06:20
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mnrj

مهران بورس عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۰۹

  مهران بورس(@mnrj)
  #هرمز حقوقی سهم داره حقیقی ها رو خسته میکنه این کاملا مشهوده، ولی خوش بین
  مهران بورس(@mnrj)
  #هرمز امروز 5 اردیبهشت، کل سهام در دست حقیقی 43٪ و حقوقی 57٪ است.
  مهران بورس(@mnrj)
  @ramin2013 خاک بر سرتر تویی که وقتی حسابی توی بمپنا ضرر کردی اونوقت تازه حالیت میشه
  مهران بورس(@mnrj)
  #بمپنا - فردا بازهم منفیه ولی فرصت خروج تا 1292 تومن وجود دارد؛ هدفهای قیمتی بعدی 1205 و 1185 تومن هست؛ تا دیر نشده خارج شوید بد بین
  مهران بورس(@mnrj)
  #آموزش - نمونه‌ای از جدول جبران ضرر در فایل ضمیمه است
  مهران بورس(@mnrj)
  #آموزش - فرمول در فایل ضمیمه است
  مهران بورس(@mnrj)
  #آموزش - هنگامی که در معامله‌ای چند درصد ضرر می‌کنیم بایستی برای جبران آن درصد بیشتری را سود کنیم تا بتوانیم اصل سرمایه را برگردانیم. برای به‌دست آوردن درصد جبران ضرر از فرمولی که در فایل ضمیمه آمده است استفاده می‌کنیم. از آنجایی که کارمزد معامله (خرید یا فروش) در بورس بیشتر از فرابورس است، از همان حداکثر یعنی بورس استفاده می‌کنیم. البته محض اطلاع، در مورد سهام شرکت‌ها، در حال حاضر کارمزد خرید در بورس 0.486% و فروش 1.01029% است و در فرابورس هم خرید و هم فروش کارمزدی برابر 0.474% دارد.
  مهران بورس(@mnrj)
  @bob سلام آقا بابک میشه لطفا از گروه غذایی‌ها هم بیس‌لاین بدین، مخصوصاً #غبشهر چون توی اون فایل اکسل هم نبود؛ ممنون.
  مهران بورس(@mnrj)
  #غبشهر سهمِ آشغال‌تر از غبشهر نیست، دو روز مثبت میزنه ده روز منفی، اصلا نمیخوان این سهم رشد کنه، نمیدونم چه عوضی‌هایی پشت این قضیه هستن؟! یک ماهه که دق مرگمون کرده، تا جونمون رو بالا نیاره بالا نمیره.
  مهران مهران(@mnrj)
  #غبشهر - از خود ماست که بر ماست. اینایی که میخرن که گناهی ندارن، اونی که گرون خریده و الان داره ارزون میفروشه خائنه و داره میزنه تو سر سهم.
  مهران مهران(@mnrj)
  #غبشهر #غبشهر - آگهی پرداخت سود تقسیمی رو براتون گذاشتم تا ببینید که چرا سهم اینجوری پایین اومده. از روز 8 دی ماه (یکشنبه) هر روز داره منفی میخوره چون پزداخت سود از روز 11 دی ماه (چهارشنبه) شروع شده و تمام سهامدارا چون میدونستن که سودشون رو میگیرن و از طرقی دیگه خود سهم هم رشد خودش رو به حد کافی کرده بود بنابراین همشون شروع کردن به فروختن؛ هیچ توطئه و نقشه‌ای هم در کار نبوده. این شرکت از سال 1355 همیشه توی سود بوده بنابراین هیچ لزومی نداره که شرکت دسیسه بچینه!
  مهران مهران(@mnrj)
  #غبشهر - آگهی پرداخت سود تقسیمی رو براتون گذاشتم تا ببینید که چرا سهم اینجوری پایین اومده. از روز 8 دی ماه (یکشنبه) هر روز داره منفی میخوره چون پزداخت سود از روز 11 دی ماه (چهارشنبه) شروع شده و تمام سهامدارا چون میدونستن که سودشون رو میگیرن و از طرقی دیگه خود سهم هم رشد خودش رو به حد کافی کرده بود بنابراین همشون شروع کردن به فروختن؛ هیچ توطئه و نقشه‌ای هم در کار نبوده. این شرکت از سال 1355 همیشه توی سود بوده بنابراین هیچ لزومی نداره که شرکت دسیسه بچینه!
  مهران مهران(@mnrj)
  #غبشهر - دوستان عزیزی که تحلیل بنیادی بلدن لطفا به بنده کمک کنن. روز 15 دی ماه، صافولا 264 میلیون سهم غبشهر رو برابر 79.9% داشته و روز 16 دی با افزایش، 817 میلیون سهم شده و بازهم برابر 79.9% (؟!). بعدش هم در همان روز 16 دی حجم معاملات 522,383 سهم بوده؛ یعنی این صافولا اینهمه سهم رو از کجا گرفته و چرا درصد تغییرات هم ثابت مونده؟! من گیجه گیج شدم!
  مهران مهران(@mnrj)
  دوستان عزیزی که تحلیل بنیادی بلدن لطفا به بنده کمک کنن. روز 15 دی ماه، صافولا 264 میلیون سهم غبشهر رو برابر 79.9% داشته و روز 16 دی با افزایش، 817 میلیون سهم شده و بازهم برابر 79.9% (؟!). بعدش هم در همان روز 16 دی حجم معاملات 522,383 سهم بوده؛ یعنی این صافولا اینهمه سهم رو از کجا گرفته و چرا درصد تغییرات هم ثابت مونده؟! من گیجه گیج شدم!
  مهران مهران(@mnrj)
  مردم ما عاشق صف هستن، فقط دوست دارن برن توو صف! #حسینا با P/E بالا یک ماهه داره 5+ میخوره، اونوقت یه سهم بنیادی مثل #غبشهر با اینهمه مزایا دو هفته است که داره منفی میخوره، هی میفروشن و دوست دارن ضرر بدن، چون فکر میکنن صف رو از دست میدن.
  مهران مهران(@mnrj)
  مردم ما فقط عاشق صف هستن! #حسینا از 25 روز پیش فقط داره 5+ می‌خوره با P/E بالا اونوقت غبشهر با اینهمه مزایا هر روز منفی! خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟