(@nart)
  #خمحور تعدیلش که قاعدتاً باید مثبت باشه اما کسی میدونه مقدارش قابل توجه هست یا نه؟
  فراز شریف(@nart)
  #قمرو با تفسیر صحبت کن ببینیم حرف حسابت چیه سالار؟؟؟؟!!!!!
  فراز شریف(@nart)
  #شاوان دوستانی که میگن باز شه که چی بشه من موندم واقعاً تو این طرز تفکر!!!تو این دو ساله چندین بار تو سهمای مختلف ضربه این طرز تفکرو خوردین بازم میگین چرا بازشه؟!!شما که میگی 20% منفی میخوره امروز بخوره بهتره یا مثلاً 1 ماه دیگه باز شه با همین شرایط؟؟؟!!!...آقا جون هیچی بدتراز بلاتکلیفی نیست!تلفن پیگیری از امور سهام: 02126413963
  فراز شریف(@nart)
  #شاوان اینم یه شماره مؤثرتر جهت پیگیری،میگن دارن پیگیری میکنن که اطلاعات حسابرسی شده رو دریافت کنن: 02126413963
  فراز شریف(@nart)
  #شاوان دوستان رگ پیگیریتون یکم بجنبه لااقل روزی یکی دوبار با امور سهام تماس بگیرید:02126413090خلاصه آدم باید پیگیر حقوقش باشه دیگه!
  فراز شریف(@nart)
  #شاوان حالا معلوم که نیست کی باز میشه،ولی به هر حال فعلا نگهداری معقولانه تره!چون ایران عملاً در حال احیای جایگاه خودش در صادرات هست و اخبار مثبت کنگره هم تو راهه و آمار فروش شرکت مجدد داره روبه سوددهی میره!با گزارشای بعدی اون روی سکه رو میشه!!! خوش بین
  فراز شریف(@nart)
  #ثتران فروش حقوقی در این مقطع اثر منفی نداره!حتی برعکس!روزهای آینده معلوم میشه! خوش بین
  فراز شریف(@nart)
  #سمگا فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #دانا فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #قاسم فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #شاوان فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #هرمز فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #حسینا فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #وگردش فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #خکاوه فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
  فراز شریف(@nart)
  #شتران فطانت با اشاره به نقش شرکت های مشاور سرمایه گذاری در ارایه تحلیل ها و قیمت سنتی 10 سهام شرکت های بورس ایران که در دنیا سابقه ندارد، ادامه داد: روند نزولی قیمت ها و شاخص که از دی 92 شروع و تاکنون ادامه دارد، *حتماً* به پایان خواهد رسید!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟