07:28
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

مرتضی بیگی

اصلا تکنیکال مرسوم رو قبول ندارم تکنیکال من کاملا متفاوته.هیچ وقت اما و اگر و شاید ندارم وقطعی نظر میدم، قیمت هدف رو با زمان رسیدنش میگم.همیشه هم در پی یادگیری بیشترهستم.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mortezabeigy

مرتضی بیگی عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۰۵

  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم آمار تولید سال 95 فروش 2.18 میلیارد تومنی رو نشون میده یعنی به ازای هر سهم 200 تومن فروش داشته. نسبت به سال 94 تولیدش چندین برابر شده. این گزارش خود شرکته و قابل توجه کسانی که میگن شرکت تولید نداره. تعداد این سهم 10 میلیون بیشتر نیست اگر نگهداری کنید از کل سودی که سالها در بورس کردید بیشتر میشه.حتما روی سهامش بازی راه میندازن ولی نگهداری کنید که هیچی مثل این سود نمیده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #ثعتما اگر بخوان معاملات رو باطل کنن تکلیف کسانی که بازیگر سهم و سفته باز نبودن چی میشه.این سهم رو روی 250 توی همین سایت سیگنال دادم چون میدونستم به کجاها میرسه. فرداش پاکش کردن.من با 4 تا دونه فیلتر و تابلوخونی میدونستم قضیه چیه ولی اون ناظر با اون همه اطلاعات از سهامدارا و اطلاع از معاملات کد به کد نمیدونست تا الان؟!!! واقعا دیگه آدم نمیدونه بنیادی سهم پیدا کنه یا سفته بازی تشخیص بده یا ... گندشو درآوردن. هرکی باج نده سهمشو میبندن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم #حرهشا 4 نوع اظهار نظر حسابرس داریم 1-مقبول2-مشروط 3- مردود یا منفی 4- عدم اظهار نظر . از بین اینا شسم الان حالت 4 رو داره و بر اساس آگهی قدیم شرکتهایی که حالت 3 و 4 داشتن میرن بازار ج و بر اساس قانون جدید حالت 3 فقط میره بازار ج. امیدوارم که برداشتم از قانون درست باشه. اگر اینطور باشه شسم به بازار ب بر میگرده .
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم بهترین راه اینه که روی 550 تا 600 تومن یه حمایت به حجم یک میلیون سهم بچینیم بعد خریدار خودش مجبور میشه قیمت بالاتر بذاره.یعنی کف سهم رو مشخص کنیم.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم تا پایان شهریور هیچ سهمی از ب خارج نمیشه. پایان مرداد تصمیم میگیرن. شسم باید اخر تیرماه گزارش میداد که 100 روز فرصت داره از اون موقع یعنی میشه 10 آبان ماه. یعنی تا 10 ابان وقت داره گزارش حسابرسی شده که تایید شده رو بده.هر کی میاد اینجا یه چیزی مینویسه هول برتون نداره.قانون رو برید بخونید.ضمنا شایعه تمدید مهلت هم هست.فعلا خیالتون راحت.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم اگر واقعا گزارشش تایید بشه و بره بازار ب باید بالای 2000 و حتی بیشتر توی صف خرید دنبالش گشت.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم بازار ج هم نشون داده که بد نیست. شسم تا شهریور تو ب میمونه ممکنه ابقا بشه و ممکنه بره ج . چون تعداد سهمش کمه خیلی رشد میکنه ولی کسانی که بی هدف درصدی شدن رو حتما پیاده میکنه. طرف 450 هزار سهم جمع کرده بی هدف.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #پرداخت بهمن هم مجاز نشده هنوز
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم سیگنال خرید در منفی 10
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم کارخونه شسم همین الان در اخبار شبکه 1 نشون داد.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم به به چه اوردرهایی گفته بودم میان میخرن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم #حرهشا تا چند دقیقه دیگه هجوم بازار به این دو سهم
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم #حرهشا در مورد بازار پایه ج این نکته رو بدونید که تمام سهام بازار پایه ب تا 31 مرداد ماه بصورت موقت در تابلو ب خواهند بود و از آن تاریخ بازنگری صورت میگیره و در مورد شسم 100 روز بعد از مجمع فرصت داره که صورت مالی مورد درخواست سازمان که شرایط خاصی داره ارائه بده تا در بازار ب باقی بمونه و این یعنی شسم تا اوایل آبان ماه در بدترین حالت به بازار ج نخواهد رفت. این موارد از قوانین بازارها استخراج شده هرکس حرفی داره همینجا با من بحث کنه تا براش مدرک بیارم.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم خوب خودم رمز کشایی کردم ببینید تعداد معاملات واقعی 840544 بوده که یه سهامدار عمده 610328 تا سهم داشته که تا دونه آخر فروخته و از اون جایی که هر کد نمیتونه بیشتر از 5 رصد یک سهام رو در یک روز در تابلو معاملات عادی معامله کنه 499999 تا از فروشش رو لحاظ کردن که میشه 1 دونه کمتر از 5 درصد و 110329 سهم برای این آدم باقی مونده.معاملات هم تعدادش شده 730215 که دقیقا اگر معاملات واقعی رو از این عدد کم کنیم به تعداد سهام برگشت خورده به این شخص یعنی 110329 میرسیم. جالب اینه که میانگین خریدش بالای 650 بوده و همین آدم به تنهایی سهم رو نابود کرد امروز چون به خیال خودش حد ضررش فعال شده. اگر من جای اون بودم ده درصد سهامم رو میفروختم و سهم رو با نقدینگیش میکشیدم به 10+ و بعد خالی میکردم. واقعا تبریک میگم به این مغزش که از گچ پر شده.فردا احتمال زیاد سهم صف خرید میشه.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم #حرهشا این دو سهم گویا به هم وابسته هستن در حرکت. معاملات شسم حدود 100 هزارتاش باطل شده هیچ توضیحی هم ناظر نداده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم الگوی کاملا صعودی خوش بین
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم بیشترین حجم معامله ای که این سهم به عمر خودش دیده(1.73 میلیون) در روزی بوده که قیمت پایانی 7199 ریال بوده و دو روز بعدش 1.277 میلیون سهم در قیمت پایانی 6947 ریال معامله شده یعنی تقریبا کل شناوری سهم. و بالاترین کندلی که زده بعد از جابجایی کل شناوری سهم بوده و سهام داشته راه خودشو میرفته که حمله داعش اتفاق افتاد و از اون روز سهم گیج شده ولی دقیقا به همین علت که در اون روز بالاترین قیمت رو زده و از لحاظ تکنیکی باید هنوز راهشو تا بالای 1000 تومن ادامه میداد این سهم توی واچ لیست من قرار گرفت. هدف اول سهم 1200 تومنه و مجمع رفتن با این سهم به نظر خیلی عالی میاد و تا مجمع باید رشد خوبی داشته باشه برای گرفتن سیت مدیریتی. این سهم حالا یک پنل معاملاتی آنلاین داره و خیلی با ارزش تر از قبل شده.10 میلیون سهم که نصفش دست اعضای هیئت مدیره قبلی و حقوقی هست به نظر حداقل قیمت این سهم تا چند ماه دیگه به بالای 2000 برسه به علت تعداد سهام کمش چیزی جلودارش نیست. خوش بین
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #وپسا قبل از خرید این سهم فقط برید به کانالها سر بزنید و روشنگریهایی که کردن از صورتهای مالی رو بخونید. مهم نیست بعد از عرضه رشد میکنه یا نه. مهم اینه که به شعور ما توهین نکنن.متولیان این بازار گندش در آوردن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم شرکتی که تا یه ماه دیگه مجمع داره وتعداد سهامش 10 میلیون بیشتر نیست و با 100 هزار سهمش میشه جزو سهامدارای درصدی شد و در مجمع تاثیر گذار بود. آنلاین هم معامله میشه وحتی اگر آتیش بگیره اسم و برند شرکت بیشتر از 5 میلیارد میرزه به زودی سر خرید سهامش دعوا میشه. پس نگران نباشید. در پایین رفتن ها حجمی نمیزنه ولی در بالا رفتن خوب حجم خورده.بازار مثبت بشه سهم میترکونه منفی هم بشه باز میترکونه.مهم اینه که قبلا آنلاین نبود ولی الان آنلاین شده و خریدار زیاد داره و این خودش چیز کمی نیست. قیمتش ممکنه به 2000 تومن برسه در کوتاه مدت.بقول بعضیا این یک سیگنال خرید نیست. با حجم کم میاد پایین ولی مهم قیمتی هست که حجم بالا روش زده شده و بالاخره برمیگرده به اون قیمت و رشد میکنه.هرکس داره سهامداری کنه و میانگین کم کنه. کلا 100 میلیون تومن پول تو این قیمتها صف خریدش میکنه . کسانی که برای مجمع خریدن حاضر به فروش نیستن و عده ای هم 650 به بالا خریدن که زیر این قیمت نمیفروشن. پول و سرمایه خیلی ترسوئه ولی ترس به دلتون راه ندید.هرچی اومد پایین اضافه کنید.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شسم فروشنده واقعی دیگه نداره. فقط کد به کد میکنن پایانی رو تغییر میدن تا راحت ملت راضی به فروش خرده سهامشون بشن. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟