06:55
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mostafarezayi

mr .r عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۱۸

  #خساپا تا گزارش شش ماهه حسابرسی شده نیاد طرفش نرید
  #فخوز مدیرکل محیط زیست خوزستان گفت: کارخانه فولاد شادگان علاوه بر عواقب زیست محیطیش، از نظر اشتغال هم هیچ توجیه آن چنانی برای اهالی شادگان ندارد به همین دلیل موافق ساخت آن نیستیم.احمدرضا لاهیجان زاده شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی مسائل فولاد شادگان در سالن جلسات استاندار خوزستان اظهار کرد: تاریخچه فولاد شادگان به اندازه یک زونکن 200 صفحه ای فقط عواقب دارد و داستان آن خیلی مفصل است.لاهیجان زاده ادامه داد: زمان ساخت کارخانه فولاد شادگان حتی مدیرعامل شرکت گاز وقت اعلام کرد چرا باید کارخانه فولاد در نقطه ای ساخته شود که امکان تأمین گاز هم برای آن وجود ندارد.وی با اشاره به اینکه کارخانه در حریم تالاب شادگان است، بیان کرد: دو هزار مترمکعب آب در ساعت که برای این کارخانه نیاز دارند واقعا خیلی زیاد است و حتی به اندازه کارخانه فولاد با آن عظمت هم نیست.-----------------------------------------------------------------------مدیرعامل فولاد شادگان با اشاره به اینکه مجوز اولیه فولاد شادگان 600 هکتار بود که به 256 هکتار تقلیل پیدا کرد، افزود: بین 50 تا 100 میلیارد تومان زیر زمین کار کردیم و مجبور به خشک کردن تالاب شدیم.
  #خساپا یکی از دلایل بیکاری در کشور ما اینه که بازنشسته ها دارن کار میکنند . یکی دیگه مشاغل کوچک مثل رستوران ها و تولیدی ها و ... هستند که از نوجوانان استفاده می کنند . در کشور حدود 3.000.000 کسب وکار کوچک وجود داره اگه هر واحد فقط به یک نفر حقوق قانون کار بده و بیمه براش بریزه 3.000.000 شغل پایدار داریم و 3.000.000 خانواده به آرامش میرسن . یکی دیگه چند شغله ها هستند .... ( از نظر تعداد کشاورزان هستند که علاوه بر مزرعه و دام و باغ در شرکتها و ادارات و تاکسیرانی و ... مشغولند و درصد بالایی را دارن )
  #خساپا دوستان گول نمودارهای برخی کانالها رو نخورید . دو مشکل اساسی پیش روی سایپا قرار داره . 6500 میلیارد تومان زیان انباشته تلفیقی و حذف پراید در سال 97 که بخش قابل توجهی از فروش شرکت رو بخودش اختصاص داده . پراید سود زیادی برای سایپا داره و حرفهای جمالی مبنی بر زیان ده بودن پرایدکاملن چرته .
  #خساپا در سال 97 با حذف پراید فروش شرکت کاهش پیدا می کنه . این فلش های سبز هم به دستور جمالی کلاهبردار بوده .
  #خساپا تولید پراید هاچ‌بک پایان یافت - این یعنی کاهش درآمد
  #خساپا تعدیل منفی سود 96.12.29 از 178 به 141 ریال و (24) ریال زیان در 3 ماهه اول - گزارش شش ماهه تکلیف سهم رو تا آخر سال مشخص میکنه . اگه تو شش ماهه افزایش زیان بده فاتحه گروه خودرو تا بهمن ماه خوندس .
  #خساپا صف فروش میشه و این خط کذایی که همه دارن ترسیم می کنند میشه مقاومت
  #خساپا هیچ دلیلی برای رشد قیمت وجود نداره
  #خساپا تا 100 میاد پایین . خرید کاملا اشتباهه
  #خساپا جمالی ماست مال
  #غشهداب به نظر من خساپا تا 100 میاد چون ابهامات بر طرف نشده ( مهندسی مال توسط جمالی پیشرو در ماست مالی در جهان )
  #غشهداب تمام خبرهای مثبت این سهم رو شده . پس نوسانگیرها و سهم باد کنها سراغ این سهم نمیرن .
  #غشهداب دیگه باید دست به ماشه بود برای فروش . خرید ریسک خیلی زیادی داره . بازیگر این سهم همیشه خلاف تحلیل و شرایط بازار حرکت کرده .
  #فخوز 400 ریال پوشش سود در 5 ماهه . احتمال تعدیل در 6 ماهه . سود 96 مبلغ 1200 ریال تخمین زده میشه .قیمت سهم در مهرماه حداقل 500 تومنه
  #فخوز فروش حقوقی به حقیقی !
  #غشهداب در حال ساختن الگوی سقف دو قلو . اگه تکمیل بشه می تونه تا 1398 بریزه ؟
  #غشهداب ظاهرا همه خبرهای خوب پیش خور شده . دیگه باید چی بگه تا بالا بره ؟
  #غشهداب پیش بینی خرید 71000 تن گوجه با نرخ 3581 ریال در گزارش امروز . هر 1000 ریال افزایش در هر کیلو 94 ریال از سود خالص شرکت را کاهش میدهد . آیا شرکت میتونه در سال جاری با این نرخ تهیه کنه ؟ تا گزارش 6 ماهه حسابرسی شده نیاد معلوم نمیشه . در ضمن اگه مفروضات 2 ماهه رو برای کل سال تعمیم بدیم 259 ریال میتونه پوشش بده .
  #فخوز عرضه 5000 تن شمش بلوم در قیمت پایه 19500 ریال ( بودجه 14600 ریال )
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟