15:35
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mres

هفت چنار عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۲۰

  هفت چنار(@mres)
  #شپلی مکدی در حال عبور از خط صفر میباشد خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد مکدی نزدیکه نقطه صفر و در ناحیه حساسی قرار دارد...احتمال گذشتن مکدی از صفر وجود دارد خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد همگرایی مکدی ونمدار قیمت خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  #شپلی منطقه حساس از نظر خط روند
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد خط روند سهم........ خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد کف دوقلو رو داره میزنه
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد اندکی صبر سحر نزدیک هست خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد ایا روزهای اخره این قیمت ها است؟ خوش بین
  هفت چنار(@mres)
  @sorooshnia این نموددار چیو نشون میده؟؟؟
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص به نظر می رسد قیمت طلا در روزهای آتی نیز تحت تاثیر نشست بانک مرکزی اروپا و انتخابات یونان قرار خواهد داشت و احتمال افزایش بیشتر قیمت این فلز زرد وجود دارد.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص سکه شد 1000000 بد بین
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخصسهم ایران در بازار جواهرات و طلای خاور میانه از 23 درصد در سال 2013 میلادی به کمتر از 12 درصد در 9 ماه نخست 2014 میلادی کاهش یافته است.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص در گذشته نیز تغییر نظام مالیاتی در بازارهای طلای کشورهای منطقه تاثیر منفی زیادی بر وضعیت مبادلات طلا داشته است و افت شدید قیمت نفت می تواند این تاثیرات منفی را بیشتر از گذشته نمایان کند. این مرکز تحقیقاتی در ادامه ضمن اشاره به اوضاع بازار طلای ایران افزود: مشکلات اقتصادی ایران همراه با افزایش مالیات بر ارزش افزوده موجب شده تا تقاضای جواهرات طلا در بازار ایران در 9 ماه نخست 2014 میلادی به کمتر از نصف کاهش یابد.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص موسسه تحقیقاتی متالز فوکوس تاکید کرد که در حالی که قیمت هر بشکه نفت برنت از 110 دلار در اوایل سال 2014 میلادی به کمتر از 45 دلار کاهش یافته بازارهای طلا در کشورهای تولید کننده نفت خاورمیانه با خطر جدی روبرو شده است.بر اساس این گزارش متالز فوکوس افزود: کشورهای تولید کننده نفت خاورمیانه قصد دارند با افزایش مالیات بر ارزش افزوده طلا در بازارهای داخلی، کاهش درآمد حاصل از فروش نفت را جبران کنند و این مساله تهدیدی جدی علیه بازار طلای این کشورها به شمار می رود.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص وی در ادامه گفت: به نظر من قیمت طلا باید به 2000 دلار در هر اونس برسد. بانک های مرکزی جهان هر کاری را انجام خواهند داد تا قیمت طلا را پایین نگه دارند. تلاش های زیادی صورت می گیرد که وضعیت اقتصادی جهان خوب جلوه داده شود تا قیمت طلا به صورت ساختگی کاهش یابد.سلنته گفت: نمونه بارز و روشن این مساله افزایش ساختگی ارزش دلار آمریکا است. وضعیت اقتصادی آمریکا واقعا بهبود نیافته است.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد #خبر #شاخص جرالد سلنته تحلیلگر ارشد ترند ژورنال در خصوص وضعیت بازار طلا در سال 2015 میلادی تصریح کرد که قیمت طلا هم اکنون به کف خود رسیده و قیمت های کنونی به نظر من پایین ترین سطح قیمت طلا استبر اساس این گزارش سلنته که بیش از 35 سال سابقه فعالیت در بازارهای بین المللی را دارد، افزود: به نظر من قیمت طلا باید حداقل 60 درصد بیشتر از قیمت های کنونی باشد. امسال سال خوبی برای سرمایه گذاران بازار طلا خواهد بود و افت شاخص سهام تاثیر زیادی بر عملکرد مثبت بازار طلا خواهد داشت.
  هفت چنار(@mres)
  جرالد سلنته تحلیلگر ارشد ترند ژورنال در خصوص وضعیت بازار طلا در سال 2015 میلادی تصریح کرد که قیمت طلا هم اکنون به کف خود رسیده و قیمت های کنونی به نظر من پایین ترین سطح قیمت طلا است.بر اساس این گزارش سلنته که بیش از 35 سال سابقه فعالیت در بازارهای بین المللی را دارد، افزود: به نظر من قیمت طلا باید حداقل 60 درصد بیشتر از قیمت های کنونی باشد. امسال سال خوبی برای سرمایه گذاران بازار طلا خواهد بود و افت شاخص سهام تاثیر زیادی بر عملکرد مثبت بازار طلا خواهد داشت.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد سلام به همه بچه های خوب شموادی
  هفت چنار(@mres)
  #خبر تصمیم غیر منتظره بانک مرکزی سوییس در متوقف کردن نرخ برابری فرانک بر اساس یورو و متوقف شدن فروش اوراق قرضه 3 ساله با فرانک تاثیر زیادی بر افزایش چشمگیر قیمت طلا در روزهای اخیر داشته است.
  هفت چنار(@mres)
  #شمواد بچه ها سلام....... خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟