11:27
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۹۲۳.۵۳
   ۳۲۶.۶۵
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۴۳،۸۶۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۷    ۱۳:۲۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mortezabeigi

مرتضی بیگی عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۷

  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #وساخت ثعتما کسی نمیتونه تو این قیمتها سنگین خرید کنه. کل سهم بالای 450 معامله شده و اینجا فروشنده ای نداره. سهم نسبت به همگروهیاش خیلی عقب مونده که جبران خواهد کرد.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما به زودی افزایش سرمایه میاد رو کدال. کمتر از یک ماه دیگه و ثعتما زیر 700 تومن گیر کسی نمیاد اون روز. بورس همینه الان با ترس و لرز جرات خرید ندارن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #شاوان اینم شده سیاست بازیگرش که اینجا همه پالایشی ها رشد میکنن شاوان درجا میزنه. یه دفعه میزنه زیرش روی 1600 هم همه خالی میکنن.بعد 100 درصد رشدش میده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #شاوان #شتران #شپنا #شراز تو این قیمتها غیر از شراز و شاوان خرید بقیه پالایشی ها توجیه نداره.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #شاوان #شتران #شپنا با این قیمت شتران و شپنا شاوان باید بالای 3000 باشه حداقل.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا تبدیل زیان به سود در گزارش 9 ماهه ثعتما و بعدش افزایش سرمایه. حقوقی این سهم حقوقی #وآذر هست پس با خیال راحت جمع کنید.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثتوسا #ثعتما #ثنظام ثعتما و ثتوسا افت شدیدی که داشتن جبران میکنن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثتوسا #ثعتما #ثنظام #ثعمرا #کیسون ثعتما شرکتی با 35 میلیون سهم و تعدیل مثبت در 9 ماهه و تبدیل زیان به سود اوایل رالی صعودی. سهمی که از بازار بسیار عقب افتاده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثتوسا #ثعتما #ثنظام #وساخت #ثنوسا منتظر گزارش 9 ماهه ثعتما برای تبدیل زیان به سود باشید.گروه انبوه سازی حرکتش شروع شده.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثتوسا #ثعتما #ثنظام #وساخت #ثنوسا ثعتما مفت شده روی حمایت 350 بخرید به دید یک ماهه 30 درصد.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا #وساخت #ثنوسا #ثنظام ثعتما با 35 میلیون سهم و باشفافسازی که داد زیانش در 9 ماهه تبدیل به سود میشه. نکته جالبی که باید بهش توجه کنید اینه که بیش از 45 میلیون سهم بالای 400 تومن و بیشترش بالای 500 معامله شده. حالا از این جا بفهمید که قصد بازیگر چیه. به نظر من این سهم به زودی بالای 1000 تومن خواهد بود و احتمالا با افزایش سرمایه.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #های_وب این سهم هرکی داره فردا پس فردا حتما خالی کنه.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا #وساخت #ثنوسا #ثنظام خب همون طور که گفتم ثعتما یه ملک کوچیکشو فروخت و زیانش تبدیل به سود شد. این سهم در کوتاه مدت بالای 1000 تومن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا #ثنام #وساخت #ثنظام شنیده ها حکایت از تعدیل مثبت قابل توجه در نماد #ثعتما دارن. این سهم 35 میلیون سهم داره و حقوقی این سهم شرکت غزال هست که حقوقی اصلی سهم #وآذر هست. اگر تعدیل مثبت این سهم روی کدال قرار بگیره دو حالت داره 1- سهم از زیان در نیاد که در این صورت با توجه به نموداری که داره تا فیبوی 150 درصد یعنی تا حوالی 800 تومن رشد خواهد داشت.2- اگر سهم با تعدیل مثبتی که داره از زیان در بیاد نشون دهنده یه چیزیه و اونم اینه که سهم قراره افزایش سرمایه بده چون از شروط بورس هست و در این صورت یک سهم کوچیک بازار ب با اومدن خبر افزایش سرمایه حداقل تا 1200 تومن که فیبوی 200 درصد سهم میشه رشد خواهد داشت. برای اینکه نحوه بازیگردانی حقوقی غزال دستتون بیاد به نمودار #وآذر یه نگاهی بندازید.رشدهای شارپ پس از خشک کردن سهم روش این حقوقی هست که کدهای حقیقی زیادی هم بکار میگیره. در حال حاضر #ثعتما یکی از کم ریسک ترین و احتمالا پر بازده ترین سهمای بازار ب هست که گزارشات دوره ای رو بدون کم وکاستی ارسال کرده و نسبت به همگروهی های خودش مثل #ثتوسا و #ثنظام کاملا از بازار عقب هست . این سهم زیاد شناخته شده نیست و از وقتی آنلاین معامله میشه افتی نداشته و دایم در حال رشد هست.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا #وثنو #وساخت #ثنوسا قسمتی از دارایی های ساختمانی ثعتما از گزارش هیئت مدیره رو در عکس زیر میتونید ببینید. در انتهای گزارش ذکر شده که کل املاک قرار است نقد شده و جهت افزایش سرمایه استفاده گردد.تنها سهمی از بازار پایه با 35 میلیون سهم که تمام و کمال گزارشها رو ارسال کرده و هیچ وقت به بازار ج نخواهد رفت و فقط ممکنه به بازار الف بره.فروش یکی از املاک باعث میشه قیمت سهم در کوتاه مدت بالای 1000 تومن بره. امروز 10 آذر 96. eps سهم فعلا منفیه. خوش بین
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما قسمتی از دارایی های ساختمانی ثعتما از گزارش هیئت مدیره رو در عکس زیر میتونید ببینید. در انتهای گزارش ذکر شده که کل املاک قرار است نقد شده و جهت افزایش سرمایه استفاده گردد.تنها سهمی از بازار پایه با 35 میلیون سهم که تمام و کمال گزارشها رو ارسال کرده و هیچ وقت به بازار ج نخواهد رفت و فقط ممکنه به بازار الف بره.فروش یکی از املاک باعث میشه قیمت سهم در کوتاه مدت بالای 1000 تومن بره. امروز 10 آذر 96. eps سهم فعلا منفیه. خوش بین
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #شاوان بهترین سهم پالایشی با بی ناموس ترین بازیگر دنیا.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ذوب من موندم این همه سهم چرا همه از این ذوب آشغال میگن.
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثعتما #ثتوسا #ثنام #ثنوسا #حاریا ثعتما با یه خبر خوب میتونه بکنه به سمت بالا. خوش بین
  مرتضی بیگی(@mortezabeigi)
  #ثتوسا #ثعتما الان ثعتما خشک خشک شده به زودی میزنن زیرش ممکنه تا 1500 ببرن بالا.زیر 500 این سهم مفته. نسبت به بقیه سهام گروه ب عقب از رشد. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟