08:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۹۲۱.۲
   -۲۲۵.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۹۸،۶۲۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷    ۰۶:۳۰

مرتضی بیگی

اصلا تکنیکال مرسوم رو قبول ندارم تکنیکال من کاملا متفاوته.هیچ وقت اما و اگر و شاید ندارم وقطعی نظر میدم، قیمت هدف رو با زمان رسیدنش میگم.همیشه هم در پی یادگیری بیشترهستم.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mortezabeigy

مرتضی بیگی عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۰۵

  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #خساپا #شبندر امروز 3 اردیبهشت 96 نوع معاملات و رفتار بازار یه مقدار متفاوت بود و نشون دهنده ایجاد جهت . هفته آینده این بازار گیج جهت میگیره. من خودم به شخصه فول سهم هستم.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #خساپا اگر شاخص مقاومت نشکنه تا اواسط تیرماه رکود خواهیم داشت در بازار.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شبندر خیلی باحال قفلش کردن رو 536 به چه هدفی این کارو میکنن نمیدونم.این هفته ایشالا قفلش باز میشه. بره پایین فرصت خریده.پالایشی ها بنیادی خیلی خوبن این روزا.نمودارشون هم که عالیه.شبندر کبیر باید یه حرکتی بکنه تا گروه مثل موشک بره بالا. همچنان میگم #شبریز و #شاوان بخرید. این بار حرکت گروه در گرو حرکت شبندره. خیلی هم حرکتش بزرگه نصفه رهاش نکنید.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شبندر این حجمی که زد شروع یک حرکت قوی صعودیه. اگر این حجم رو در قیمتهای بالا و پس از رشد زیاد میزد قضیه فرق داشت.به سهامداران پالایشی تبریک میگم.لیدر از خواب بیدار شده و کل گروه رو باخودش میکشه بالا. 43 میلیون حجم بعد از یک روند فرسایشی ساید شوخی نیست.کسانی که متخصص حجم هستن میفهمن چی میگم.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #وساخت رشد اساسی این سهم همیشه با گروه بانکی بوده.اینو گفتم برای ایده ای که قبلا نوشتم درمورد این سهم یعنی تا تعیین تکلیف #وبصادر چند روز قبل یا بعدش حرکت اساسی نداره ولی بعدش کولاک میکنه. به نمودارها رجوع کنید و همبستگی این سهم رو با ونوین و وبصادر و ... ببینید.برای پیدا کردن همبستگی راحت ترین کار اینه که در متا تریدر خطوط عمودی روی نقاط کف و سقف سهم لیدر قرار بدید و سهم پیرو رو روش بندازید تا تاخیر و یا جلو افتادن روند سهم رو متوجه بشید از سهم لیدر. بطور مثال شبندر رو با گروهش مقایسه کنید در تایم های مختلف و میبینید شبندر روزی یک درصد خورده و گروهش 5 درصد ولی باز شبندر لیدر بوده و شرط اساسی رشد گروه خودش.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #کترام #چکاپا # #شاوان #سدور قبلا در مورد بار زدن سهم ها حرف زده بودم و اشاره ای کوچیک به روش تشخیصش کردم.روشهای مختلفی داره مثلا شاوان یه جور جمع کردن خیلی تابلو. کترام یه طور دیگه و چکاپا هم به نوعی دیگه. برای مثال بازیگرای چکاپا خیلی پولدار هستن ولی در شاوان صاحب قدرت و نفوذ هستن در سازمان و در کترام گروهی کار میکنن و سدور هم مثل کترام جمع کردن. در مورد بازار پایه هم نوشتم ولی کسی توجه نکرد این دو ایده رو دوباره بخونید: سهام یاب - ایده 333292371 سهام یاب - ایده 332025271
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #وبصادر باز کردن این سهم در این شرایط یعنی یک مانور تبلیغاتی به ضرر دولت. پس در شرایطی این سهم باید باز بشه که اثر روی انتخابات نذاره. پس یا بازار به کلی شدیدا صعودی میشه که این سهم زیاد پایین باز نشه یا سناریوی دوم اینه که بعد از انتخابات بازش کنن. اگر سناریوی اول درست باشه و قبل از انتخابات بخوان بازش کنن قبلش بانکی های دیگه رو صف خرید میکنن. 15 روز کاری تقریبا مونده تا انتخابات.بانکهای دیگه که بسته هستن هم اگر باز بشن شاخص داغون میشه. در ضمن هفته آخر اردیبهشت تمام خودرویی ها صف خرید هستن. اینا تکه هایی از پازل بازی سازمان هست چند تا دیگه از این پازل ها کنار هم بچینید مساله روشن تر میشه. اینم یه مدل تحلیله من بهش میگم پازل.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شاوان به این آدرس برید و فایل اکسل آمار معاملات بازار فیزیکی رو دانلود کنید. برای سال 95 فروش پالایشگاه لاوان به ازای هرسهم سود عملیاتی نزدیک به 2000 تومن فقط در رینگ صادراتیه. این آدرس برای دانلود. توی اکسل قسمت فیلتر بالای ستونها فقط تیک لاوان رو بزنید که راحت بتونید جمع بزنید. اینم آدرس مرجع: شرکت بورس انرژی
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شاوان #شبندر #شبریز #شپنا #شراز سلام بر شبندر 800 تومنی. این بار دیگه قصد داره مقاومت بشکنه بعد از دو سال.شاید کسی باور نکنه که شاوان باز به 4000 تومن برگرده و شبندر به بالای 1000.جشن خودکفایی بنزین با کلی سرو صدا همراهه که باعث شکستن مقاومت این گروه میشه. از طرفی گزارش های عالی این گروه به زودی میاد.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شاوان اگر بنا بر پایین اومدن و نزولی شدن سهم در این قیمت بود باید حجم بیشتری میزد.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #وساخت زیاد خوشم نمیاد از یه سهم تعریف کنم ولی وساخت جای خوبی تثبیت شده و به زودی گین بالایی میده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #شبریز رشد سهم تا محدوده 800 تومن در مرحله اول.تاریخ امروز 16 فروردین 96.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #چکاپا بدون شرح مسیر احتمالی سهم از نظر من اینه. قبلا اشاره کردم که مشغول بار زدن سهم هستن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #کترام این سهم رو مدتها مد نظر داشتم نکته اش این بود که بازیگرش داشت سهم رو بار میزد و هر روز در فیلتر خریدار به فروشنده میومد.ولی بازیگرش خیلی آهسته این کار رو انجام میده.هرچقدر آهسته تر بار زدن انجام بشه و بتونید ردگیریش کنید در آینده رشد شارپ تری داره.معمولا روزای آخر هم دست از سر سهم برمیدارن. سهمایی که بار زدنش تابلو بود #فلوله و #کماسه بود. سهم دیگه ای که من ردش رو گرفتم # #چکاپا هست که به زودی رشدی اساسی میکنه ولی زمانش بستگی به استراتژی بازیگر داره.لازم نیست همه سهما رو بشناسید و از همه سود بگیرید. الان همین بازار پایه تا شما بخواید بفهمید روی قله خرید کردید و میفته پایین.بی خیال یه سری از سودها بشید.اون سودها برای متولیان بازار سرمایه است برای ما نیست.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #وساخت این سهم دقیقا تا وقتی که بازار مثبت باشه بی سر و صدا بالا میره و پیش بینی میشه بازار تا اواسط تیرماه 96 مثبت باشه.فکر کنم این بار به 1000 تومن هم برسه.الان روی قیمت 2345 پیشنهاد میدم بخرید و نگه دارید تا تیرماه.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #حسیر تا روال همین طوریه شما ماکزیمم قیمت وارد کنید مگر اینکه سهام بزرگ مثل #شسپا یا #دماوند یا امثال #بکهنوج عرضه کردن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #خودرو #وساخت #کمنگنز #خپارس #سپاها امروز 22 دی 95 هرچقدر میتونید از الان وارد بازار کنید فرصت خرید فوق العاده.وضعیت بازار داغون و به زودی یک جهش خواهیم داشت.کمتر از 10 روز آینده حجم معاملات باید بالا بره و صعود شروع بشه.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #سکردح اگر کسی سکردح به میزان خیلی زیاد داره نصفشو برای حراج نگه داره و نصفشو بفروشه ولی اگر مقدارش کمه به بار روحی و روانیش نمیرزه که نگهداری کنید.این تنها کمکی بود که از دست من برمیومد.همیشه در این مواقع با نصف سرمایه ریسک کنید.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #سکردح به حدی رسیده که اعصاب نمونده برای سهامدارانش الان وقت خریدشه.نزدیک 70 درصد ضرر زده به خریداراش در حالی که خود سهم اصلی با حقه بازی بازیگردانش مثبته.265 ریال سیگنال خرید.300 ریال فروش.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigy)
  #خپارسح #خپارس یه نکته در مورد حق تقدمهایی که سهم اصلی زیر 100 تومن هست اینه که سهامداران بزرگ وقتی خود سهم اصلی رو بخوان با اون حجم بزرگ خرید کنند قیمت سهم اصلی خیلی میره بالا واون حجم خرید امکان پذیر نخواهد بود برای همین حق تقدمش ارزش پیدا میکنه پس هیچ وقت نگید خود سهم 80 تومنه چرا حق تقدمش بالای 10 تومنه. در مورد خپارس نقطه ورود از 77 تومن تا 80 تومن هست به سهم اصلی و حق تقدمش هم اگر خریدید همون روزبا یه نوسان بفروشید و اصلا هم حسرت رشدش رو نخورید چون بازی اصلا دست شما نیست . یک تریدر در هیچ شرایطی با سرمایش قمار نمیکنه .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟