08:16
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵
   ۵۸.۸۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۹۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mmahmoudi

مهدي محمودي عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۲۵

  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #وغدیر سلام دوستان، من زمانی که حق تقدم رو اعلام کردند متوجه نشدم و نتونستم بفروشم. الان هم نمیخوام اقدام کنم برای پرداخت پول برای خرید سهام، پول حق تقدم رو کی و چطوری میتونم بگیرم؟
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا با این روشی که روحانی در پیش گرفته، فقط میتونم بگم دور بعد نداریمش، اندکی صبر سحر نزدیک است. خوش بین
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا اتفاقی افتاده، جنگ شده، سهام های پالایشی چرا اینجوری شد دوباره؟ بد بین
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا من با این امید که امروز شپنا گرون میشه و یا ارزش واقعی شپنا خیلی بیشتر از این حرف ها است، که درست هم بوده، از آبان 92 تا الان 66% ضرر کردم. به نظر شما دوستان، تا زمانی که زنگنه وزیر هست، وضعیت پالایشگاه ها بهتر میشه؟؟؟ متشکر میشم از راهنمایی دوستان.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا lمن با این امید که امروز شپنا گرون میشه، ارزش واقعی شپنا خیلی بیشتر از این حرف ها است که درست هم بوده از آبان 92 تا الان 66% ضرر کردم. به نظر شما دوستان تا زمانی که زنگنه وزیر هست، وضعیت پالایشگاهه ها بهتر میشه؟؟؟ متشکر میشم از راهنمایی دوستان.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا اگر تعطیل کنه و نفت و تجهیزاتش رو بسوزونه، و کلیه تجهیزاتش رو به قیمت ضایعات بفروشند، هر سهم یکم بیشتر از 1000 تومان ارزش داره.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا ها؟ اینها چهارشنبه سوری سرمایه های ما رو سوزوندند؟!
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #وغدیر امسال خیلی بد بود بد بین
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا بر پدر و مادر زنگنه لعنت که یا نمی تونه وزارتخانش رو کنترل کنه یا خودشم مثل تصمیم گیران نفتی دزده. بد بین
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا نماینده های مجلس اگر یکم غیرت داشته باشند، باید زنگنه رو استیضاح کنند.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا کاریکاتور حمایت از بازار بورس
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا چندی پیش جوکی به زبان انگلیسی در دنیای نت زاده شد ! که نکات ارزشمندی را در خصوص سیاست های رسانه های آمریکایی در بر داشت . ترجمه فارسی جک به شکل زیر است : مردی دارد در پارک مرکزی شهر نیویورک قدم میزند که ناگهان میبیند سگی به دختر بچه ای حمله کرده است. مرد به طرف آنها می دود و با سگ درگیر می شود . سرانجام سگ را می کشد و زندگی دختربچه را نجات می دهد. پلیسی که صحنه را دیده بود به سمت آنها می آید و می گوید: « تو یک قهرمانی » (ادامه در پاسخ)
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  چندی پیش جوکی به زبان انگلیسی در دنیای نت زاده شد ! که نکات ارزشمندی را در خصوص سیاست های رسانه های آمریکایی در بر داشت . ترجمه فارسی جک به شکل زیر است : مردی دارد در پارک مرکزی شهر نیویورک قدم میزند که ناگهان میبیند سگی به دختر بچه ای حمله کرده است. مرد به طرف آنها می دود و با سگ درگیر می شود . سرانجام سگ را می کشد و زندگی دختربچه را نجات می دهد. پلیسی که صحنه را دیده بود به سمت آنها می آید و می گوید: « تو یک قهرمانی » (ادامه در پاسخ)
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا 1) وقتی حبابی در حال شکل‌گیری است، دیون افراد به یکدیگر افزایش می‌یابد.2) داستان این جزیره یک سیستم بسته است و کشور دیگری وجود ندارد و بنابراین بدهی خارجی نیز وجود ندارد. ارزش دارایی تنها بر اساس پول جزیره محاسبه می‌شود؛ بنابراین، ضرری در کل وجود نخواهد داشت.3) نکته مهم: وقتی حباب می‌ترکد، افراد دارای پول نقد برنده هستند. افراد دارای مال یا قرض بازنده هستند و در بدترین حالت ورشکسته می‌شوند.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا داستان حباب:یکی بود یکی نبود. یک کشور کوچک بود. این کشور یک جزیره بود. کل پول موجود در این جزیره 2 دلار بود؛ 2 سکه 1 دلاری که بین مردم در جریان بود. جمعیت این کشور سه نفر بود؛ تام مالک زمین جزیره بود. جان و ژاک هر کدام یک سکه 1 دلاری داشتند. مرحله نخست: جان زمین را از تام به قیمت 1 دلار خرید. حالا تام و ژاک هر کدام 1 دلار داشتند و جان مالک زمین بود که 1 دلار ارزش داشت. نتیجه: دارایی خالص کشور 3 دلار شد. (ادامه در پاسخ ها)
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا اختلاس به زبان ساده دو رفیق میرن به روستا، یکی شروع میکنه به خریدن الاغ روستاییان به قیمت صد تومان، بیست درصد مردم الاغشون را می فروشندهفته بعد دوباره به روستا میره و قیمت الاغ را صد و سی تومان اعلام میکنه، این دفعه هم سی درصد مردم الاغهاشون را می فروشندهفته بعد خریدار قیمت الاغ را 200 تومان اعلام میکنه، و چهل درصد مردم میفروشند
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  اختلاس به زبان ساده دو رفیق میرن به روستا، یکی شروع میکنه به خریدن الاغ روستاییان به قیمت صد تومان، بیست درصد مردم الاغشون را می فروشندهفته بعد دوباره به روستا میره و قیمت الاغ را صد و سی تومان اعلام میکنه، این دفعه هم سی درصد مردم الاغهاشون را می فروشندهفته بعد خریدار قیمت الاغ را 200 تومان اعلام میکنه، و چهل درصد مردم میفروشندخریدار موقع رفتن میگه قیمت الاغ همینطور داره میره بالا، هفته دیگه هم میام،
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #چگیل گیلان پاکت1111111111111111111111111
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #وغدیر lسلام دوستان، من حق تقدم وغدیر رو فروختم و وغدیر رو تو منفی خریدم. حوصله حق تقدم بازی نداشتم. توصیه میکنم به دوستان.
  مهدي محمودي(@mmahmoudi)
  #شپنا سلام به همه دوستان. طبق آخرین بررسی های انجام شده، اواسط آذر ماه نماد شپنا باز میشه. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟