12:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۸۱۷.۲۸
   -۱۰۶.۲۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۹،۵۳۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۳۰    ۱۲:۳۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mohsen30

مح غب عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۰۸

  محسن .(@mohsen30)
  #پترول حقوقی بی پدر، پدر سهمو در آورد. تف به نطفه حرومتون
  محسن .(@mohsen30)
  #خپارسح تمام شاه دزدها تو این بورس آشغال جمع شدند.
  محسن .(@mohsen30)
  #خساپا #خزامیا #شبریز #وساپا این هم دهه فجر. بد بین
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #شاخص #وبملت # خساپا دکتر جمشید پژویان، اقتصاددان: در خصوص احتمال ضرر سهامداران سایر بانکها گفت: وقتی شاخص بورس سقوط پیدا می کند نشان دهنده این است که بازده سرمایه گذاری هم مناسب نیست. اقتصادی که در حال رکود است و سیاست اقتصادی صحیحی هم برای رونق آن صورت نمی گیرد نباید انتظار معجزه داشت که شاخص بورس رشد کند.
  محسن .(@mohsen30)
  #وبملت گفت: تازه چه خبر؟!گفتم: سهامداران بورس بانک ملت در یک روز سه هزار و ششصد میلیارد تومان ضرر کردند، یعنی نقره داغ شدند!گفت: چرا؟!گفتم: به آنها گفته بودند که بانک ملت 2 هزار میلیارد تومان سود داشته است و آنها تشویق شده بودند که سهام این بانک را بخرند ولی 6 ماه بعد که نماد بانک ملت را در بورس بازگشایی کردند معلوم شد که این بانک نه فقط سودی نداشته بلکه 3 هزار میلیارد تومان هم زیان داشته است و... حالا ببین چه بر سر سهامداران بیچاره آمده است!گفت: پاسخ بانک چیست؟گفتم: عضو شورای عالی بورس گفته است، سود بانک 2 هزار میلیارد تومان اعلام شده بود ولی بعدا بانک مرکزی اعلام کرد سودی در کار نبوده و 3 هزار میلیارد تومان هم زیان داشته است.گفت: مسئولان بانک باید این خسارت را که از نتایج حقوق‌های نجومی و بی‌توجهی به اموال عمومی است جبران کنند.گفتم: ای عوام!... سه نفر می‌خواستند از عرض یک رودخانه عبور کنند، قرار شد هر کدام 10 هزار تومان برای عبور به قایقران بدهند. در میان رودخانه، قایقران پارو را اشتباهی به یکی از آنها زد و طرف وسط آبهای خروشان افتاد. دوستانش گفتند این چه کاری است؟ و قایقران گفت؛ بنده 10 هزار تومان ضرر کرده‌ام، شما چرا سر و صدا می‌کنید؟!
  محسن .(@mohsen30)
  #پترول تف به ذات اونهایی که سرمایه مونو یک ریال یک ریال آب میکنند. انشاالله تو گلوتون گیر کنه
  محسن .(@mohsen30)
  #پترول بیشرفهای حقوقی افتادن تو نوسان یک درصدی گرفتن دی وث ها
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا ببخشید 8000درصدی
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا تعدیل منفی 3800 درصدی در زامیاد (دزدها مشغول کارند)
  محسن .(@mohsen30)
  #خساپا جلسه مدیران سایپا. چرا اینها پراید سوار نمیشن؟
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودرو بان کی مون در گفتگوی اختصاصی با «انتخاب»: سخنان دونالد ترامپ در مورد پاره کردن برجام لفاظی سیاسی در انتخابات بود / مطمئنم که ترامپ به توافق پایبند خواهد بود / انچه مهم است، اجرای وفادارانه برجام است / باید از این توافق حمایت شود امید است با بازگشایی مثبت #خساپا شاهد رشد خودروییها باشیم.
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودرو #شاخص_صنعت چرا انتخاب ترامپ برای ایران بهتر از هیلاری است؟/ صهیونیست ها و سعودی ها ضرر کردندسفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا انتخاب «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا را در قیاس با انتخاب «هیلاری کلینتون» به مراتب برای جمهوری اسلامی ایران بهتر و کم ضررتر خواند و از عربستان، قطر و اسرائیل به عنوان بازندگان بزرگ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یاد کرد.
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودرو #شاخص_صنعت بان کی مون: سخنان ترامپ در مورد پاره کردن برجام لفاظی سیاسی در انتخابات بود /مطمئنم که ترامپ به توافق پایبند خواهد بود
  محسن .(@mohsen30)
  #خودرو با پیروزی ترامپ سهام جنرال موتورز و تسلا موتور آمریکا 4% و سهام ایران فرغون و زامیاد 10% افت کرد. کاسه داغتر از آش ما خاک بر سرهاییم.
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودروـبازار با پیروزی ترامپ سهام جنرال موتورز و تسلا موتور آمریکا 4% و سهام ایران فرغون و زامیاد 10% افت کرد. کاسه داغتر از آش ما خاک بر سرهاییم.
  محسن .(@mohsen30)
  #خودرو حقوقی میخواد بگه ما در صحنه هستیم ولی الان بخرند پایانی و شاخص کل میریزه. شنبه سمت بازار مشخص میشه خوش بین
  محسن .(@mohsen30)
  #خودرو حمایت حقوقی با خرید 50 سهم.
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودروـبازار #شاخص با پیروزی ترامپ عربستانیها باید عزا بگیرن نه ما. مگه مناظره ها رو ندیدین؟
  محسن .(@mohsen30)
  #وساپا و حقوقی ...............
  محسن .(@mohsen30)
  #خزامیا #خودرو جامونده ها #وساپا بگیرند
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟