07:57
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵
   ۵۸.۸۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۹۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۰    ۱۳:۳۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

melad

یوسف پناهی عضو از ۱۳۹۵/۰۳/۰۹

  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر رفت تا220تومن
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر اینم سهام جایزه مبارکه
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر عجله نکنید همون طور که گفتم رو220راحت میتونیدجهع کنید
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر این پست را بخاطر بسپارید تا220پایین میاد
  یوسف پناهی(@melad)
  #خاور افزایش سرمایه موندتابعدازدریافت مجوز ها
  یوسف پناهی(@melad)
  #خاور درپست های قبلیم گفته بودم بدون مجوزسازمان بورس نمی تونه افزایش سرمایه رو تصویب کنه
  یوسف پناهی(@melad)
  #خاور بدون مجوز سازمان بورس نمی دونم چه جوری می خواد افزایش سرمایه بده ولی با این حال امروز رو1125خریدم!!!!
  یوسف پناهی(@melad)
  #خاور مجمع خودرو موند تا31تیر ازفردا دوباره خاور راه می افته دنبال خودرو
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر بعدازبازشدن نماد p/eروباتوجه به میزان افزایش سرمایه اصلاح میکنند
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر چون نه افزایش سرمایه اعمال شده ونه شرکت تعدیلی داشته اگه سری به نماددماوندهم بزنی epsباp/eنمی خونه
  یوسف پناهی(@melad)
  #خاور چرامجوزسازمان بورس برای افزایش سرمایه روکدال نیومده
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر ازهمه مهمترگزارش شش ماهه ست که تا اوایل مرداد منتشر میشه
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر اطللاعیه روکدال
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1395/09/30 شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت خواهد رسید.
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر وسط معاون اجرایی رئیس جمهور:معاون اجرایی رئیس جمهور افزایش حداکثر 9 درصدی قیمت انواع روغن نباتی را ابلاغ کرد و قرار است از اول مرداد عملی شود. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد شریعتمداری با توجه به اختیارات تبصره 3 قانون اصلاح قانون تعزیرات حکومتی مصوب 1373 و به موجب مقرره دومین جلسه مورخ 95.03.31 کارگروه تنظیم بازار درسال 95 در خصوص قیمت انواع روغن نباتی تصمیم زیر را ابلاغ کرد. پیرو تصمیمات اولین جلسه مورخ 95.02.29 کارگروه تنظیم بازار درسال 95 و در راستای حمایت از کشت دانه‌های روغنی تولید داخل و استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در صنعت روغن کشی و ترغیب واحدهای روغن نباتی برای خرید دانه های روغنی تولید داخل و همچنین با عنایت به مصوبه مورخ 94.12.03 شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور در خصوص محدود کردن سهم واردات روغن پالم و با توجه به تصمیمات جلسه مورخ95.03.03 هیئت تعیین و تثبیت قیمت‌ها، با افزایش حداکثر 9 درصدی قیمت انواع روغن نباتی نسبت به آخرین قیمت‌های مصوب موافقت گردید. اجرای قیمت های جدید از تاریخ95.05.01 صورت می‌پذیرد و انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران با همکاری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نسبت به اطلاع رسانی و درج قیمت‌ها در سامانه 124 اقدامات لازم را معمول نماید. خوش بین
  یوسف پناهی(@melad)
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر محل برگزاری : ساعت 9 مورخ 14/04/1395 در پژوهشگاه صنعت نفت خلاصه مجمع: مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی بهشهر با حضور 84 درصد از سهامداران تشکیل گردید. مفاد دستور جلسه این مجمع، افزایش سرمایه 193 درصدی به مبلغ 198 میلیارد تومان از محل سود انباشته بوده است که به تصویب رسید. در این مجمع، مدیر عامل شرکت عنوان کرده که شرکت صنعتی بهشهر با توجه به افزایش تعرفه های گمرکی و همچنین عدم افزایش نرخ فروش، در سود پیش بینی شده سال 1395، تعدیل منفی خواهد داشت. هیات رئیسه مجمع رئیس : عباسعلی پورکبیر ناظر : امیرحسینی (نماینده سرمایه گذاری سپه) ناظر و مدیرعامل : شه رضایی (نماینده سافولا) دبیر: یاوری گزارش هیئت مدیره: در ابتدای جلسه یاوری به عنوان دبیر مجمع، گزارش هیئت مدیره را در خصوص افزایش سرمایه بیان کرد. افزایش سرمایه در نظر گرفته شده تقریبا به مبلغ 198 میلیارد تومان از محل سود انباشته می باشد. سایر موارد ذکر شده در گزارش هیئت مدیره عینا مطابق با گزارش ارائه شده در سایت کدال بوده است. گزارش حسابرس: پس از گزارش هیئت مدیره، بازرس قانونی شرکت، گزارش خود را در خصوص گزارش توجیهی افزایش سرمایه بیان کرد. در این گزارش بیان شد که گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت صنعتی بهشهر منطقی به نظر می رسد و تنها بندی در خصوص بهای تمام شده محصولات مبنی بر اجبار شرکت بر پرداخت ما به التفاوت دانه روغنی داخلی به مبلغ 150 تومان، ذکر شد. · تصویب افزایش سرمایه بس از ارائه گزارش هیئت مدیره و قرائت گزارش حسابرسی، افزایش سرمایه 193 درصدی شرکت به مبلغ 198 میلیارد تومان از محل سود انباشته وسایر اندوخته ها به تصویب مجمع رسید. شرکت صنعتی بهشهر آزمایشگاهی در اختیار دارد که برخی شرکت های دیگر از این آزمایشگاه استفاده می کنند. با توجه به اینکه کسب درآمد از این محل در اساسنامه شرکت ذکر نشده است، بند "ارائه خدمات آزمایشگاهی در حوزه روغن ها و چربی های خوراکی، مارگارین و کره" باید در اساسنامه اضافه گردد که به تصویب مجمع رسید.
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر فکرنمی کنید خبرنگار بورس نیوز درمورد میزان افزایش سرمایه اشتباه کرده؟
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر بله افزایش سرمایه یک مرحله یی است این آقا یا خانم واقع بین همه رو به اشتباه انداخته
  یوسف پناهی(@melad)
  #غبشهر افزایش سرمایه 193 درصدی به مبلغ 198 میلیارد تومان از محل سود انباشته بوده است که به تصویب رسید خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟