00:25
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mehdi6052

Gold Chess عضو از ۱۳۹۴/۰۱/۲۹

  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه دوستان من الان توی باغ نیستم میشه یک نفر توضیح بده که با اینکه توافق شده چرا سهام ها صف فروش شده؟ مگه خبری هست من نمیدونم؟؟؟
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه خوب به سلامتی خکاوه هم باز شد و قیمت هم بالا رفت! فقط در مورد نگهداری این سهام بسیار دقت نمایید که با توجه به زیان انباشته ان بسیار خطرناک می باشد.
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه انقدر باز کردن سهام رو لفت میدن تا بازار کاملا منفی بشه و بعد بازش کنن! منم که این سهم رو فروختم و فعلا ندارم دلشوره گرفتم که کی میخواد باز بشه چه برسه به اونهایی که سهام رو دارند!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه کسایی که بخاطر توافق هسته ای خرید سهام داشتند خودشون میدونن قمار کردن. حالا شانس اگه بیارین توافق بشه که هیچی شما بردین. اما اگه توافق نشه دیگه پوستتون کنده است و مثل قماربازی که میبازه باید تحمل داشته باشین!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه سه شنبه 9 تیر رو دوستان گفتن روز مجمع هست. من خودم اطلاعیشو ندیدم.
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه راست میگی چیزی در مورد افزایش سرمایه گفته نشده من اشتباه فهمیدم.
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه بعد از افزایش سرمایه حتما قیمت سهام دیدنی خواهد بود. فقط اگه قیمت 33 تومن رو دیدی تعجب نکن چون با افزایش سرمایه 300% طبیعی هست که قیمت تو اون محدوده باز بشه! یعنی سود از افزایش سرمایه که نسیه هست ولی کاهش قیمت رو نقدا خواهید دید!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه خوب پیام ناظر هم اومد و امروز نماد خکاوه رو میبندن. دوستان حواسشون باشه!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه پایان توهم خکاوه!! اونهایی که منتظر افزایش 300 % قیمت سهام بودند دیگه وقتشه بیدار بشن و تا صف فروش نشده بیان بیرون! خیلی فاز میده به وقتش سهام رو بفروشی و بیرون وایسی تا ببینی ملتی که گول این دولت رو خوردن چجوری دارن ضرر میکنند. توافقی فعلا نشده و معلوم نیست بشه! زودتر بیدار شین به نفغ خودتونه!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه توصیه ی اکید به دوستان دارم که در این سهم زیاد طمع نکنند و اگر فکر میکنند که خودرویی ها صعود خوبی خواهد داشت در اولین فرصت این سهم را فروخته و خودرویی را خریداری کنند که زیان انباشته نداشته باشد و دارای ریسک کمتری باشد.
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه خداییش این از اون سهام هایی بود که فشار عصبی زیادی به خود من وارد کرد.قیمت سهام که 87 تومن سقوط کرد و احتمال کاهش بیشتر هم داشت که با توجه به مذاکرات هسته ای اومد بالا و از ضرر بیرون اومدیم.-------------------------البته باز مطمئن هستم که تا چند روز اینده این سهم قیمت پایانی 100 تومن رو رد خواهد کرد که در اینصورت قیمت شاید بتواند تا 108 تومن هم بالا برود. ولی مسلم است که این سهم فعلا اینده خوبی ندارد و بسیار پرریسک است!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه خوب من که توی صف خرید سهامم رو با 1 ریال سود در هر سهم فروختم و فعلا راحت شدم.------------------------------------------------پرسیدین چرا فروشنده زیاد داره؟خوب معلومه دیگه این سهم رو هر کسی خریده از مجمع سالیانه میترسه.شما فکر کن که افزایش از اورده نقدی رو تصویب کنند تا بخوان بعدش کاهش سرمایه بدن --- اونوقت ببین چی میشه!مثلا اگر 300 % افزایش سرمایه بدن باید بعدش قیمت سهام یک سوم قیمت قبلی بشه که اونوقت چی میشه!در اینصورت حق تقدمش هم مفت نمی ارزه!-------------------------------------------
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه خیلی جالبه که کسایی که سهام خرید و فروش میکنند اینقدر ترسو شدند و تا کوچک ترین احساس خطری میکنند سهام را میفروشند.هر کاری هم بکنید تا یک هفته دیگه این سهم قیمت پایانی 100 تومن رو رد میکنه! حواستون باشه تو چه قیمت های پایینی میفروشین!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #چافست قبلا گفته بودم که این سهم حمایت نمیشه و بی پدرو مادره!امروز اکثر سهام ها صف خرید شدن ولی این سهم تکون نخورده تا حالا!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه بعد از قتل و عام هفته پیش این سهم - صف خرید رو به اونایی که موندن تبریک میگم!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه به نظر میرسه که هفته اینده کلا بازار مثبت باشه و اگه بخواد قیمت ها پایین بیاد از چند روز قبل توافق قیمت ها سقوط میکنه!اونم بخاطر اینکه شاید توافقی صورت نگیره!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه بازار گاوی دقیقا همینه دیگه!الان گاوها دارن شاد و خرم میرن چرا!اما اگه خرس بهشون حمله کنه توی پریدن از پرتگاه از همدیگر سبقت میگیرن!
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه به نظر من کسی که زودتر از 8 تیر بخواد سهامش رو مفد بفروشه باید بره کار سهام رو کلا بزاره کنار! چون توی کف قیمت فروخته و وقتی احتمال افزایش بوده راحت اومده بیرون.
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه حالا اون ترسوهایی که تا پریروز توی صف فروش با هم مسابقه میدادن کجان که توی +5 سهامشون رو نقد کنند؟
  Gold Chess(@mehdi6052)
  #خکاوه دلیلی برای صف فروش وجود نداره جناب علی حسین زاده.فعلا تا 10 تیر احتمال رشد بازار بسیار زیاد است.همچنین خریداران فعلی در قیمت کف خریداری می کنند و دلیلی برای در صف ایستادن برای فروش وجود ندارد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟