05:01
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۴۲۵.۹
   ۳۵.۳۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۶،۷۳۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۲/۰۴    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mohammadnia

فرید محمدی عضو از ۱۳۹۳/۰۳/۲۲

  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا دیدگاه اسرائیل نسبت به انتخابات ایران...
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #سمگا دلیل اختلاف قیمت زیاد سمگا با سمگاح چی است؟
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا یکی بگه با بیش از 800 میلیار دلار در آمد نفت در دولت قبل چه شاهکاری انجام شد.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا موفقیت این دولت با وجود تحریم ،کاهش قیمت نفت ،کاهش میزان صادرات نفت تا قیل از برجام اظهرمن الشمس است و علت دلواپسی عده ای مفتخور هم دقیقا همین موضوع هست. اگر به کارنامه سیاهشان نگاه کنید با صرف بیش از 700 میلیار دلار بعد از 8 سال خزانه خالی تورم 45 درصدی و مشکلات عدیده در روابط خارجی تحویل دادند. همان دروه مردم را به خوردن اشکنه و یا یک وعده غذا توصیه می کردند و رئیس بانک مرکزی می گفت در... نمایش بیشتر
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا آنچه که از دست دادیم رئاکتور 40 مگاواتی اراک بود که خروجی آن در سال چند کیلو پلوتونیوم بود که کاربرد نظامی داشت 2- تعدادی سانتریفیوژ نسل اول p1 بود که در عوض الان با خیال را سانتریفیوژ نسل 8 را که 20 برابر قیای کارائی دارد داریم بصورت قانونی تست میکنیم.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا در مسئله هسته ای نه تنها چیزی از دست ندادیم بلکه هسته ای را بدست آوردیم و به آن رسمیت دادیم و علت کیته توزی امثال سعودی نتانیاهو و ترامپ و کل جمهوریخواهان نیز همین است.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا روحانی تمام زیرساخت های کشور در حوزه های مختلف نظیر خورو پتروشیمی فولاد ریلی هوایی اینترنت بهداشت مالیات اشتغال..... یادرست کرده ویا در مسیر درست شدن قرار داده
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا احمدی نژاد با تمام هارت پورتاش به این نتیجه رسید که داستان هسته ای به روش قبل برای کشور سود مند نیست و در اواخر دولت اش اعلام کرد دیگه در امور هسته ای مسئولیتی ندارد.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خودرو اگر رئیس جمهور هم خط آقایان باشد در آن صورت جنگ نعمت میشود تحریم نعمت بزرگتری میشه فقر مردم صبوری میشه مردن افتخار میشه هزینه از جیب مردم و گنده گویی احمقانه شجاعت میشه خرابی کشورها مقاومت میشه اختلاس های نجومی لاپوشانی میشه تخلفات اداری گسترده سرپوشانی میشه جنگ روسای قوا جلوی دوربین تلویزیون امری عادی میشه خلاف شرع و اخلاق وقانون رئیس جمهور پیگیری نمیشه بطور کلی پاسخ به مطالبات مردم... نمایش بیشتر
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خودرو ، شما که می فرمایید حسود هرگز نیاسود بظرتان چه کسی برای سه تومان حسودی می کند.کسی این سهم نداشته باشد الآن خوشحال است .چرا که اگه بخواهد میتواند در قیمتهای پایین تر آن را بخرد.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خودرو واقعا مسخره بازی است . معلوم نیست پول این همه فروش و سایر در آمدها چه میشه و کجاها خرج میشه؟ اگه می گفتند سود نساختیم سنگینتر بودند!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟