23:48
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mohammadidust

س.م م عضو از ۱۳۹۳/۰۸/۰۴

  س.م م(@mohammadidust)
  #تشتاد به زودی گزارش مثبت سال 95 خواهد آمد و حسرت بر دل ندارندگان و فروشندگان خواهد نشست. تولید سرسیلندر و قطعات ریخته گری در دستور کار است.
  س.م م(@mohammadidust)
  #کسرام OK! l ما هم داریمش و منتظر روزای خوش در برزخ بورس!
  س.م م(@mohammadidust)
  #خمهر از دست ندهید. سود تحلیلی 114 تومانhttp://s6.uplod.ir/i/00465/8erd4urtya3b.png
  س.م م(@mohammadidust)
  #خکمک به نظرم نوسانگیرا دارن پیاده میشن. فعلن اهداف بالایی داره.
  س.م م(@mohammadidust)
  #خفنر شرکت برای 6ماه سود را 15 تومان کمتر به بازار اعلام کرده. در یکسال 30 تومان و با پوشش 8 تومانی در 6ماهه و 16 تومان در 12ماهه توانایی اعلام سود حداقل 46 تومانی را دارد. شایان ذکر است کاهش قیمت فلزات بخصوص محصولات فولاد آلیاژی حاشیه سود مناسبی را برای این شرکت رقم خواهد زد. افزایش قیمت محصولات و افزایش تولید هم در انتظار این شرکت است. بازگشت 4 میلیارد تومان از طریق برنده شدن شرکت در دعوی حقوقی در سال گذشته باعث افزایش حدود 30 تومانی سود انباشته خواهد شد.
  س.م م(@mohammadidust)
  #خفنر شرکت فنرسازی خاور در پیش بینی 6ماهه سال 93 سود خود را در حالی 167 ریال اعلام کرده که بیجهت 15 تومان به ازای هر سهم از طریق بالا در نظر گرفتن نرخ ارز هزینه تراشی کرده است و از این طریق سود واقعی را مخفی نموده. شایان ذکر است شرکت در 3ماهه جاری نرخ 25450ریال در نظر گرفته که در 6ماهه نرخ ارز برای خرید خارجی را به صورت ناگهانی علیرغم کاهش نرخ ارز در کشور 37743ریال در نظر گرفته است.
  س.م م(@mohammadidust)
  شرکت فنرسازی خاور در پیش بینی 6ماهه سال 93 سود خود را در حالی 167 ریال اعلام کرده که بیجهت 15 تومان به ازای هر سهم از طریق بالا در نظر گرفتن نرخ ارز هزینه تراشی کرده است و از این طریق سود واقعی را مخفی نموده. شایان ذکر است شرکت در 3ماهه جاری نرخ 25450ریال در نظر گرفته که در 6ماهه نرخ ارز برای خرید خارجی را به صورت ناگهانی علیرغم کاهش نرخ ارز در کشور 37743ریال در نظر گرفته است!!! سود شرکت حداقل 50 تومان است و در شش ماه 23 تومان را پوشش داده. فریب گزارش جعلیش رو نخورید!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟