11:40
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۷.۴
   -۱.۳۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۶،۳۸۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۱:۲۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mnjafari50

منوچهر جعفری عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۵

  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو نکنه همه خالی کردن.. ای بی معرفتا....
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان سلام پس چرا این صفحه ی میدکو اینقدر کم فروغ شده؟ چرا هیچ کس اینجا نیست؟ پس دوستان قدیمی کجا رفتن؟
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان یه راهنمایی ازتون می خواستم. لطفا نظر بدید. به زودی (یعنی یکی دو ماه دیگه) یه پول زیادی مثلا در حدود چهارصد میلیون دستم میاد. با توجه به اینکه خونه دارم به نظر شما عزیزان برم یه آپارتمان بخرم یا بدم میدکو با دید دستکم چهار پنج ساله؟ لطفا راهنمایی کنید.
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان اون موقع که من تو سایت فعالیت داشتم اصلا از این خبرها نبود. البته امیر 182 زبان تندی داشت منم بارها بهش گفتم یه کم نرم تر با بچه ها رفتار کن اما کار خودش رو می کرد. انصافا این کارش اصلا درست نبود که یه عده تازه وارد رو به اشتباه بندازه. خدا رو خوش نمیاد خوش بین
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو آقای امیر 182 دوست قدیمی، بی وفا، این رسمش بود. واقعا میدکو رو خالی کرد؟ این چیه نوشتی تو پروفایلت؟ من که باور نمی کنم.
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو سلام دوستان عزیز. من یه مدت زیادی غیب داشتم، ماموریت بودم. میدکو چه خبر؟ خبر تازه چیه؟
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو سلام دوستان. یه سئول.اگه شما یه پول حسابی داشته باشید که بشه باهاش یه آپارتمان صد متری خرید. آپارتمان می خرید یا میرید مستاجری بقیه اش رو می دید میدکو با دید دستکم پنج ساله؟
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو جالبه هیچکس دیگه از پیشرفت پروژه ها چیزی نمی گه.
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های میدکو منتهی به تاریخ 1392/11/18اینم لینکش:http://www.midhco.com/services/general_content/54236-آخرین-وضعیت-پیشرفت-پروژه-های-میدکو-منتهی-تاریخ-بهمن-1392.html?t=وضعیت-پیشرفت-پروژه
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو یه چیزایی آدم اینجا می خونه به خدا شاخ در میاره. بابا تجمع چیه؟ تظاهرات واسه چی؟ به خدا طبیعیه این نوسان ها. فکر کنم دوستان تازه بعد از توفق ژنو و دوران گل و بلبل وارد بورس شدند و اون روی سکه رو تا حالا ندیده بودند.از این بالا و پایین ها ما زیاد دیدیم به خدا....هیچی نیست. خودتون رو نبازید و اگر دارید بخرید و اگر ندارید سهامداری کنید.
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #وساپا بابا بی خیال چند بار یه پست رو تکرار می کنی....
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو دوستانی که میدکو رو تو قیمت های بالا خریداری کردند اصلا فکر فروش هم به سرشون نزنه. سعی کنن تو این قیمت های کف پله ای وارد بشن تا میانگین خریدشون بیاد پایین. اونوقت فروردین ماه یک شبه راه صد ساله رو می رن انشاا....
  منوچهر جعفری(@mnjafari50)
  #میدکو آفرین بر آقای هلالات که وقتی قیمت سهم رو 720 تومن بود، سینگال فروش رو صادر کرد و پیش بینی کرد قیمت تا 600 افت خواهد کرد. اون موقع خیلی ها بهش ناسزا می گفتن اما .....اما دوستان نگران نباشید انشاا... و عجولانه تصمیم نگیرید.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان اذعان می کنم که من شخصا از کاهش قیمت میدکو خیلی خوشحالم چون سرمایه گذاری تو این شرکت رو دستکم تا پنج سال دیگه ادامه می دهم. یک سرمایه گذار بلند مدت مثل حقوقی، از پایین اومدن قیمت سهام بهترین استفاده رو می کنه و تعداد سهامش رو افزایش میده.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان عزیزی که اینقدر از وضعیت میدکو می نالید اجازه بدید یه سئوال ازتون بپرسم. ببینم اگر شما یه زمین تو شمال بخرید هر روز می رید بنگاهی و قیمت زمینتون رو می پرسید؟کلا سرمایه گذاری تو بورس و بویژه میدکو رو باید با دید بلند مدت نگاه کنید و هر روز قیمت ها رو نگاه نکید و اعصاب خودتون رو خرد نکنید عزیزان.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #میدکو دوستانی که اینقدر عجول هستند بدانند که میدکو وقتی وارد فرابورس شد تا حدود یک سال بین 210 تا 230 بازی می کرد. اما یک شبه راه صد ساله رو رفت وفقط در عرض هشت ما هفت و نیم برابر شد یعنی هفتصد و پنجاه درصد سود. پس اینقدر هر روز به قیمت ها نگاه نکنید و اعصاب خودتون رو خرد نکنید. اصلا یک سئول.ببینم شما اگر یک قطعه زمین تو شمال بخرید هر روز می رید بنگاهی و قیمت زمین رو می پرسید؟سرمایه گذاری تو بورس هم همینه. باید صبر کرد و بلند مدت سرمایه گذاری کرد.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #وساپا دوستان یه سئوال درباره این وساپا داشتم. چند روزیه که این سهم رو خریدم اما همیشه در آخر معاملات می بینم که حقوقی نه می خره و نه می فروشه. فقط حقیقی ها هستن که خرید و فروش می کنند. به عنوان مثال امروز بیش از 16 میلیون سهم حقیقی فروخت و حقیقی خرید و حقوقی فقط هشتاد هزارتا فروخت.جریان چیه؟ دوستان کسی می دونه چه خبره که حقوقی هیچ حمایتی نمی کنه از این سهم؟
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #وساپا امروز حدود هشتاد هزارتا وساپا خریدم. البته خیلی از این و اون پرسیدم بعد خریدم. اما اینجا زیاد ازش خوب تعریف نمی کنن. یواش یواش دارم پشیمون می شم از این کارم.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #میدکو سلام دوستان یه سئوال. آیا احتمالش هست پس از تحویل اوراق سهام های جدید به سهامداران و به تبع آن عرضه های بیشتر، قیمت میدکو از این بیشتر افت کنه یا نه؟معمولا تو افزایش سرمایه ها و بعد از تبدیل شدن حق تقدم ها به سهم این اتفاق می افته.
  منوچهر جعفري(@mnjafari50)
  #میدکو دوستان همه دعا کنید به جون من چون این خبرهای خوش هسته ای رو من دارم رو خروجی واحد مرکزی خبر می ذارم. همین الان آن لاین آن لاین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟