08:20
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mmmmd

حسن محمدی عضو از ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

  حسن محمدی(@mmmmd)
  #سشرق تسهیم به نسبت سفارشات اوراق مرابحه شرکت سیمان شرق (صشرق991) یعنی چی
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #سشرق الفرارفرار...................
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #خودرو همچنین برخی سهامداران که مالک کوتاه مدت سهام این گروه با قیمت تمام شده ارزان بوده اند ، با هدف شناسایی سود ، اقدام به فروش کرده اند. عامل بعدی مربوط به فروش 30 میلیون سهم سایپا در اولین روز سال 95 یعنی شنبه 7 فروردین توسط سرمایه گذاری ملی ایران است که موجب نگرانی فعالان و تشدید صف فروش سهام این شرکت و سایر شرکت های هم گروه شد. در حالی این سهامدار حقوقی با هدف تامین مالی برای یکی دو برنامه مدنظر اقدام به فروش سهام سایپا کرده بود. دیگر علت هم به آماده شدن اوراق جدید ناشی از افزایش سرمایه شرکت های سایپا، سایپا آذین، زامیاد و ایران خودرو و... برمی گردد که به خودی خود می تواند باعث افزایش عرضه ها شود. اما در میان این عوامل و سایر مسائل مانند نامعلوم بودن قیمت فروش محصولات خودرو در سال جدید و آینده نرخ ارز و .... گروهی هم شایعه تغییر و تحول در ریاست سازمان بورس را علت تشدید کاهش قیمت سهام گروه خودرویی و تشکیل صف های فروش و همچنین کلیت بازار می دانند. این شایعه درحالی 20 بهمن و در سومین نشست خبری سال گذشته محمد فطانت مختصر و مفید تکذیب شد که این روزها گروهی با مطرح کردن دوباره این شایعه تکراری، معتقدند این شایعه می تواند موجب تضعیف بازار و مخصوصا" گروه خودرویی شود. با این حال در شرایطی فعالان بازار تجربه ایی از چنین شایعاتی دارند که باید سپری شدن ایام نیمه تعطیل بازار و بازگشت فعالان و مدیران به عرصه معاملات و توضیحات مسئولان و مدیران گروه خودرویی و متولیان بازار سرمایه بود.
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #خودرو براساس این گزارش، روند نزولی بازار در شرایطی رخ داده که برخی فعالان این جریان را ناشی از نیمه تعطیل بودن کشور و عدم حضور سهامداران حقوقی و حقیقی و غیرواقعی بودن رفتارها و جهت های بازار می دانند. عده دیگری هم به نبود رویدادی خاص و مثبت در روزهای آغازین سال و لزوم اصلاح قیمت ها و شاخص ها بعد از رشد دو ماه زمستان سال گذشته تاکید دارند. گروه دیگری هم با توجه به لیدر بودن گروه خودرویی در ماه های گذشته، بر این باورند کلیت بازار سهام در سال جدید متاثر از روند سهام این گروه بوده و سرمایه گذاران کم تعداد روزهای اول سال ، با نگاه به وضعیت این صنعت تصمیم گیری می کنند. در این میان بررسی های بورس پرس از چند مدیر و کارشناس خبره بازار حکایت از دارد که علت کاهش قیمت سهام گروه خودرویی در سه روز اول سال جدید ناشی از چند دلیل و یک شایعه تکراری است. از نظر این گروه، عامل اول مربوط به اقدام به شناسایی سود خریداران ماه های گذشته از یک سو و لزوم اصلاح قیمت سهام خودروسازان آن هم با وجود زیاندهی برخی از شرکت ها از سوی دیگر است. چرا که سهام این گروه بدون هیچ رخدادیی در بخش واقعی ، با رویدادهایی چون افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و اعلام پیش بینی های سال جاری و برنامه هایی برای مشارکت با سرمایه گذاران خارجی و... با افزایش قیمت های چندین درصدی و رشد شارپی مواجه شده و باید اصلاح شوند. حتی برخی معتقدند سهام گروه خودرو به قیمت های دو سال بعد رسیده اند!!!
  حسن محمدی(@mmmmd)
  @magnolia سلام شرمنده داداش افزایش سرمایه خچرخش مال شما اضافه شده تو پرتغوی من اضافه نشده ممنون میشم جواب بدین
  حسن محمدی(@mmmmd)
  @bahare1140 سلام چه خبری خبر افزایش سرمایه یا بازم خبری شده
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #خودرو با بیان اینکه وضعیت خدمات پس از فروش خودروسازان به هیچ وجه مناسب نیست، خاطرنشان کرد:‌ دشواری در پذیرش خودروها در تعمیرگاه‌ها، بالا بودن هزینه تعمیران و کمبود و نبود قطعات یدکی از جمله مهمترین این مشکلات در سال گذشته بود. رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: به عنوان مثال کمبود قطعات یدکی در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروسازان از مشکلات شایعی بود که باعث می‌شد خودروی مشتریان روزها به دلیل نبود یک قطعه در تعمیرگاه‌ها متوقف شود. جعفری افزود: متناسب نبودن قیمت و کیفیت خودروهای داخلی از دیگر موارد نقض حقوق مصرف‌کنندگان در سالی که گذشت بود به‌گونه‌ای که کیفیت خودرویی که تحویل مشتریان می‌شد تناسبی با قیمت بالای آن نداشت. وی با بیان اینکه امیدوارم در سال جدید این مشکلات برطرف شده و کیفیت خودروهای داخلی افزایش یابد، تصریح کرد: مصرف‌کنندگان این حق را دارند که در برابر پولی که پرداخت می‌کنند خودروی بدون نقص و دردسر دریافت کنند.
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #خودرو درخواست رئیس انجمن ملی حمایت از مصرف‌کنندگان از خودروسازان : تغییر رویه دهید
  حسن محمدی(@mmmmd)
  @mr9631 سلام کدوم افزایش یه بار داد اضافه شد جدیدا 50درصد افزایش قرار بده حالا نمیدونم کی میده
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران شتران سلام قضیه افزایش سرمایه چیه
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران شتران سلام قضیه افزایش سرمایه چیه
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران شتران سلام قضیه افزایش سرمایه چیه
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران سلام قضیه افزایش سرمایه چیه
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتراkن سلام دوستان قضیه این افزایش سرمایه چیه بازم میخواد افزایش بده
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #خچرخش بخرم نخرم موندم بفروشم نفروشم اصلا موندم
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شبندر منم خریدم بشه میفروشم نه با ای قیمت ها
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شبندر دوستان یه سری به کدال بزنید اونجا خبری خوش واسه شبندری ها وجود داره
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران پالایشگاه ها درخواست تخفیف نرخ خوراک کرده اند
  حسن محمدی(@mmmmd)
  الایشگاه ها درخواست تخفیف نرخ خوراک کرده اند/
  حسن محمدی(@mmmmd)
  #شتران تو کدال نامه ای اوده که شبندر افزایش میخواد بده
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟