00:49
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۰۰۵.۹
   ۵۶.۱۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۴،۹۱۶ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۴    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mohammadnia

فرید محمدی عضو از ۱۳۹۳/۰۳/۲۲

  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا به امید پیروزی دکتر روحانی
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا آقای قاسمی از کدام شهر وکدام محل گزارش می دهید؟ خوش بین
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا رئیس جمهور اگه تجربه تدبیر وتفکر داشته باشه هم کار میکنه هم تفریح می کنه هم خرابکاری نمی کنه. اگر کار با دوندگی پیش می رفت در دوران مموتی با رشد بالای 10 درصدی می داشتیم
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا تقریباً هیچکس از پست ریاست جمهوری در ایران خیری ندید. بنی صدر فراری شد، رجایی به قتل رسید. رفسنجانی طرد شد و به خواص بی بصیرت پیوست، خاتمی مغضوب و ممنوع التصویر و ممنوع الکلام شد، احمدی نژاد هم که در حلقه انحرافیون درآمد و صلاحیتش رد شد. روحانی هم که ناکارآمد و حامی چهار درصدی هاست و مملکت را به اجانب فروخت. بیایید سید محرومان، اولاد پیغمبر، خادم حرم شریف رضوی ابراهیم رئیسی را از افتادن در منجلاب پست ریاست جمهوری نجات دهیم، حیف است این مرد شریف به خاطر مردم قدرنشناس عاقبت به شر شود. تنها راه خدمت به او رأی دادن به روحانی است.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا تقریباً هیچکس از پست ریاست جمهوری در ایران خیری ندید. بنی صدر فراری شد، رجایی به قتل رسید. رفسنجانی طرد شد و به خواص بی بصیرت پیوست، خاتمی مغضوب و ممنوع التصویر و ممنوع الکلام شد، احمدی نژاد هم که در حلقه انحرافیون درآمد و صلاحیتش رد شد. روحانی هم که ناکارآمد و حامی چهار درصدی هاست و مملکت را به اجانب فروخت. بیایید سید محرومان، اولاد پیغمبر، خادم حرم شریف رضوی ابراهیم رئیسی را از افتادن در منجلاب پست ریاست جمهوری نجات دهیم، حیف است این مرد شریف به خاطر مردم قدرنشناس عاقبت به شر شود. تنها راه خدمت به او رأی دادن به روحانی است.!!!!!
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا از بدهی‌های بانکی گفتید با اینکه میدانستید خودتان با مدیریت جهادی خانمان‌سوزتان یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی هستید. با پول بیت‌المال در زمان انتخابات بین مردم آذوقه پخش کردید و بین سربازان غذای چرب. با اتوبوس مردم را به سخنرانیهایتان بردید که بگویید ما بیشماریم. از طرف کسانی که روحشان هم از موضوع خبر نداشت برای خودتان نامه فدایت شوم نوشتید. با اینکه یک عمر لذت هر نوع موسیقی را از مردم محروم کرده بودید و آنرا سمبل ابتذال میخواندید، دست به دامان کسی شدید که منتهاالیه تضاد با ارزش‌هایی بود که سنگ آنرا به سینه میزدید و پس از عمری تولیتی بودن یکباره رنگ عوض کردید، تتلیتی شدید و برای ستادتان دی‌جی آوردید. در تمام این مدت آمار خودساخته منتشر کردید. در تمام این مدت دروغ گفتید و دروغ گفتید و دروغ گفتید. در تلویزیون برای خود در زمان‌های بی‌ربط تبلیغ کردید و زیرنویس رفتید. حتی با وجود ممنوعیت تبلیغ در روز قبل از انتخابات، باز ویدئوی تبلیغاتی دادید. باز هم دروغ گفتید و شایعه کردید برادر رئیس‌جمهور از کشور فرار کرده است! ای کاش به همین قانع میشدید. در همین زمان از پروژه جدید 2030 خود پرده‌برداری کردید، شبنامه در روستاها و شهرستان‌ها پخش کردید و با ادعاهایتان مغز مردم را مشوش کردید، ادعاهای چرند و بیمارگونه‌ای که همگی از اساس کذب محض بود. در همان شب قبل از انتخابات برای کارمندان کارت هدیه فرستادید و تبلیغ کردید. از جیب چه کسی این کار را کردید؟ چه شد که یک لحظه حتی برای تنوع سعی نکردید ذره‌ای شرافت داشته باشید؟ از همه چیز خرج کردید، از آبروی نداشته خودتان، از آبروی دین و علم، از جیب و آبرو و اعصاب مردم ... واقعا همه این کارها را در عرض یک ماه کردید؟ خوشحالم که انتخابات فرداست و این شوی رذالت شما هم تمام می‌شود. این را برای ثبت در حافظه مینویسم که یادم بماند رکورد وقاحت چه زمانی شکسته شد. اما شما دوست عزیز بدان که گر مسلمانی چنین است که حافظ دارد/وای اگر از پس امروز بود فردایی
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا با نام امام رضا و فریاد کمک به مستضعفین وارد صحنه شدید. اول از بهشتی و سلیمانی مایه گذاشتید، بهشتی‌ای که بنیاد حفظ و نشر آثارش را خود شما پلمپ کردید و سلیمانی‌ای که منکر حمایت از شما شد. مردم را به 4درصد و 96 درصد تقسیم کردید، دسته اول را زالوصفت خواندید و دسته دوم را بدبخت. از فسادی گفتید که خود شما در قوه قضاییه مسئول مبارزه با آن بودید و نکردید. همین شماهایی که برای کردان جانماز آب میکشیدید یک دفعه یک ماه قبل از انتخابات چهره علم‌دوست به خود گرفتید و مصر شدید که مدرک تحصیلی رقیبتان را بکوبید، وقتی هیچ مرجعی شما را آدم حساب نکرد باز از پا ننشستید و مزخرفات خود را به اسم فکت منتشر کردید. به همراه ستاد خود به خانه فقرایی که تا به حال ندیده بودید رفتید و در کنار آنها عکس لانگ شات انداختید. وعده‌های سرخرمن توزیع پول بین مردم دادید، چون معتقد بودید مردم عقل ندارند و چشمشان به «پروپکانی» است، اگر نه که میدانستید نه توان این کار را دارید و نه اختیاراتش را. ادعاهای دروغ مطرح کردید، از آن پرینت گرفتید و در مناظره بالا بردید ولی اجازه ندادید همانجا خوانده شود چون میدانستید دروغ است. به دوربین صداوسیما زل زدید و جمله‌های مردی را گفتید که برای مبارزه با امثال شما هنوز در حصر است. برای هر حرف مفتی که زدید بدون مجوز و به شکل غیرقانونی وب‌سایتی درست کردید که بگویید ما مرد عملیم. وقتی در مورد املاکی که بالا کشیدید از شما سوال شد با بی‌شرمی پشت رفتگران شریف قائم شدید. برای حریفتان کری پوششی بودن خواندید و خودتان قبل از او کناره‌گیری کردید. آنقدر مردم را خر فرض کردید که یک صفحه چرندیات به نام لیست اموال در وورد نوشتید و در مناظره بالا گرفتید. در عوض سند خانه رقیبتان را که به قیمت روز خریداری شده بود بالا گرفتید و آنرا فساد خواندید که چهره او را هم در کثافت‌کاری شبیه خود نشان دهید. دائم از مالیات گفتید با آنکه میدانستید خودتان بزرگترین فرار مالیاتی را دارید. وقتی با این بی‌شرمیتان مواجهتان کردند برای پوشش آن دروغ شاخداری گفتید که ما مالیات نمیدهیم اما چهار برابر آن به فقرا کمک میکنیم. یا مالیات نمیدانستید چیست یا عدد سرتان نمیشد و نمیفهمیدید که چهار برابر 25درصد چقدر میشود... نمایش بیشتر
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا آقای رئیسی خود را نماینده زنان بی سرپرست هم معرفی کرد!!!!
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا کوه موش زایید!قالیباف سند منتشر کرده که سال 67 روحانی زمینی را به قیمت 2 میلیون و سیصد هزار تومان خریده که قیمت در همان سال همین بود! حتی این قیمت گرانترین قیمت آن سالها بوده!
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا کوه موش زایید!قالیباف سند منتشر کرده که سال 67 روحانی زمینی را به قیمت 2 میلیون و سیصد هزار تومان خریده که قیمت در همان سال همین بود! حتی این قیمت گرانترین قیمت آن سالها بوده!
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا دیدگاه اسرائیل نسبت به انتخابات ایران...
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #سمگا دلیل اختلاف قیمت زیاد سمگا با سمگاح چی است؟
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا یکی بگه با بیش از 800 میلیار دلار در آمد نفت در دولت قبل چه شاهکاری انجام شد.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا موفقیت این دولت با وجود تحریم ،کاهش قیمت نفت ،کاهش میزان صادرات نفت تا قیل از برجام اظهرمن الشمس است و علت دلواپسی عده ای مفتخور هم دقیقا همین موضوع هست. اگر به کارنامه سیاهشان نگاه کنید با صرف بیش از 700 میلیار دلار بعد از 8 سال خزانه خالی تورم 45 درصدی و مشکلات عدیده در روابط خارجی تحویل دادند. همان دروه مردم را به خوردن اشکنه و یا یک وعده غذا توصیه می کردند و رئیس بانک مرکزی می گفت در شرایط شعب ابی طالب هستیم.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا آنچه که از دست دادیم رئاکتور 40 مگاواتی اراک بود که خروجی آن در سال چند کیلو پلوتونیوم بود که کاربرد نظامی داشت 2- تعدادی سانتریفیوژ نسل اول p1 بود که در عوض الان با خیال را سانتریفیوژ نسل 8 را که 20 برابر قیای کارائی دارد داریم بصورت قانونی تست میکنیم.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا در مسئله هسته ای نه تنها چیزی از دست ندادیم بلکه هسته ای را بدست آوردیم و به آن رسمیت دادیم و علت کیته توزی امثال سعودی نتانیاهو و ترامپ و کل جمهوریخواهان نیز همین است.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا روحانی تمام زیرساخت های کشور در حوزه های مختلف نظیر خورو پتروشیمی فولاد ریلی هوایی اینترنت بهداشت مالیات اشتغال..... یادرست کرده ویا در مسیر درست شدن قرار داده
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خساپا احمدی نژاد با تمام هارت پورتاش به این نتیجه رسید که داستان هسته ای به روش قبل برای کشور سود مند نیست و در اواخر دولت اش اعلام کرد دیگه در امور هسته ای مسئولیتی ندارد.
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خودرو اگر رئیس جمهور هم خط آقایان باشد در آن صورت جنگ نعمت میشود تحریم نعمت بزرگتری میشه فقر مردم صبوری میشه مردن افتخار میشه هزینه از جیب مردم و گنده گویی احمقانه شجاعت میشه خرابی کشورها مقاومت میشه اختلاس های نجومی لاپوشانی میشه تخلفات اداری گسترده سرپوشانی میشه جنگ روسای قوا جلوی دوربین تلویزیون امری عادی میشه خلاف شرع و اخلاق وقانون رئیس جمهور پیگیری نمیشه بطور کلی پاسخ به مطالبات مردم یک چیز خیلی غریبی میشه.........
  فرید محمدی(@mohammadnia)
  #خودرو ، شما که می فرمایید حسود هرگز نیاسود بظرتان چه کسی برای سه تومان حسودی می کند.کسی این سهم نداشته باشد الآن خوشحال است .چرا که اگه بخواهد میتواند در قیمتهای پایین تر آن را بخرد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟