22:25
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mnoori162

م نوری عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۵

  م نوری(@mnoori162)
  #تابا اونهایی که اعتقادات دینی رو باور دارن بدونن سهمی که احتمال سفته بازی داشته باشه هر چقدر هم سود داشته باشه از نظر مراجع حرومه.
  م نوری(@mnoori162)
  #ت اونهایی که اعتقادات دینی رو باور دارن بدونن سهمی که احتمال سفته بازی داشته باشه هر چقدر هم سود داشته باشه از نظر مراجع حرومه.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو اقتباس از نوشته یکی از دوستان: ""مهدی ساسانی عزیز:از لابلای متن هایی که تو گروهها نوشته میشه و میخوانیم خستگی را به وضوح میشه دید خستگی روحی که حاصل فشار های زیاد بازار سرمایه است خیلی ها انتظار داشتند بازار پس از برجام روزهای خوبی داشته باشد اما برجامی که انتظارش را میکشیدند هیچوقت با ان کیفیت عملی نشد و سال 95 هم با دشواری سپری شد البته اگر انصاف را رعایت کنیم در سال 95 بحران اقتصادی تنها بخشی از مشکلات سهامداران بود و بخش زیادی از این مشکلات نامدیریتی مدیران سازمان بود شاید روی کاغذ انها داشتند از دید خودشان درست عمل میکردند اما در واقع آنچه در بین طیف عظیمی از سهامداران دیده و شنیده میشد اعتراض به این عملکرد بود ♦️توقف های بی دلیل و طولانی♦️گیر دادن های بیش از حد به بستن ماندن برخی نماد ها♦️خشک کردن نقدینگی بازار توسط اخزا و اوراق مشارکت♦️رفتار سلیقه ای با روند ها ♦️دخالت مستقیم در عرضه و تقاضاهمه و همه میتوانند امتیازات منفی مدیریت فعلی در سال 95 باشند که لطمات ریالی زیادی را به سهامداران زدنمیگم سال 96 سال بهتری خواهد بود چون اگر ریسک بازار ما صرفا اقتصادی بود میشد ان را تجزیه و تحلیل کرد و جمع بندی کرد اما وقتی سو مدیریت بشود ریسک بازار ان را نمی توان پیش بینی کرد""
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا آقای قاسم سمگایی خیلی ممنون از متن بسیار عالیتون. واقعا حق مطلب رو ادا کردین."".....در سال 95 بحران اقتصادی تنها بخشی از مشکلات سهامداران بود و بخش زیادی از این مشکلات نامدیریتی مدیران سازمان بود شاید روی کاغذ انها داشتند از دید خودشان درست عمل میکردند اما در واقع آنچه در بین طیف عظیمی از سهامداران دیده و شنیده میشد اعتراض به این عملکرد بود ♦️توقف های بی دلیل و طولانی♦️گیر دادن های بیش از حد به بستن ماندن برخی نماد ها♦️خشک کردن نقدینگی بازار توسط اخزا و اوراق مشارکت♦️رفتار سلیقه ای با روند ها ♦️دخالت مستقیم در عرضه و تقاضاهمه و همه میتوانند امتیازات منفی مدیریت فعلی در سال 95 باشند که لطمات ریالی زیادی را به سهامداران زدنمیگم سال 96 سال بهتری خواهد بود چون اگر ریسک بازار ما صرفا اقتصادی بود میشد ان را تجزیه و تحلیل کرد و جمع بندی کرد اما وقتی سو مدیریت بشود ریسک بازار ان را نمی توان پیش بینی کرد"" خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه این هم از شفاف سازی و خبرهای عالی. ببینیم باز هم مسئولین بورس دنبال بهانه هستند یا نه++++++++++ خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه از سهم با ارزش باید حمایت کرد و با آگاهی و اطلاعات درست تصمیم گرفت. بعضیا اسم ترس و نادونی رو میذارن احتیاط و بعد از اینکه کار از کار گذشت پشیمونی میاد سراغشون. خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه سهم پرقدرتیه ولی با تحلیل خودمون باید پیش بریم نه حرف دیگران. ضمنا با شما نبودم سرکار... با اونی هستم که میگه میلیون میلیون سهم دارم، چکارش کنم. این حرفها میتونه تله باشه برای آدمای ساده و تو دلشون شک ایجاد کنه خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه مراقب باشید. بعضی ها با ایجاد شک در سهامدارا می خوان سهم رو از چنگشون در بیارن++++++++++++++++ خوش بین
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا #کماسه #ونیرو آفرین به دوستانی که ساکت نمیشینن و حداقل در دل معترض بی لیاقتی مدیران سازمان هستن. کسی که به مسئول بی لیاقت اعتراض کنه در تصمیم گیری های بعدیش اثر میذاره و همینطور کسی که به داور بی لیاقت اعتراض کنه وگرنه مثل چهارپا سوارش میشن و تا جا داره ازش سواری میگیرن.
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو ز مدیریت فقط بستن نماد رو یاد گرفتن. این یعنی به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کردن!
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا #کماسه #ونیرو یه فوتبالدیست حرفه ای وقتی میره تو میدون فکر همه چیو میکنه حتی اگه گل بحقش رو یه داور نالایق هند بگیره، ولی حماقته اگه بگیم عیب نداره، باید فکرشو میکردی، اعتراض نکن . مدیر بورس هم مثل اون داوره هست. با سکوتمون اونها رو تشویق نکنیم. از قدیم گفتن از ماست که بر ماست.
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه صبر بر ظلم کار آدمهای ضعیفه وگناهی نابخشودنی است و این آدمها مطلوب مدیرهای ضعیفن تا هر کاری دلشون میخواد بکنن و این آدمها هم کار اونها رو توجیه کنن. ما مدیران نالایق رو که به جای حل اساسی مشکل و ایجاد رونق در بورس، سهام های با ارزش رو متوقف کرده اند تایید نمی کنیم .
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا صبر بر ظلم کار آدمهای ضعیفه وگناهی نابخشودنی است و این آدمها مطلوب مدیرهای ضعیفن تا هر کاری دلشون میخواد بکنن و این آدمها هم کار اونها رو توجیه کنن. ما مدیران نالایق رو که به جای حل اساسی مشکل و ایجاد رونق در بورس، سهام های با ارزش رو متوقف کرده اند تایید نمی کنیم .
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه در بازار سهام بقیه کشور های دنیا هم توقف دارند ولی در حد چند ساعت. حتما باید باز هم یه عده برن جلوی سازمان تا از این توقف های طولانی دست برداره و به فکر حل ریشه ای مشکل باشه؟
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا در بازار سهام بقیه کشور های دنیا هم توقف دارند ولی در حد چند ساعت. حتما باید باز هم یه عده برن جلوی سازمان تا از این توقف های طولانی دست برداره و به فکر حل ریشه ای مشکل باشه؟
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه از مدیریت فقط بستن نماد رو یاد گرفتن. این یعنی به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کردن!
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا از مدیریت فقط بستن نماد رو یاد گرفتن. این یعنی به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کردن!
  م نوری(@mnoori162)
  #کماسه شلیا رو می بندن کماسه رو میبندن ونیرو رو میبندن.... مدیریت ببند ببنده دیگه. سهامدارم بشینه توقف پولشو تماشا کنه!
  م نوری(@mnoori162)
  #ونیرو شلیا رو می بندن کماسه رو میبندن ونیرو رو میبندن.... مدیریت ببند ببنده دیگه. سهامدارم بشینه توقف پولشو تماشا کنه!
  م نوری(@mnoori162)
  #شلیا شلیا رو می بندن کماسه رو میبندن ونیرو رو میبندن.... مدیریت ببند ببنده دیگه. سهامدارم بشینه توقف پولشو تماشا کنه!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟