20:00
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mtlb

محمد ! عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۱۳

  محمد !(@mtlb)
  محمد !(@mtlb)
  #شاوان هر روز یکی میاد میگه پالایشی ها در سقف معامله میشن! الان میریزن! مقاومتو نتونست رد کنه! تا یه ماه کفو سوراخ میکنه! آخر سال #شبندر 10 تومن میشه!! ولی همیشه سهم راه خودشو میره. کانال حرکتی کاملا واضح شاوان رو در یک سال و نیم گذشته تو این شکل دارید میبینید. فردا سهم به مقاومتی میرسه که تو این یک سال و نیم 10 بار بهش واکنش نشون داده. برای ادامه روند صعودی باید بالای 1150 تومن تثبیت بشه.
  محمد !(@mtlb)
  #خزامیا کانال صعودی بلندمدت سهم رو میبینید که به زیبایی به خطوط این کانال واکنش میده. همچنین کانال نزولی کوتاه مدت که پس از خروج ازش پولبک هم زده و در حال تشکیل یک مثلث هست. سهم شرایط خوبی داره و اگه کف مثلث را نشکنه میتونه نوسانی تا محدوده 114 تومن داشته که مقاومت سهم به حساب میاد و برای شروع روند صعودی باید بالای این مقاومت تثبیت بشه
  محمد !(@mtlb)
  #خساپا این نمودار سهام یاب - ایده 255696371 روند حرکتی سهمو خیلی واضح نشون میده. روز بازگشایی در بدترین جای ممکن باز شد. البته بازیگردانای سهم خیلی خوب میدونن که کجا باید باز کنن! حمایت 120 تومن هم به فنا رفت! حمایت بعدی 107 تومن هست، همون کف قبلی. از اونجا میتونه یک نوسان رو به بالا به سقف مثلث باز شونده داشته باشه.
  محمد !(@mtlb)
  جدید ترین محصول سایپا! خودروی تاشو!! این عکس رسما سیگنال خرید #خساپا رو با هدف 50000 تومن صادر میکنه. یه وقت جا نمونید از این رشد اولترا شارپ!
  محمد !(@mtlb)
  #کروی با تثبیت 200 تومن، میتونه به سمت 240 و بعد 285 حرکت کنه. سهام یاب - ایده 255685171
  محمد !(@mtlb)
  #بترانس امروز از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شد. در صورت تثبیت و عبور از 1550 تومن، میتونی 1800 و بعد 2300 تومن رو ببینه
  محمد !(@mtlb)
  #فملی نمودار هفتگی تعدیل نشده. سهم در بلندمدت داخل یک مثلث رو به پایین حرکت کرده و الان در وضعیت نسبتا خوبی قرار داره. با عبور مقاومت محدوده 165 تومن میتونه از این مثلث خارج بشه و رشد خوبی داشته باشه.
  محمد !(@mtlb)
  #خساپا در حرکت صعودی خودش دقیقا تا سقف چنگال بالا رفته و پس از اون داخل یک مثلث باز شونده نزول کرده. حمایت پیش روی سهم 120 تومن هست. برای صعود سهم، باید مثلث رو به بالا شکسته بشه.
  محمد !(@mtlb)
  #وپترو پس از خروج از کانال نزولی میان مدت، پولبک به این کانال رو هم زد و الان رو حمایت خوبی قرار داره. با عبور از مقاومت 200 تومن، خط روند نزولی کوتاه مدت هم شکسته میشه و سهم میتونهتا محدوده 270 تومن رشد داشته باشه.
  محمد !(@mtlb)
  #ونفت در ادامه سهام یاب - ایده 255685871 در نمودار تعدیل نشده میبینیم که حرکت میان مدت و بلندمدت سهم داخل یک مثلث شکل گرفته.حمایت نسبتا خوبی رو 220 تومن داره که با از دست دادن این حمایت میتونه تا کف مثلثا نزول داشته باشه. مقاومت ضلع بالای مثلث هم یه کم بالاتر منتظره!
  محمد !(@mtlb)
  #ونفت نمودار هفتگی. پس از رسیدن به سقف کانال و مقاومت 250 تومن روند صعودی متوقف شده و همچنان با مقاومت 250 تومن درگیره. در صورت عبور از 250 دوباره با سقف کانال روبرو میشه. ادامه تحلیل در پست بعدی.
  محمد !(@mtlb)
  #کروی پس از رسیدن به سقف کانال و مقاومت سنگین 200 روند صعودیش متوقف شد. برای صعود باید از 200 تومن عبور کنه در غیر این صورت حمایت 165 تومن و کف کانال. واگرایی منفی در rsi هم داره
  محمد !(@mtlb)
  #ارفع همون طور که گفته شده بود به راحتی از روند نزولی خارج شد سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 172347906 مقاومت‌های پیش رو مشخص هستن.
  محمد !(@mtlb)
  #شاخص در سقف کانال نزولی!
  محمد !(@mtlb)
  #قاسم حرکت به سمت 480 تومن خوش بین
  محمد !(@mtlb)
  #وپترو با 1 تومن اختلاف از 146 برگشت سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 167428199 خط روند نزولی شکسته شده و میتونه 220 تومن رو ببینه
  محمد !(@mtlb)
  #پترول حمله مجدد به سقف کانال. اگه نتونه عبور کنه احتمالا کف کانال رو باید ببینه! در صورت عبور حرکت به سمت 185 تومن
  محمد !(@mtlb)
  #ارفع از رشد اخیر بازار بی نصیب بوده! روی حمایت خوبی قرار داره و میتونه کانال نزولی کوتاه مدت و خط روند نزولیش رو بشکنه
  محمد !(@mtlb)
  @negar2020 #ختراک در کف کانال میان مدت حمایت شده و روند نزولی شدید کوتاه مدت رو شکسته. مقاومت پیش رو محدوده 204 تومن هست. برای رشد بیشتر باید 204 تومن و کانال قرمز رو بشکنه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟