14:36
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۸۱۷.۲۸
   -۱۰۶.۲۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۹،۵۳۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۳۰    ۱۲:۳۴

مصطفی مطهر

ما توی بورس تازه واردیم. اومدیم دستگرمی. به امید یاری دوستان که حقوقیا حالمون رو نگیرن!!!

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mostafamotahar

مصطفی مطهر عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۱

  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #اطلس چرا خرید نمی کنه؟؟؟
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #اطلس خوشم میاد حتی نمیخره اطلس!!! فکر کنم منتظره کامل بازار بیاد روی کف بعد بخره. یعنی نیت داره بازار کفه کفه کف باشه. خوش بین
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه9202 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه9201 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه8907 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه9012 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه9106 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #تسه9001 اگه نیاز ندارید نخرید.این تسه ها چیزایی که مردم می خرن می رن باهاش خونه می خرن یکم انصاف داشته باشید. بالا بردن قیمت اینا یعنی ضربه به جامعه ای که می خوان خونه بخرن. رحم کنیم به هم تا خدا به ما رحم کنه.ما حقیقیا نخریم دیگه کسی هم برای سفته بازی نمیاد روی اینا. کسب سود از هر روشی درست نیست. به هم رحم کنیم.
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #خبر گروه 1+5 (آمریکا، بریتانیا، فرانسه، روسیه، چین و آلمان) متعهد شده اند که تحریم فلزات گرانبها، پتروشیمی و خودروسازی را کاهش دهند، در این شش ماه تحریم های جدید وضع نکنند و امکان دسترسی ایران به بخشی از منابع ارزی حاصل از فروش نفت را فراهم کنند. (بی بی سی) خوش بین
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #اطلس من که بهش امید دارم. مفید از گنده های بازاره خوش بین
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  آنچنان سبز نیستیم ولی سبزارو دوست داریم
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  @majidpalar آقا مجید سلام. کلاسا از کی شرو میشه؟ من امروز اس ام اس هزینه رو گرفتم. می خوام بدونم اگه کلاسا شرو شده چی کار کنم؟ ثبت نام کنم ؟ واریز کنم؟
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  @majidpalar آقا سلام. من امروز برنامه کلاس ها رو گرفتم و هزینش رو. کلاس ها شروع شده؟ برنامه روز های کلاس چجوری؟ ساعتش چطوریه؟
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #وایران 92/10/14 10:45 کارگزاران محترم عضو فرابورس و فعالان محترم بازار سرمایه، به اطلاع می رساند؛ با توجه به انتقال نماد معاملاتی شرکت لیزینگ ایرانیان (وایران1) از بازار اول فرابورس ایران به بازار معاملاتی شرکت بورس اوراق بهادار تهران، نماد معاملاتی مذکور در پایان جلسه معاملاتی روز چهارشنبه مورخ 18/10/1392 متوقف می گردد. یادآور می گردد تاریخ و نحوه بازگشایی نماد مذکور در بازار رسمی شرکت بورس اوراق بهادار تهران توسط مدیریت محترم بازار آن شرکت اطلاع رسانی می گردد. مدیریت بازار فرابورس ایران
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #وایران خوش بین
  مصطفی مطهر(@mostafamotahar)
  #کهرام امروز می خواستم بخرم، که آنلاین بسته بود. ایشالا فردا اولین نفر من زمبیل می گذارم خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟