18:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

meysamm

میثم meysam عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۲

  میثم meysam(@meysamm)
  #شبندر عضو کمیسیون تلفیق از اتمام بررسی ردیف‌های درآمدی بودجه 93 تا پایان هفته در این کمیسیون خبر داد و گفت: پیشنهاد دولت برای قیمت حامل‌های انرژی در تبصره هدفمندی یارانه‌ها قطعاً کمتر از 38 درصد نخواهد بود.
  میثم meysam(@meysamm)
  #شبندر دوستان شبندری با توجه به ممنوع شدن واردات شکر ... قچار و قصفها ... رو دریابید
  میثم meysam(@meysamm)
  #شبندر امیدوارم این الگوی سر و شانه دیگه عمل کنهپدرمون رو در آورد دیگه با این بازیش
  میثم ملایی(@meysamm)
  #شبندر معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت نرخ دلار در بودجه 93 بین 2588 تا 2650 تومان تعیین شده است.
  میثم ملایی(@meysamm)
  #شبندر بر این اساس بودجه جاری معادل 18 درصد رشد داشته و بودجه عمرانی با رشد 240 درصدی نسبت به سال گذشته بیش از 3 برابر افزایش یافته است. این امر نشان می‌دهد که دولت نسبت به اعتبارات هزینه‌ای، رویکرد انقباضی و در خصوص اعتبارات عمرانی، رویکرد انبساطی اتخاذ کرده است.همچنین در این لایحه قیمت دلار معادل 2600 تومان و قیمت هر بشکه نفت معادل 100 دلار پیش‌بینی شده است.
  میثم ملایی(@meysamm)
  #شبندر به گزارش فارس، در لایحه بودجه درآمد اختصاصی دستگاه‌های اجرای2 میلیون و 380 هزار ریال بوده و از تفاضل بودجه عمومی و درآمدهای اختصاصی، بودجه شرکت‌های دولتی معادل 5 میلیون و 878 هزارو 674 میلیارد و 56 میلیون ریال محاسبه و پیشنهاد شده است.
  میثم ملایی(@meysamm)
  #شبندر سقف کل بودجه سال آینده 783 هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد/ افزایش 3 برابری بودجه عمرانیبه گزارش خبرنگار اقتصادی فارس حسن روحانی رئیس جمهور امروز در صحن مجلس به اعلام بودجه 195 هزار میلیارد تومانی عمومی اکتفا کرد.پیگیری خبرنگار فارس راجع به جزئیات بودجه حاکی از پیشنهاد رقم 7832398522 میلیون ریال برای بودجه کل کشور است که این رقم نسبت به سال گذشته8.4 درصد رشد دارد.
  میثم ملایی(@meysamm)
  #شبندر با سلام به همگی دوستان امیدورارم به عنوان یک تازه وارد لیاقت حضور در جمع شما دوستان عزیز رو داشته باشم..و همچنین امیدوارم نقدینگی خارج شده از گروه خودرویی به پالایشگاهی ها و نفتی ها اطمینان کنه و روز سبزی رو واسه شبندر رقم بزنه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟