08:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۶۸
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۳۵،۸۴۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹    ۰۶:۳۰

MOHSEN B

***دلبر جانان من برده دل و جان من ***برده دل و جان من دلبر جانان من**** گاهی قلبم تیر میکشه.....ولی خودم بهمن!!!

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mohsenb

MOHSEN B عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۰۱

  MOHSEN B(@mohsenb)
  #کنیلو مدیر ناشران شرکت بورس:کاشی نیلو از بورس به بازار پایه می رودطوبی دهقانی، مدیر ناشران شرکت بورس اوراق بهادار تهران از لغو پذیرش یک شرکت در جلسه هیات پذیرش خرداد ماه خبر داد.اولین شرکت اخراجی بورس تهران در سال 96 از گروه کاشی و سرامیک است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از پایگاه خبری عصر مالی، طوبی دهقانی، مدیر ناشران شرکت بورس اوراق بهادار تهران از لغو پذیرش یک شرکت در جلسه هیات پذیرش خرداد ماه خبر داد.وی با اشاره به اینکه شرکت کاشی نیلو به دلیل عدم احراز شرایط در جلسه هیات پذیرش لغو پذیرش شد، افزود: این شرکت اولین شرکتی است که در سال جاری از بورس تهران اخراج می شود.وی عدم اطلاع رسانی مناسب و احراز شرایط پذیرش را دلیل این موضوع دانست و گفت: این شرکت حداقل سرمایه لازم برای ماندن در بازار دوم بورس را نداشت. همچنین سهام شناور آزاد این شرکت نیز کمتر از حد مجاز بود.نسبت حقوق صاحبان سهام به کل دارایی و سودآوری شرکت نیز کمتر از حد قانونی بورس بود.این مقام مسول در بورس تهران با اشاره به اینکه پس از موافقت هیات پذیرش با لغو پذیرش این شرکت به زودی کاشی نیلو از تابلو دوم بورس خارج می شود، افزود: این شرکت به بازار پایه فرابورس منتقل خواهد شد.مدیر ناشران شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اشاره به اینکه چند شرکت دیگر در فهرست لغو پذیرش قرار دارند، افزود: این فهرست توسط هیات پذیرش بررسی خواهد شد و بر اساس صلاحدید این هیات درباره آنها تصمیم گیری می شود.دهقانی با اشاره به اینکه شرایط صنعت نیز در تصمیم گیری هیات پذیرش تاثیر گذار است، افزود: هیات پذیرش معمولا با توجه به شرایط صنعت درباره شرکت تصمیم گیری می کند که آیا شرکت حذف شود یا اینکه مشکلات شرکت به دلیل شرایط صنعت است و با بهبود وضعیت صنعت، شرکت نیز مشکلات خود را برطرف می کند.مدیر ناشران شرکت بورس درباره کاشی نیلو گفت: با توجه به بررسی های صنعت ، امیدی برای بهبود این شرکت وجود نداشت.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #لخزر سود مجمع (هر سهم 50 ت) به حساب معرفی شده واریز شد.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #خگستر سود دوره مالی94 :::سهامداران محترم حقیقی در تاریخ 95/11/20 و سهامدارن حقوقی در تاریخ 95/12/18به ازای هر سهم 39ریال ...با تکمیل فرم آگهی سهامداران و اعلام کد ملی پرداخت سود سهام دوره مالی 94 انجام می گردد.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  @signal8020mbj سلام استاد نظرتون مبنی بر خرید هست یا خیر #دماوند . سهام یاب - ایده 290711071
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #خگستر مرخصیش تموم شد. خوش بین
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #سشرق از بعد 4 خرداد ماه به 1235 نرسیده ..ببنیم این مرتبه چیکار میکنه.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #خگستر 1آبان رفت مرخصی+++
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #کنیلو و این داستان ادامه دارد...... موضوع: اعلام تنفس مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 17/07/95 به‌اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 17/07/95شرکت کاشی نیلو (سهامی‌عام) در محل کارخانه (واقع در کیلومتر 22 جاده اصفهان- نجف آباد، اراضی گلدشت)تشکیل و با تنفس روبرو گردید. مقرر شد جلسه بعدی مجمع در ساعت 16 روز شنبه مورخ01/08/95 و در همان محل برگزار گردد.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #کنیلو شورشو دیگه درآوردن تو سال 95 چند بار مجمع اعضای هئیت مدیره برگزار کردن،تا اینجا هیچ نتیجه ی نداشته.یکی از یکی ...تر اومدن و رفتن.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #حسینا . ظاهرا #حقوقی و #حقیقی بازیگر سهم نمیخوان بذارن بیاد بالای 2600 فعلا فقط #نوسان بگیرید. ( @signal8020mbj )
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #حسینا تفاوت #تحلیل و بوووووووووووووق اینجا مشخص میشه . ده هزار بار بوقچی ها میگن حسینا فردا مثبت و فردا صف خرید اما منفی میشه . یک بار مهندس جهرمی @signal8020mbj میگه حمایت و صف #خرید میشه.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  شروع حمایت #حسینا مهندس جهرمی @signal8020mbj به وارد شدند
  MOHSEN B(@mohsenb)
  مهندس جهرمی @signal8020mbj به #شتران مجدد وارد شدند.http://www.sahamyab.com/stocktwits/idea/258394271 #حسینا
  MOHSEN B(@mohsenb)
  مهندس جهرمی @signal8020mbj از نماد #شتران خارج شد . #تحلیل #خبر #سیگنال
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #سدور @mojtabahos احوالت چطوره.ظاهرا با خروج زدنت رفت بالا .قربونت اگه سهمی خارج شدی بگو ما نفروشیم.دمت گرم
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #ثعمرا سهام جایزه به پرتفو اضافه شد.....واقعن خسته نباشی چقدر زود.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #کنیلو مرداد هم رسید خبری از تو نیامد.
  MOHSEN B(@mohsenb)
  @sahamyab حال شما خوبه ؟ #سوال طبق قوانین ثبت ایده خودتون،ایده‌های ثبت شده شامل توهین به هر صورت و نحو - جهت‌دهی و تبلیغات سهم-ایجاد تنش و... حذف میشود..آیا این پست ها جزو این موارد نبوده؟؟؟!!!!!!ظاهرا امروز این پست های زیر درج شده....http://www.sahamyab.com/stocktwits/idea/249369271 سهام یاب - ایده 249402771 سهام یاب - ایده 247903971 حالا ببین با خودت چند چندی. #سیگنال #خبر . اگه @signal8020mbj بره که دیگه در اینجارو باید ...گرفته که..
  MOHSEN B(@mohsenb)
  #ثعمرا طبق این نامش شرکت تعهد ثبت سهام تا تاریخ مجمع داده....مجمعش هم که 31 تیره..دیگه همین روزا باید بیاد تو پرتفوی....فعلا می صبریم...!!!!!!!!
  MOHSEN B(@mohsenb)
  @signal8020mbj چند تا سیگنال و تحلیل قرار میدی یا با هرکول ایران طرفیااااااااااااااااا.ماشاا.... به پهلوان
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟