19:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۵۴.۹
   ۲۱۳.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۲،۱۸۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۸    ۱۲:۴۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mm22

احمد رفیعی عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۰۲

  احمد رفیعی(@mm22)
  #وپخش خبر خوش .قرارداد دارو پخش .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو نوش دارو قبل از مرگ سهراب آمد. تبریک ... حقوقی حیا کن برگرد صف رو رها کن . خوش بین
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو این هم خبر تازه شاید این نوش دارو اثری کند ! خوش بین
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو بنده منصف هستم ، ممکن است فقط ممکن است اگر خبرها تا شنبه رونمایی شود اثری کند . بنده منفی نزدم ولی گفتم بی دلیل حمایت نکنید . خوش بین
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو ببخشید ، بد قولی کردم ، خدانگهدار .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو خوب ایران خودرو جزوی از خودرو ساز هاست دیگه .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو یعنی ایرانخودرو خودرو ساز نیست و جزوی از کل نیست !
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو همکاری با هر گروهی را تکذیب کرده از جمله ایران خودرو .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو خود مدیر عامل شرکت فیات خبر را تکذیب کرده وگرنه دل مسئولین به حال ما نمیسوزد ، آنها دوست دارن از آب گل آلود ماهی بگیرند .خبر را درست نگاه کنید .اگر او تکذیب نمیکرد یک عده در قیمت 20000 باید میخریدند و بعد سقوط میکرد به 2000 یعنی کسی که 100 میلیون سرمایه گذاری میکرد تا 90 ملیون ضرر میکرد .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو خود مدیر عامل شرکت فیات خبر را تکذیب کرده نه در داخل کشور ، خبر برای همین امروز است. آقای باهوش و نابغه .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو ببخشید قبل از اینکه برای دیدار بعدی بخواهم بیایم .یک خواهش دارم اگر یک ریال که هیچ بیش از 100 ریال فردا پایین آمد دیگر از رو بروید.
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو خیلی خوب ما ویروسیم /با اینکه سهم را در 470 خریدم و الان 320 است و با صف فروش 30 میلیونی که بیش از 20 میلیونش خود حقوقی ها هستن .ساکت میشویم .خدانگهدار تا 250تومان .به نظرم اگر آن زمان بیایم و این حرفها را بزنم آقای محمدی و ساسان باز میگویند دوباره شروع کرد.تعریف کنید ، فکر میکنید همه هم هالو هستند .خدا نگهدار تا 250 تومان .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو آقا سامان دارم دروغ میگم ؟ شما کی سهام خودرو را خریدی که اینقدر صبوری نکنه در اول بهمن !
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو این سند اینه که دشمنان آزاده اند ولی مسئولین در بند زر و زیور دنیا.
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو جالب اینه که خود فیات تکذیب کرده وگرنه این مسئولین هیچ وقت تکذیب نمیکردن تا قیمت تا 10000 بره بالا و بعد سهم را ببندند و مثل ذوب بگن تکذیب میکنیم و .. خدا را شکر دشمنان دلشان به حال مردم میسوزد .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو واقعا چرا باید مسئولین صبر کنند و بعد تکذیب کنن !کور بودند که رشد سهام باعث رشد شاخص شد !یا صبر کردن تا ورشکستگی ها را با دروغ گویی از طریق جیب مردم جبران کنند و بعد تکذیب کنند !جالبه تیتر ها میگه فیات شریک ایرانخودرو شد و الان میگن این گفته بعد از 4 ماه تکذیب شد .و کاری که نباید میشد هم شد.جیب مردم خالی شد.
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو در این سرزمین ما باید قسم روباه را باور کنیم یا دم خروس رو؟فاصله دو صفحه خبری را در فاصله سه ماه رشد خودرویی را ببینید !17 بهمن تا 23 فروردین، و صبر معنا دار 4 ماهه مسئولین برای تکذیب.
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو محسن تهرانی بیچاره را بیرون کردند ولی گفته اش به حقیقت رسید در 450 گفت که 350 میشه ، همه مسخره اش کردند بنده با ایشان ارتباط دارم میگه تا 250 سقوط حتمی است و تمام این تبلیغ ها اراجیفی بیش نیست .
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو بنظرم اینهایی که خوش بین میزنن همانهایی هستند که چند روز است با گذاشتن صف های میلیونی قیمت را به اینجا کشانده اند ، وگرنه هیچ آدم عاقلی از سهمی که بی جهت 30 درصد در چند روز سقوط کنه تعریف نمیکنه و از مسئولینی که انگ کذاب بودن را به آنها در رسانه ها میزنن
  احمد رفیعی(@mm22)
  #خودرو من در یک شرکت کار میکردم که اول سال جدید کارگر هایش را اخراج کرد .الان هم دنبال کار هستم .تنها سرمایه ام را که تمام زندگی ام بود را وارد بورس کردم آن هم با تحلیل های سهامیاب .تا آلان 50 درصد از اصل سرمایه ضرر کردم .در هر سهمی وارد میشی مثلا ذوب ، خاور ، خودرو و... با یک تکذیبیه پولت را هاپولی مکنن و یک آب هم رویش ، دین و ایمان که هیچی ، آزادگی را هم ندیدیم . خارجی ها هم دین دارن و هم آزاده اند . متن صریح قرآن است که نگویید ایمان آوردیم . ایمان حرفی نیست .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟