21:49
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۶۲۹.۴۲
   ۴۰۸.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۰،۴۹۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۲    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mfadakar

مقصود فداکار عضو از ۱۳۹۴/۱۱/۲۸

  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #کاما به نظر حقیقی بزرگی در سهم خرید کرده و بنا به دلایلی نمی تواند خروج کند و به نوعی گیر افتاده است , برای همین دست به فروش زیر قیمت میزند.
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #ثباغ کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع می رساند؛ پیرو اطلاعیه شماره 1145/الف/96 مورخ 25/05/1396 این شرکت، میزان 22/96 درصد (بیست و دو ممیز نود و شش صدم درصد) سهام مدیریتی غیر کنترلی شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه (سهامی عام) در نماد معاملاتی (ثباغ4) با قیمت پایه کل 424,815,829,300 ریال، روز سه شنبه مورخ 07/06/1396 از طریق بازار اول فرابورس ایران، مورد عرضه قرار می گیرد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به اطلاعیه مذکور واقع در وب سایت رسمی شرکت فرابورس ایران مراجعه فرمائید. مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ایران
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #خاهن معاملات خیلی خوب و خرید های شنگینی رو شاهد بودیم و احتمال خیلی زیاد در مسیر صعود عالی قرار بگیره خوش بین
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #فایرا تبریک به همه سهامدارهای صبورش
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه به نظر درصد های زیادی از سهم که مد نظر اشخاص برای سید هیئت مدیره بود جمع شده و سهم بتواند روند عادی خود را در پیش بگیرد اگر اتفاق خاصی نیفتد.
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شپلی عرض ادب دوباره خدمت دوستان عزیز ...در پیرو پست های قبلی که از حدود چند ماه پیش گذاشته می شود .. باز هم تاکید دارم تا تشکیل مجمع اتفاق خاصی به جز سفته بازی در سهم نخواهد افتاد!
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شپلی این سهم به شدت درگیر سفته بازی شده است و رعایت قوانین و مدیریت سرمایه خیلی حیاتی است!!
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه همچنانکه در پست های قبلی نیز اشاره شد قیمت را در محدوده مشخصی کنترل می کنند تا خرید برای اهداف مدیریتی انجام بدهند.
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه عرض ادب خدمت دوستان .. به نظر درصدد جمع کردن سهم به قصد سید مدیریتی در قیمت های پایین باشند اگر شنیده هایی که حاکی از تشکیل مجمع برای هیئت مدیره درست باشد که در هر صورت رعایت حد ضرر جز ضروریات خواهد بود .. موید باشید
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه شنیده شده مجمع وبیمه بزودی برای انتخاب اعضای هییت مدیره برگزار خواهد شد!
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شپلی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مورد حمایت این وزارتخانه از نیروی کار شاغل در کارخانه پلی‌اکریل می‌نویسد: «دستور پرداخت حقوق معوقه کارکنان آن شرکت که حدود 2380 نفر می‌باشند حداکثر تا پایان اردیبهشت 966 صادر شده است. علاوه بر این، با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، یک هزار نفر از پرسنل مربوطه تحت پوشش مقرری بیمه بیکاری قرار گرفته‌اند. الباقی پرسنل (1380 نفر) بدون خروج یا ترک کار، تا به امروز مشغول تعمیرات و آماده‌سازی کامل کارخانه برای راه اندازی فاز اول خط تولید از ابتدای خردادماه سال جاری می‌باشند.» به گفته ربیعی پیش‌بینی می شود فاز دوم شرکت مزبور از اول مرداد ماه سال جاری فعال و کلیه هزار نفر مقرری‌بگیران فعلی بیمه بیکاری این شرکت نیز از اول همان ماه مجدداً مشعول به کار گردند.... توضیح : سهم متاستفانه در حال حاضر دست نوسانگیران افتاده است که برای سهامداران عزیز استراتژی میان مدتی در این سهام به نظر کارآمد خواهد بود و دوستانی که وارد سهم نشدند منتظرتشکیل محمع و نتیجه آن باشند !! در آخر هر شخص با نظر و روش خود مسلما بهترین را انتخاب خواهد نمود .
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه #شپلی #خساپا #ذوب به نام پروردگار یکتامردم عزیز ایران، انتخاباتی حساس در پیش است. انتخاباتی که می‌تواند مسیر سال‌های آینده کشور را ترسیم نماید. بنابراین ضروری است که همه در انتخابات شرکت کنیم تا به سهم خویش در پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان نقش آفرین باشیم. مشارکتی که بر تعیین سرنوشت فرزندانمان نیز موثر است. در چنین تعیین سرنوشتی، اعتقادات متفاوت مذهبی و فرهنگیمان یا تفاوت دیدگاه و گرایش ناهمسان سیاسی و اقتصادی، مانع مشارکت حداکثری ما نخواهد شد، زیرا پای نام و آینده ایران همه‌ی ما در میان است. بازار سرمایه ایران در چهار سال گذشته مشکلات و شرایط نامساعدی را تجربه کرده است به گونه‌ای که فعالین و سهامداران آن زیان قابل ملاحظه‌ای را متحمل شده‌اند. علیرغم چنین شرایطی، جمعی از فعالان بازار سرمایه که بی تردید منافع کلان ملی را بر هرگونه منفعت شخصی مقدم و برتر می‌داند، با انتخاب مجدد جناب أقای دکتر روحانی، افقی روشن‌تر برای اقتصاد ملی و در پی آن بازار سرمایه ایران متصورند. انتخابی که انشاالله منجر به افزایش ثروت مردم شریف ایران خواهد شد. ضمن رعایت ادب و احترام به دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری، دلیل چنین انتخابی عدم شناخت و اطلاع کافی از برنامه‌های اقتصادی این عزیزان بوده که موجب ابهاماتی شده است. بدین وسیله ضمن دعوت به مشارکت همه‌ی مردم عزیزمان، حمایت خود را از دکتر حسن روحانی در انتخابات پشِ رو اعلام می‌نماییم. امید است با تداوم بسیاری از فعالیت‌های مثبت صورت پذیرفته در چهار سال اخیر بویژه تلاش مجدانه در اصلاح سیستم بانکی، توجه بیش از پیش به تولید داخلی، گشایش‌های سیاسی و اقتصادی در سطح بین الملل، ایجاد رونق کسب و کار و افزایش اشتغال، دولت ایشان بتواند زمینه‌ی رشد و اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران را فراهم آورد. انشااللهاسامی در کامنت :
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه با توجه به توضیحات ارائه شده شرکت روی کدال به طور خلاصه برای سهامدارانی که خواستار هستند و با بیان نتایج آن اشاره می گردد: سرمایه گذاری بیمه در پروژه گلستان با بیمه مرکزی سهیم می شوند و طبق قرارداد س. بیمه متعهد به خرید سهم الشرکه بیمه مرکزی حداقل به میزان مبلغ اصل مشارکت بوده است. در دی ماه 95 برای تسویه همین قرارداد مذکور , 10 درصد از توسعه عمران بیمه و سهم خود از پروژه جمهوری به بیمه مرکزی و همچنین " واگذاری بخشی از واحدهای تجاری " می گردد. عواید آن : فروش مجدد بخشی از واحد های تجاری بعد از مدت 8 سال که سرما یه گذاری موفقی قلمداد می گردد و همچنین بخشی دیگر از همین واحد ها در پروژه گلستان در اختیار سرمایه گذاری بیمه همچنان باقی می ماند !!! نتیجه: شرکت با تبدیل سرمایه خود درصدد درآمد زایی موفق عمل نموده و به بهبود سود آوری بلند مدت , میان مدت و همچنین کوتاه مدت سهامداران عمده و خرد سبب می گشته که اوضاع شرکت را تغییر خواهد داد! خوش بین
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #خساپا درود بر عزیزان حقوقی همیشه در صحنه ... خبرها حاکی ازتصمیم آقایان بر احداث آبشار جدید در منطقه جاده قدیم و جدید دارد.
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی گفت: توقف نماد سرمایه گذاری صنعت بیمه ناشی از ابهام در ارایه اطلاعات مربوط به فروش و سپس خرید بخشی پروژه تجاری اداری گلستان خیام واقع در منطقه 22 است که مدیران آن باید توضیحاتی ارایه دهند.
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #وبیمه امروز سهم حفاری نیز با همین مضمون- بررسی اطلاعات بیشتر -بسته شد که اگر نگاهی به سابقه کدال بیندازید در مورد تاثیر فروش20 درصدی نیروگاه باید شفاف سازی کند و به همین ترتیب نیز این سهم در خصوص شناسایی سود ناشی از واگذاری بخشی از پروژه تجاری اداری گلستان خیام به بیمه مرکزی نیازمند شفاف سازی خواهد بود .
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شاخص #شپلی #خساپا #فاهواز #ذوب #خودرو این هم از خبرگزاری های ما !! شاخص کل در یک روز 20 هزار واحد افزایش داشته؟؟ ینی واقعا 20 هزار واحد؟؟ واحد رو شما با چه معیاری می سنجی ؟؟ !!!! شاخص بورس در آغاز معاملات رکورد زد
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شپلی کارگزاری محترم با این روندی که طی می کنی و در سهم فقط به دنبال نوسانگیری با سهام اعتباری هایی که از قبل برات مونده هستی و خیلی هم آماتور وار این کار رو انجام میدی .. مطمئن باش گور خودت رو داری می کنی ...سازمان مثل سال قبل ها نیست مجوز دسترسی به کدها و معاملات رو داره و لایحه جدیدی که واسه سازمان محترم بورس اومده حتما به ضررت خواهد بود!! زیاد بازش نکنیم فقط کافیه چند نفر سهامدار با در دست داشتن یک سری مدارک شکایت کنند..و ایضا مجمع هم نزدیک هست .. از ما گفتن !!
  مقصود فداکار(@mfadakar)
  #شپلی عرض درود خدمت سهامداران عزیز پلی اکریل . سهم با توجه به پتانسیل هایی که داره و جو عمومی کل بازار شدیدا میل به صعود و برگشت داره ولی نکته اینجاست که جناب کارگزاری که از چند روز پیش که قصد خرید داشته هنوز خریدهاشون تکمیل نشده و بر خلاف میلشون داره عمل میشه . اگر به معاملات دقت کنید با حجم های رند درصدد مهار سهم بین اعداد 720 و 730 تومان می باشند ...
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟