02:49
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

miladjd

میلاد جمشیدی عضو از ۱۳۹۴/۰۷/۲۸

  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  #ارفع RSI=19.56 و MFI=1.22 و CCI در حال قطع کردن -100 رو به بالا و خروج از کف باند بولینگر و ورود مجدد به آن و برخورد نمودار به حمایت قوی و فیبوی 61.8 درصد.فکر میکنم دلایل فوق برای یک تکنیکالیست به اندازه کافی باشه که شنبه قطعاً یه خرید سنگین داشته باشه. مگر اینکه خط حمایت شکسته بشه که اون وقت حد ضرر فعال میشه.
  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  سیگنال 7 درصدی این نماد غذایی!!!
  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  @azadeh1358 سلامپرداخت سود 94 کاذر مربوط به چه کسانی و به چه شکل هست؟ باید از بانک دریافت کنیم یا به پرتفوی اضافه میشه؟
  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  #بترانس نمودار تعدیل نشده بترانس
  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  #بترانس به نمودار تعدیل نشده بترانس خوب توجه کنید. سهم در یک کانال بلند مدت صعودی (خطوط قرمز) حرکت منظمی داشته و وارد یک کانال کوتاه مدت نزولی شده (خطوط سبز) و اتفاقاً نسبت به کف کانال نزولی واکنش مناسبی نشان داده و حتی پولبک هم زده و در حال صعود است. اگر سقف کانال کوتاه مدت نزولی با حجم بالا شکسته شود احتمال رشد قیمت بترانس تا بیش از 80 درصد قیمت فعلی هم وجود دارد و می تونه خودش رو به سقف کانال صعودی برسونه. ضمن اینکه دو واگرایی مثبت در اندیکاتورهای RSI و مکدی دیده می شود.
  میلاد جمشیدی(@miladjd)
  #کگل دوستان ساده بگم که یکی از مهمترین مباحث تحلیل تکنیکال مربوط به خطوط روند هست. خصوصاً خطوطی که حمایت را به مقاومت یا برعکس تبدیل می کنند. در نمودار روزانه لگاریتمی کگل همونطور که مشاهده می کنید خط روندی معتبر نمودار رو قطع کرده و در نقطه شکست نمودار حجم معاملات افزایش یافته که تاییدی بر خط روند می باشد. قیمت بسته شدن آخرین کندل صعودی نیز در بالای خط روند قرار دارد و این یکی از نشانه های تثبیت نمودار در بالای خط می باشد. ضمن اینکه شکل کلی نمودار نیز صعودی است. در صورتیکه در روزهای آتی حجم معاملات کاهش نیابد احتمال صعود قیمت تا 280 تومان وجود دارد. این یک تحلیل شخصی بوده و نه سیگنال ورود و خروج و همه چیز بستگی به شرایط بازار دارد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟