10:52
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۱.۷
   -۴۰.۰۸
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۰:۵۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mehrneya

محمود مهرنيا عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۰۹

  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو کوره بلند فولاد زرند در آستانه راه اندازی
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو عملیات نسوز چینی کوره بلند در مجتمع فولاد زرند میدکو اغاز شد مرداد 19, 1396 عملیات نسوز چینی کوره بلند در مجتمع فولاد زرند میدکو اغاز شد. این مرحله اخرین مرحله عملیات اجرایی کوره بلند است. به گزارش معدن 24،عملیات نسوز چینی کوره بلند در مجتمع فولاد زرند میدکو اغاز شد.این مرحله اخرین مرحله عملیات اجرایی کوره بلند است. هدف از احداث کارخانه فولاد زرند تولید 1٫5 میلیون تن فولاد به روش کوره بلند است. حجم سرمایه گذاری این طرح 513 میلیون یورو است. در جوار معدن سنگ آهن جلال آباد زرند کرمان است.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو دوستان با سلام لطفا"مصاحبه 96/03/24 آقای پورمند مدیرعامل میدکو رو در سایت معدن 24 مطالعه کنید http://www.sahamyab.com/r/090e5bbe
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو افزایش قیمت سهام فقط و فقط برای قبل از مجمع هستش؛ مطمئن هستم که بعد از مجمع و تقسیم سود دوباره ریزش قیمت سهام شروع میشه.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو خیلی جالبه توی گزارش 95/12/30 شرکت ( حسابرسی نشده) هزینه های مالی 331 % افزایش داشته در صورتی که در گزارش توجیهی افزایش سرمایه در صورت افزایش سرمایه این مبلغ صفر اعلام میشد؟؟؟؟
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو عملکرد تولید شرکتهای بزرگ معدن و صنایع معدنی کشور در سال 1395 اعلام شد. پیشتاز رشد تولید مواد معدنی در سال گذشته کنسانتره سنگ آهن با رشد 26درصد، گندله با رشد 17.3درصد و آهن اسفنجی با رشد 8.6 درصد است.همچنین کنسانتره مس نیز 9.5درصد افزایش تولید نشان می دهد. بیشترین کاهش تولید نیز مربوط به دانه سنگ آهن بندی با افت تولید 16.3درصد بوده که همراستا به سیاست فاصله گیری از خام فروشی بوده است.البته معادن کوچک به این سیاست چندان توجهی ندارند و شاهد رشد 2 رقمی صادرات آن حوزه هستیم. در سال 1395 بیشترین رشد تولید مربوط به هلدینگ معدن و صنایع معدنی خاورمیانه است که موفق به رشد تولید 30.9درصد کنسانتره سنگ آهن، 740درصد گندله و 98درصد آهن اسفنجی شده که نتیجه سرمایه گذاری مطلوب سالهای اخیر بوده است.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  عملکرد تولید شرکت های معدنی و صنایع معدنی در سال 95 منتشر شد/میدکو رتبه نخست تولید در بین بنگاهها معدنی
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو زحمت کشیده سهامدار عمده کلا" توی 360 روز هیچ حمایتی از سهم نکرده ولی حالا که پایان سال شده توی این دو سه روزحمایت میکنه؟؟؟!!!!!!!!!!!
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو به گزارش معدن 24، همزمان با دهه مبارک فجر تولید آزمایشی گندله خام و روشن شدن مشعل های کوره تونلی کارخانه گندله سازی 2.5 میلیون تنی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان با پیام دکتر قاسمی مدیرعامل محترم بانک پاسارگاد و در حضور آقای مهندس پورمند مدیر عامل میدکو آغاز شد. کنسانتره سنگ آهن طرح 2.5 میلیون تنی گندله بوتیای ایرانیان که در کرمان قرار دارد از واحدهای کنسانتره سنگ آهن شرکت میدکو تامین می شود. گندله تولید شده در این شرکت مورد استفاده در کارخانه های آهن اسفنجی کشور است و با توجه به اینکه در حال حاضر با کمبود گندله سنگ آهن روبرو هستیم این طرح می تواند نقش مهمی در تامین مواد اولیه صنایع داشته باشد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو مهندس پورمند : درچند ماه آینده به سود پیشبینی شده می رسیم و سودخالص میدکو در سال 95 معادل 320 میلیارد تومان خواهد بود.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو مهندس پور مند : معدن جلال آباد را در اختیار گرفتیم البته ما از قبل قرار 25 ساله با خرید بار با ایمیدرو داشتیم از طرفی گلگهر 4 هم با حمایت دکتر کرباسیان به میدکو واگذاد شد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو معدن سنگ آهن جلال اباد با ذخیره 180 میلیون تن با قابلیت فراوری بالا و همچنین معدن گلگهر چهار به میدکو واگذار شد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  پورمند مدیرعامل میدکو از واگذاری دو معدن جلال آباد و گلگهر چهار به میدکو خبر داد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو سنگ آهن به مرز 70 دلار رسید/ افزایش سود آوری گلگهر و میدکوبه گزارش معدن 24، قیمت سنگ آهن عیار 62 درصد استرالیا روز گذشته با 0.85 دلار افزایش به مرز 70 دلار رسید. همچنین قیمت سنگ آهن 65 درصد استرالیا هم با رشد 0.85 دلاری 80 دلار قیمت خورد که این نرخ برای صادرات کنندگان کنسانتره سنگ آهن مثل میدکو و گلگهر و میدکو بسیار مطلوب و در سود آوری این شرکت ها تاثیر مثبتی دارد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو برای انتخاب اعضاء هیئت مدیره جدید بسته شده.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو به گزارش معدن 24افزایش عیار سنگ آهن ورودی به کوره بلند فولادی ها باعث "کاهش مصرف کک" و "کاهش آلودگی هوا" میشود که در شرایط فعلی بسیار مهم است. این موضوع باعث شده تا فولادسازان چین به دنبال مصرف سنگ آهن با عیار بالاتر بوده که منجر به رشد پرمیوم شده است. انتظار می رود در صورت تداوم رشد زغال سنگ، بزودی شاهد رشد قیمت و پرمیم گندله و سنگ آهن پرعیار (درشت دانه و کنسانتره) باشیم که خبر خوبی برای صادرکنندگان کشور مان خواهد بود.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو با سلام . متاسفانه جدولش حجم کاراکترش زیاده جا نمیشه ولی جدولش تو سایت معدن 24 هستش.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو به گزارش معدن 24، عملکرد 5 ماهه تولید شرکتهای بزرگ معدن و صنایع معدنی اعلام شد. بر این اساس، در بین شرکت های مهم سنگ آهن از جمله سنگ آهن دانه بندی سنگان 776 درصد، تولید سنگ آهن دانه بندی میشدوان 202 درصد، تولید گندله چادرملو 98 درصد، تولیدآهن اسفنجی میدکو 82 درصد، تولید کنسانتره مس 68.69 درصد، تولیدکنسانتره سنگ آهن گل گهر 66 درصد و کنسانتره سنگ آهن میدکو 50.82 درصد رشد تولید داشتند. خوانندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت تولید شرکت های معدنی و صنایع معدنی به جدول زیر مراجعه کنند.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو با سلام .اینطوری که بوش میاد بقیه افزایش سرمایه میدکو از محل تجدید ارزیابی دارائیها انجام خواهد شد.
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  #میدکو خداحافظی بانک پاسارگاد از سهامداری هلدینگ معدن وصنایع معدنی خاورمیانه بانک پاسارگاد از ترکیب سهامداری هلدینگ معدن و صنایع معدنی خاورمیانه(میدکو)خارج می شود. به گزارش معدن 24، بانک پاسارگاد از ترکیب سهامداری "میدکو" خارج می شود. بانک پاسارگاد بعد از فروش 9 درصد از سهام "میدکو" در اسفند سال گذشته، 9.98 درصد دیگر از سهام این شرکت 2.2 هزار میلیارد تومانی را واگذار می کند تا از ترکیب سهامداری آن خارج شود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟