06:00
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۲۴.۴
   -۶۹.۵۸
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۹،۰۹۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۱    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mobin1365

مبین فرهادی عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۷

  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا در شرایط خیلی مناسب خرید قرار دارد.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا به احتمال زیاد خریدار حقوقی و حقیقی بالاس در این قیمت از سهم خارج شده و بمپنا خرید کنند.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بالاس سهمی که در قیمت 1000 تومان پیشنهاد داده بودم امروز در قیمت 1293 صف خرید است. #بمپنا
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر مجوز زیست محیطی پروژه توسعه بخش بخار نیروگاه عسلویه را صادر کرده است.سعید سرداری ضمن اشاره به مزایای محیط زیستی و کاهش گاز گلخانه ای، درباره مشخصات پروژه نیروگاه عسلویه گفت: توسعه بخش بخار نیروگاه عسلویه (تبدیل واحدهای گازی به سیکل ترکیبی) طی قرارداد بیع متقابل بین شرکت توانیر و شرکت تولید برق عسلویه مپنا بر مبنای بند 19 قانون بودجه کشور سال 1392 کل کشور منعقد شده که براساس آن بازگشت سرمایه از محل صرفه‌جویی سوخت خواهد بود.وی اضافه کرد: از ابتدای سال 95 این قرارداد از شرکت توانیر به شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی منتقل شده و شروع عملیات اجرایی آن از جمله اهداف اقتصاد مقاومتی ابلاغی بوده که محقق شده است. مجری طرح‌های بیع متقابل خاطرنشان کرد: در پروژه نیروگاه عسلویه،3 واحد توربین ژنراتور بخار به ظرفیت نامی 159 مگاوات در مجموع با ظرفیت اسمی 477 مگاوات و 6 واحد HRSG و سیستم خنک کننده ACC، مشترکات مربوطه و پست 400 کیلو ولت اجرا و راه اندازی خواهد شد. سرداری تصریح کرد: با اتمام بخش بخار نیروگاه راندمان کل نیروگاه از 32 درصد به 49 درصد افزایش می‌یابد.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا مدیرعامل شرکت تولید برق پرند مپنا با اشاره به اینکه با تکمیل بخش بخار نیروگاه پرند و تبدیل آن به سیکل ترکیبی قبل از پیک سال 96 این نیروگاه به مدار می آید ، گفت : به فاصله 2 ماه بعد واحدهای 2 و 3 آن نیز وارد مدار می شود.وی افزود: نیروگاه توس یا فردوسی مشهد نیز با تکمیل بخش بخار اول آذر 96 به مدار می آید و نیروگاه عسلویه هم قبل از پیک سال 97 وارد مدار می شود.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا آغاز عملیات احداث بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه با حضور فرماندار و بخشدار در آبان ماه 95
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا آغاز عملیات احداث بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه با حضور فرماندار و بخشدار در آبان ماه 95
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا مجلس اعیان انگلیس از لایحه جنجالی «برگزیت» حمایت و روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا را کلید زد. به گزارش گروه بین الملل ایلمانیوز و به نقل از خبرگزاری فرانسه، مجلس اعیان انگلیس شامگاه دوشنبه موافقت نهایی خود را با لایحه ای که به دولت اجازه می دهد فرآیند خروج از اتحادیه اروپا را آغاز نماید اعلام کرد. حمایت مجلس اعیان انگلیس از لایجه جنجالی برگزیت پس از آن صورت گرفت که مجلس عوام به این لایحه رای مثبت داد و به این ترتیب مسیر برای آغاز فرآیند «برگزیت» توسط «ترزا می» نخست وزیر انگلیس پیش از پایان ماه مارس جاری گشوده شد. گفتنی است که مجلس عوام انگلیس شامگاه دوشنبه بار دیگر به لایحه جنجالی مربوط به فعال کردن ماده 50 پیمان لیسبون که سرآغاز فرآیند خروج این کشور از اتحادیه اروپا است بدون انجام اصلاحی در آن، رای مثبت داد.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا پروسه خروج انگلیس کلید خورد. مجلس انگلیس تصویب کرد. مردم فرانسه، بلژیک، یونان و .... هم خواهان جدایی از اتحادیه اروپا هستند. سونامی خروج از اتحادیه و افت سنگین یورو
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا یورو بعد از عید افت خیلی سنگین خواهد کرد.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا گویا نظر حسابرس با نظر کارشناس شرکت در خصوص پیش بینی سود 96 متفاوت است.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا سال بعد تکلیف خیلی چیزها مثل افزایش سرمایه، نحوه فروش، وام ارزی، سیکل ترکیبی و غیره معلوم میشه. نکته مهمتر اینکه طبق شنیده ها سال بعد قیمت برق آزاد میشه و یا خیلی افزایش خواهد داشت که با این شرایط شرکت تو بستن قرارداد دست بالا را خواهد داشت.سال 96 نقطه عطف شرکت هست.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا وضعیت و موقعیت این شرکت با دماوند خیلی فرق داره در مورد تمام شدن فروش تضمینی مطمئن باشین مجددا قرارداد تمدید میشه و ای کاش تمدید نشه چون با توجه به موقعیت ویژه عسلویه نه تنها ضرر نمیکنه بلکه به قیمتی بالاتر از فروش تضمینی خواهد فروخت. حتی مجوز 20 درصد صادرات هم گرفته. در مورد مالیات هم اگر معافیت تمدید نشه شامل 50 درصد معافیت هست. اما مهمتر از اینها سیکل ترکیبی هست که سود شرکت دو برابر میشه. مورد دیگه اینکه مدیران شرکت در سالهای گذشته به بهانه های مختلف ذخیره گرفتن و سود را کمتر از واقع نشون دادن تا سود کمتری به سهامداران بدهند. اگر این ذخائر ازاد بشه به ازای هر سهم شاید 1000 تومن باشه.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا بعضیها اینجا از خودشون حمایت و مقاومت بیخودی اعلام میکنن وسعی بر این دارن که به دلخواه خودشون به سهم جهت بدن.قیمت 990 تومنی؟؟!! واقعا به این افراد چی میشه گفت؟ فقط این بگم که برای این سهم چند میلیون اردر خرید آماده هست بزارین حساب کتاب آخر سال حقوقیها که معمولا تا 20 اسفند هست تموم بشه. بعد همین افراد تو صف خرید خواهند نشست و اونوقت غر میزنن چرا عرضه نمیشه بخریم.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا #رمپنا در کل بمپنا و رمپنا هردو خوب هستن ولی بمپنا نسبت به رمپنا بازدهی خیلی خیلی بالاتری خواهد داشت.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا #رمپنا رمپنا شرکت خوبیه ولی خیلی بزرگه و پروژه های متعددی داره که نیاز به نقدینگی بالایی دارن. طرح سیکل ترکیبی بمپنا که سود بمپنا دوبرابر میکنه میتونه برای رمپنا هم تعدیل مثبت داشته باشه
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #شتران شاید علت صف فروش شدن خروج این سهم از سبد سهام عدالت و احتمال عرضه سنگین و فروش سهام توسط دولت باشه
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا پایین تر از این قیمتها نخواهد آمد. با توجه به اینکه به ازای هر سهم 500 تومان سود انباشته دارد و همچنین اواخر سال 96 سیکل ترکیبی وارد مدارمیشودد بعلاوه اوایل 96 افزایش سرمایه خواهد داشت. دو حقوقی در صدد خرید سنگین در سهم برای استفاده از مزایای فوق و بدست اوردن کرسی در هیئت مدیره هستند.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا شراز و شاوان وخیلی سهم های دیگر با بمپنا مقایسه کنین روند سودسازی، سود انباشته پتانسیل و .. قیمتشون هم مقایسه کنین. به نظرتون بمپنا چقدر ارزنده تر از اونهاست اونها با سود اندکی که دارن تو چه قیمتی معامله میشن. مردم با ریسک‌های متعدد اونها میخرن ولی بمپنا با وجود سود انباشته بالا، افزایش سرمایه از همین محل و طرح سیکل ترکیبی در دست اقدام مورد توجه بازار نیست. نظرتان راجع به اینکه بنویسین.
  مبین فرهادی(@mobin1365)
  #بمپنا #بمپنا یورو در آستانه فروپاشیه تو اروپا مثل انگلیس، فرانسه، آلمان دولتهای ملی گرا ضد سیاستهای اتحادیه پر طرفدار شدن و در حال روی کار آمدن هستن دولت ترامپ هم ضد یورو هست و کمکهای امریکا به اتحادیه را قطع کرده. همه کشورها در حال تغییر سبد ارزی خودشون و خالی کردن یورو هستن ولی تو ایران هنوز این واقعیت کامل درک نکردن و همیشه دیر میجنبن.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟