20:52
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mojtab

مجتبی رضایی عضو از ۱۳۹۴/۱۱/۱۲

  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #غگلپا با این قیمتی که برای غگلپا شناسایی شده پس معلومه قیمت غفارس الان خیلی پایین تر از قیمت واقعیش هست
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #غفارس دعا میکنیم که تحریمی اجرا نشه ولی در جریان باشید اعمال تحرم باعث افزایش قیمت مواد غذایی در بلند مدت و رشد این گروه خواهد شد
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #غفارس : سهم غفارس به صورت الکی و هیجانی بالا رفته بود که طی روزهای آتی شاهد افت آن خواهیم بود، بنابراین فعلا توصیه ای به خریداری نمیکنیم
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  این همان کاغذ پاره ها بود که ...
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #وخارزم لطفا بفرمائید سود سهام را چه جوری بگیریم؟
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #تلیسه : اگر تمام فروشنده ها، فروش خودشون رو فقط دو روز به تعویق بندازند میتونن با قیمت 1000 تومن بفروشن
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #تلیسه : با نزدیک شدن به ایام محرم و تقاضا برای گوسفند، سود خوبی نصیب دامداری تلیسه خواهد شد. انشالله
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #شبندر Oil jumps after report OPEC reaches deal to limit oil output in November
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بفجر سود رو شعب بانک تجارت میدن من چند هفته پیش گرفتمدر ضمن در گزارش سه ماهه 95 تعدیل مثبت داده است
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بفجر 3 محصول وارداتی توسط پتروشیمی فجر کرمان تولید می‌‌شود مدیرعامل پتروشیمی فجر کرمان گفت: هر سه محصولی که پتروشیمی فجر کرمان تولید می‌کند تا پیش از این وارداتی بوده است و با تولید این محصولات در استان کرمان بخشی از نیاز کشور تأمین می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد عباسی صبح امروز در نشست وزیر کشور با فعالان اقتصادی استان کرمان با اشاره به اینکه از آب‌های سطحی برای تأمین آب استفاده می‌کنیم اظهار داشت: استفاده از آب‌های زیرزمینی برای صنعت معنی نمی‌دهد. وی با تأکید براینکه انتقال آب از دریا عمان به مرکز کرمان برای احداث پتروشیمی ضروری است، تصریح کرد: صنعت پتروشیمی بسیار صنعت اشتغال‌زایی است و برای استان کرمان بسیار لازم است. مدیرعامل پتروشیمی فجر کرمان با اشاره به اینکه تولید گاز بزرگ‌ترین مزیت کشور ایران است، گفت: مجتمع پتروشیمی فجر کرمان شامل پنج واحد پتروشیمی است. عباسی بیان کرد: هر سه محصولی که این شرکت تولید می‌کند تا پیش از این وارداتی بوده است و با تولید این محصولات در استان کرمان بخشی از نیاز کشور تأمین می‌شود. وی با اشاره به مشکلات و مسائل پتروشیمی فجر کرمان خاطرنشان کرد: پتروشیمی فجر کرمان در زمینی به مساحت یک هزار و 200 هکتار بین کرمان و رفسنجان در حال اجراست و برای هزاران نفر شغل ایجاد می‌کند. مدیرعامل پتروشیمی فجر کرمان بیان کرد: صدها شرکت شرکت‌های پایین‌دستی می‌توان ایجاد کرد که مواد اولیه آن‌ها از محصولات پتروشیمی فجر تأمین شود. عباسی گفت: تمرکز قدرت در تهران هم یک آسیب بزرگ شده است و متأسفانه با بسیاری از فعالیت‌ها در تهران ممانعت می‌شود.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بفجر : توجه توجه: درسته 250 سود هر سهمه ولی باید ببینیم چند درصد از این سود رو میان سهمداران تقسیم میکنن
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #دی سهام جایزه تو پرتفوی اضافه نمیشه ولی در سبدبان قابل مشاهده و فروش میباشد
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #مبین بهره برداری از کارخانه پتروشیمی فجر کرمان
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #دماوند : بهره برداری از کارخانه پتروشیمی فجر کرمان
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بفجر : کارخانه پتروشیمی فجر کرمان کلید خورد. همزمان با سفر هیات دولت به استان کرمان، کارخانه پتروشیمی فجر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت بهره برداری شد.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #دماوند پتروشیمی فجر به دیسپاچینگ ملی متصل شد. با اتصال نیروگاه تولید برق شرکت پتروشیمی فجر به سیستم مانیتورینگ مرکزی کشور (دیسپاچینگ)، زمینه‌ی فروش برق این شرکت به سازمان برق و صادرات آن به کشورهای منطقه فراهم شد.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #مبین پتروشیمی فجر به دیسپاچینگ ملی متصل شد. با اتصال نیروگاه تولید برق شرکت پتروشیمی فجر به سیستم مانیتورینگ مرکزی کشور (دیسپاچینگ)، زمینه‌ی فروش برق این شرکت به سازمان برق و صادرات آن به کشورهای منطقه فراهم شد.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بمپنا پتروشیمی فجر به دیسپاچینگ ملی متصل شد.با اتصال نیروگاه تولید برق شرکت پتروشیمی فجر به سیستم مانیتورینگ مرکزی کشور (دیسپاچینگ)، زمینه‌ی فروش برق این شرکت به سازمان برق و صادرات آن به کشورهای منطقه فراهم شد.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  #بفجر : پتروشیمی فجر به دیسپاچینگ ملی متصل شدبا اتصال نیروگاه تولید برق شرکت پتروشیمی فجر به سیستم مانیتورینگ مرکزی کشور (دیسپاچینگ)، زمینه‌ی فروش برق این شرکت به سازمان برق و صادرات آن به کشورهای منطقه فراهم شد.
  مجتبی رضایی(@mojtab)
  شرکت پتروشیمی فجر (بفجر) به منظور تولید و توزیع سرویس‌های جانبی شامل برق ،بخار، اکسیژن، نیتروژن، آرگون، هوای فشرده، آب‌های صنعتی و تصفیه پسابهای صنعتی در سایت‌های 2 و 4 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی واقع در شمال غربی خلیج فارس قرار گرفته است. این شرکت از آنجا دارای نقش مهمی در تولید و توزیع سرویس‌های جانبی برای شرکت‌های فرایندی منطقه است، به عنوان قلب تپنده منطقه ویژه اقتصادی نامیده می‌شود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟