13:35
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mnoori162

م نوری عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۵

  م نوری(@mnoori162)
  #کابگن جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #تشتاد جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #ثعتما جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #پدرخش جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #آرین جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #وآتوس جهت اطلاع دوستانی که ایمان دینی دارند عرض می کنم طبق نظر همه مراجع تقلید و مجتهدین، سفته بازی (یعنی یک عده با هماهنگی سهمی رو بالا و پایین کنن) حرومه .
  م نوری(@mnoori162)
  #خاهن قائم مقام رنو قرارداد امروز با ایران را استثنایی خواند و گفت: امضای این قرارداد تعهد و خواست قوی را برای حضور بلند مدت در ایران تایید می کند.+++++++++++ خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #خاهن قائم مقام رنو قرارداد امروز با ایران را استثنایی خواند و گفت: امضای این قرارداد تعهد و خواست قوی را برای حضور بلند مدت در ایران تایید می کند.
  م نوری(@mnoori162)
  #فولای دیروز اول وقت هر چی داشتم خریدم تقریبا 200000 سهم خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #دلقما جهت اطلاع اونایی که اعتقاد دینی دارن سفته بازی در سهم (یعنی چند نفر با هم سهمی رو بالا پایین کنن) طبق نظر همه مراجع حرومه.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو آدمهایی که از ناراحتی دیگران خوشحال میشن نادونن و نمیدونن که با این نابسامانی سازمان بورس ممکنه یه روزی سهام اونا هم بسته شه. تو کز محنت دیگران بیغمی نشاید که نامت نهند آدمی.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو سرمایمونو میخوابونن ککشون هم نمیگزه . از قدیم گفتن ازماست که بر ماست.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو گناه مظلوم کمتر از ظالم نیست. تماس که میگیری خیلی راحت پاسکاری میکنن وککشون هم نمیگزه و اهمتی نمیدن. تقصیر خودمونه که اینجوری سرمایمون میخوابه. از قدیم گفتن ازماست که بر ماست.
  م نوری(@mnoori162)
  #لکما تو این چند روز نزدیک یک میلیون سهم خریدم.بیشتر از این نداشتم وگرنه بازم می خریدم. خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #تابا اونهایی که اعتقادات دینی رو باور دارن بدونن سهمی که احتمال سفته بازی داشته باشه هر چقدر هم سود داشته باشه از نظر مراجع حرومه.
  م نوری(@mnoori162)
  #ت اونهایی که اعتقادات دینی رو باور دارن بدونن سهمی که احتمال سفته بازی داشته باشه هر چقدر هم سود داشته باشه از نظر مراجع حرومه.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو اقتباس از نوشته یکی از دوستان: ""مهدی ساسانی عزیز:از لابلای متن هایی که تو گروهها نوشته میشه و میخوانیم خستگی را به وضوح میشه دید خستگی روحی که حاصل فشار های زیاد بازار سرمایه است خیلی ها انتظار داشتند بازار پس از برجام روزهای خوبی داشته باشد اما برجامی که انتظارش را میکشیدند هیچوقت با ان کیفیت عملی نشد و سال 95 هم با دشواری سپری شد البته اگر انصاف را رعایت کنیم در سال 95 بحران اقتصادی تنها بخشی از مشکلات سهامداران بود و بخش زیادی از این مشکلات نامدیریتی مدیران سازمان بود شاید روی کاغذ انها داشتند از دید خودشان درست عمل میکردند اما در واقع آنچه در بین طیف عظیمی از سهامداران دیده و شنیده میشد اعتراض به این عملکرد بود ♦️توقف های بی دلیل و طولانی♦️گیر دادن های بیش از حد به بستن ماندن برخی نماد ها♦️خشک کردن نقدینگی بازار توسط اخزا و اوراق مشارکت♦️رفتار سلیقه ای با روند ها ♦️دخالت مستقیم در عرضه و تقاضاهمه و همه میتوانند امتیازات منفی مدیریت فعلی در سال 95 باشند که لطمات ریالی زیادی را به سهامداران زدنمیگم سال 96 سال بهتری خواهد بود چون اگر ریسک بازار ما صرفا اقتصادی بود میشد ان را تجزیه و تحلیل کرد و جمع بندی کرد اما وقتی سو مدیریت بشود ریسک بازار ان را نمی توان پیش بینی کرد""
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا آقای قاسم سمگایی خیلی ممنون از متن بسیار عالیتون. واقعا حق مطلب رو ادا کردین."".....در سال 95 بحران اقتصادی تنها بخشی از مشکلات سهامداران بود و بخش زیادی از این مشکلات نامدیریتی مدیران سازمان بود شاید روی کاغذ انها داشتند از دید خودشان درست عمل میکردند اما در واقع آنچه در بین طیف عظیمی از سهامداران دیده و شنیده میشد اعتراض به این عملکرد بود ♦️توقف های بی دلیل و طولانی♦️گیر دادن های بیش از حد به بستن ماندن برخی نماد ها♦️خشک کردن نقدینگی بازار توسط اخزا و اوراق مشارکت♦️رفتار سلیقه ای با روند ها ♦️دخالت مستقیم در عرضه و تقاضاهمه و همه میتوانند امتیازات منفی مدیریت فعلی در سال 95 باشند که لطمات ریالی زیادی را به سهامداران زدنمیگم سال 96 سال بهتری خواهد بود چون اگر ریسک بازار ما صرفا اقتصادی بود میشد ان را تجزیه و تحلیل کرد و جمع بندی کرد اما وقتی سو مدیریت بشود ریسک بازار ان را نمی توان پیش بینی کرد"" خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه این هم از شفاف سازی و خبرهای عالی. ببینیم باز هم مسئولین بورس دنبال بهانه هستند یا نه++++++++++ خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه از سهم با ارزش باید حمایت کرد و با آگاهی و اطلاعات درست تصمیم گرفت. بعضیا اسم ترس و نادونی رو میذارن احتیاط و بعد از اینکه کار از کار گذشت پشیمونی میاد سراغشون. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟