22:29
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

namabourse

نما بورس عضو از ۱۳۹۲/۰۲/۰۱

  نما بورس(@namabourse)
  تاثیر کاهش تولید فولاد بر سنگ آهن مقطعی است ---- مؤسسه رویترز در تحلیلی از بازار سنگ آهن اعلام کرد که تضعیف تولید فولاد در چین هم اکنون تأثیر منفی بر بازار سنگ آهن گذاشته و باید منتظر فشار در جهت کاهش قیمکت در روز های پیش رو بود اما این روند مقطعی بوده و باردیگر احتمال دارد قیمت ها روندی صعودی به خود بگیرند.
  نما بورس(@namabourse)
  از مجموع معاملات بورس و فرابورس، 5 شرکت پالایشگاهی شبریز، شبندر، شتران، شراز و شپنا بیش از 35 درصد از ارزش معاملات را با 96 میلیارد تومان به خود تخصیص دادند.
  نما بورس(@namabourse)
  دوستان عزیز برای گروه پالایشگاهی رشد قیمتی و سود اعلامی بیشتری انتظار میرود
  نما بورس(@namabourse)
  شنیده‌ها این روزها از گرانی حکایت دارد؛ گرانی که از کالاهای غیراساسی و لوکس به کالاهای اساسی و روزمره رسیده و پس از افزایش 30 تا 40 درصدی قیمت روغن، ظاهرا نان نیز در نوبت بعدی قرار دارد.
  نما بورس(@namabourse)
  #شپترو سهم استارت صعود خود را برای کسب قله 1100 تومانی در گام نخست زده است لذا توصیه به سهامداری می کنیم.
  نما بورس(@namabourse)
  #فولاد درنماد #فولاد شاهد برخورد سهم با مقاومت 4.319 ریال می باشیم که محدوده مقاوتی قوی را برای سهم تشکیل داده است.روند حرکتی اندیکاتورها اصلاح خوبی را انجام داده و پتانسیل رشد خوبی را برای سهم فراهم آورده اند .می توان به توجه بازار در سهم به واسطه اصلاح مناسب برای عبور از روند نزولی امیدوار بود.
  نما بورس(@namabourse)
  #فارس گزارش شفاف سازی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در روز گذشته از یک سو و انتظار برای ارایه گزارش های مناسب از شرکت های زیرمجموعه از دیگر سو باعث اقبال سرمایه گذاران به این سهم پرپتانسیل گشته است به نحویکه هم اکنون بیشترین ارزش تقاضا در بازار به این نماد تعلق دارد. به نظر می رسد با توجه به شناسایی سود و خارج شدن سهامداران کوتاه مدت از این سهم شاهد توجه بیشتر بازار به این نماد باشیم به نحویکه بسیاری از فعالان بازار انتظار لیدری را در بیان مدت برای این شرکت متصور می باشند.
  نما بورس(@namabourse)
  #پارسان در حالی که نماد پارسان در ابتدای ساعات معاملاتی روند متعادلی داشت این نماد نیز به سایر هم گروهی های خود پیوست و در حال حاضر با صف خرید 1.3 میلیونی مواجه است.
  نما بورس(@namabourse)
  #قشهد درنماد"قشهد"شاهد عدم توان سهم در عبور از مقاومت 17840 ریال می باشیم که روند برگشت قیمت را برای سهم ایجاد نموده است .سهم در حال حاضر با حمایت 16653 ریال درگیر می باشدکه حمایتی ضعیف می باشد.روند حرکتی اندیکاتورها درمحدوده نزولی می باشد.(مقاومت روبروی سهم 17840 می باشد).
  نما بورس(@namabourse)
  شایعات از افزایش قریب الوقوع قیمت شکر خبر می دهد، گفته می شود حجم عمده ای از تولیدات قند و شکر در شرکت ها انبار شده است.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟