10:05
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mkazemi63

محمود کاظمی عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۳

  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  خوبه برید خوش باشیدددددددددددددددددددددددددددددددد ولی ساده لوح نباشید
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  همه ی قطعنامه های قبلی شورای امنیت همزمان با انجام اقدامات ایران در زمینه ی نگرانی های اساسی (PMD(احتمال انحراف نظامی)، غنی سازی، اراک، فردو، شفافیت) برداشته خواهد شد. تحریمهای آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر، تروریسم و موشکهای بالستیک ایران همچنان پا برجا خواهد بود.لازم به ذکر است بیش از 90 درصد تحریم های آمریکا علیه ایران تنها به خاطر پرونده هسته ای نیست و به بهانه هایی مثل نقض حقوق بشر، حمایت از تروریسم و موشک های بالستیک وضع شده است و نتیجتا باقی خواهند ماند.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  متن انگلیسی : اگر ایران به تعهداتش عمل کند، فراغتی از تحریم ها خواهد یافت. پس از اینکه آژانس تایید کند که ایران گامهای کلیدی مرتبط با هسته ای را برداشته است تحریم های مرتبط با هسته ای اروپا و آمریکا تعلیق خواهد شد و چنانچه در هر زمانی ایران نتواند به تعهداتش عمل کند تحریم ها به جای خود، باز خواهند گشت. ساختار تحریم های آمریکا برای بخش عمده ای از دوره توافق باقی خواهد ماند،
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  همچنین تحریم ها علیه اشخاص حقیقی و حقوقی، سازمان ها، نهادهای دولتی و خصوصی تحت تحریم های مرتبط هسته ای ایران از جمله؛ بانک مرکزی، سایر موسسات مالی و بانکی، سوئیفت، کشتیرانی و هواپیمایی جمهوری اسلامی، کشتیرانی نفت به‌طور همه‌جانبه فورا برداشته خواهند شد. همچنین کشورهای عضو گروه (1+5) متعهد هستند از وضع تحریم های جدید در موضوع هسته ای خودداری نمایند.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  لغو تحریم ها :متن فارسی : پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک ، تمامی قطعنامه های شورای امنیت لغو خواهد شد و همه تحریم‌های اقتصادی و مالی چندجانبه اروپا و یکجانبه امریکا از جمله تحریم های مالی، بانکی، بیمه، سرمایه گذاری و تمامی خدمات مرتبط با آنها در حوزه های مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی وخودور سازی فورا لغو خواهند شد.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  همکاری های بین المللی :متن فارسی : همکاری های بین المللی هسته ای با جمهوری اسلامی ایران از جمله با اعضای 1+5 در حوزه ساخت نیروگاه های هسته ای، راکتور تحقیقاتی، گداخت هسته ای، ایزوتوپ های پایدار، ایمنی هسته ای، پزشکی و کشاورزی هسته ای و ... امکان پذیر و ارتقاء پیدا خواهند کرد. بر اساس برنامه جامع اقدام مشترک، دسترسی ایران به بازار جهانی، عرصه های تجاری، مالی، دانش فنی و انرژی نیز فراهم خواهد شد.متن انگلیسی : - (اشاره نکرده)
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  تاسیسات هسته ای فردو :متن فارسی : نیمی از تاسیسات فردو با همکاری برخی از کشورهای(1+5) به انجام تحقیقات پیشرفته هسته ای و تولید ایزوتوپ های پایدار که مصارف مهمی در صنعت، کشاورزی و پزشکی دارد، اختصاص پیدا می کند.متن انگلیسی :هیچگونه مواد هسته ای مربوط به واکنش شکافت هسته ای در فردو وجود نخواهد داشت
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  ذخیره اورانیم غنی شده :متن فارسی : - (اشاره نکرده)متن انگلیسی :ذخیره اورانیوم 3.5 تا 5 درصد غنی شده ایران که الان 8 تن است به میزانی که نتواند برای ساخت سلاح هسته ای به کار رود (300 کیلوگرم) کاهش یافته یا به خارج از کشور منتقل می گردد
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  غنی سازی اورانیوم :متن فارسی : تعداد بیش از 5000 ماشین سانتریفیوژ در نظنز به تولید مواد غنی شده در سطح 3.67 درصد ادامه خواهند داد. متن انگلیسی :از 19 هزار سانتریفیوژ فعلی ایران، تنها 6000 سانتریفیوژ باقی خواهد ماند که 5000 تا در نطنز خواهد بود و به جز نطنز در نقطه ی دیگری غنی سازی صورت نخواهد گرفت.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  متنی که وزارت خارجه امریکا منتشر کرده است تفاوت های فاحشی با متن منتشرشده وزارت خارجه ما و حتی بیانیه قرائت شده آقای ظریف دارد طول مدت توافق :متن فارسی : بر اساس راه حل به دست آمده ، دوره زمانی برنامه جامع اقدام مشترک در خصوص برنامه غنی سازی ایران 10 ساله خواهد بود.متن انگلیسی :بر اساس راه حل به دست آمده ، دوره زمانی برنامه جامع اقدام مشترک در خصوص برنامه غنی سازی ایران 10تا 15 ساله خواهد بود. برخی بخش ها 20 تا 25 ساله خواهد بود.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  فوردو از یک سایت غنی سازی به یک مرکز هسته ای، فیزیک و فن آوری تبدیل خواهد گردید. در این مرکز همکاری بین المللی در حوزه های تحقیق و توسعه ی مورد توافق مورد تشویق قرار خواهد گرفت. مواد شکافت پذیر در فوردو نخواهد بود. رآکتور تحقیقاتی پیشرفته آب سنگین در اراک با همکاری مشترک بین المللی بازطراحی و نوسازی خواهد شد به گونه ای که پلوتونیوم با قابلیت تسلیحاتی در آن تولید نگردد. بازفرآوری صورت نخواهد گرفت و سوخت مصرف شده صادر خواهد گردید.14به قول معلم مجید در قصه های مجید 14 هم تشویق داره.......
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  حکمت: شنیده از این حکایت دارد که حکمت سود سال 94 حکمت با رشد بالایی روبرو خواهد بود. همچنین شنیده می شود این بانک در سال 94 قصد دارد فعالیت های بانکی بیشتری را انجام دهد. همچنین شنیده هایی از فروش پروژه ساختمانی این بانک به گوش می رسد خبهمن: شنیده ها حاکی از فروش سهم خعتبار خبهمن دارد.می گویند از این محل 7 تومان سود به ازای هر سهم خواهد لسرما: می گویند این شرکت در حال بدست آوردن بازار های هدف جدیدی است.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  کپشیر: شنیده می شود افزایش سرمایه 300 درصدی این شرکت به زودی به سازمان بورس ارسال خواهد شد لسرما: می گویند این شرکت در حال بدست آوردن بازار های هدف جدیدی است. دارویی ها :(خبر) امروز وزیر بهداشت از برنامه ایران برای افزایش صادرات دارو خبر داد.صادرات فعلی 150 میلیون دلار است و ما برنامه داریم به 200 میلون دلار تا پایان سال 94 برسد. همچنین قرار ایت تا پایان دولت روحانی به 500 میلون دلار برسد. پسهند: شنیده ها از افزایش سود پسهند تا 30 درصد سخن می گویند.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  غشاذر: در تالار پیچیده است که این سهم قصد افزایش سرمایه 75 تا 100 درصدی از محل آورده سهامداران و مطالبات دارد ذوب: شایعات از تعدیل منفی سنگین ذوب حکایت دارند.75 درصد تعدیل منفی در فضای بورس پیچیده است قاسم : این سهم از بدو ورود با شایعات فراوانی روبرو بوده است از قاسم شنیده می شود که زیر مجموعه های هلدینگ خودکفایی آزادگان سهام ارزشمند قاسم را از بازار جمع خواهند کرد. همچنین قرار است شرکت با چند شرکت خارجی همکاری های خود را آغاز کند.
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  شایعات بازار امروز 4 اسفندخرینگ: قبلا در مورد شایعه افزایش سرمایه 300 درصدی خرینگ صحبت کردیم.این شایعات امروز پررنگتر شده است و دلیل صف خرید این سهم نیز همین شایعه بوده است.لازم به ذکر است چنانچه خبر فوق صحیح باشد در این سهم سود بالایی خوابیده است. سهم های کوچک با افزایش سرمایه بالا همیشه مورد توجه گروه های بورسی قرار می گیرند. غشاذر: در تالار پیچیده است که این سهم قصد افزایش سرمایه 75 تا 100 درصدی از محل آورده سهامداران و مطالبات دارد
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  @eden1 سلام شماره همراهتون را بدید تا شماره مون را واسطون اس بزنیم برای سیگنال ها
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  #قصفها باسلام چطور میشه اطلاعات را به امور سهام قصفها داد تا سود را بهمون بدهند؟تماس تلفنی؟ پرکردن فرم مخصوص یا.....؟
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  #سمایه سلام فردا بخریمش؟
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  #البرز کسی هست راهنمایی کنه؟ فردا البرز را بخرم؟
  محمود کاظمی(@mkazemi63)
  #البرز سلام فردا روز خوبی برای خرید البرزه ؟ نظر؟ خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟