17:11
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mehbod

مهبد خسروی عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۵

  مهبد خسروی(@mehbod)
  #میدکو امروز روی کدال پیش بینی حسابرسی شده سود 93 را 278 ریال یعنی 66 درصد تعدیل مثبت نسبت به پیش بینی حسابرسی نشده 167 ریال قبلی داشته است
  مهبد خسروی(@mehbod)
  #میدکو این سهم هم سهامدران خوبی دارد و هم حقوقی خوب . اگر غیر از این بود با این ای پی اس قیمت سهم باید حدود 400 تومان می شد. ولی باید واقع بین بود . من یک ماه پیش سی هزار تا داشتم تا امروز بیست و پنج هزار تا فروختم و تبدیل کردم به سهام های بنیادی با پی ای پایین . سود نکردم ولی جلوی 4 میلیون ضرر را گرفتم . این سهم را باز هم می خرم به وقت مناسب اش .
  مهبد خسروی(@mehbod)
  #بمپنا چرا کسی با استدلال تحلیل نمی ده ! طبق آخرین گزارش شرکت نسبت حقوق صاحبان سهام به سرمایه کمتر از یک یعنی 88 صدم است . این خوب نیست ! سود آخر سال هم با توجه به سود نه ماهه که 1112 ریال بوده و اگر فرض کنیم با روال ثابت تا آخر سال برق بفروشه، سود پایان سال میشه 1480 ریال و این نسبت p/e میشه 7.5 که خوبه ! ولی فوق العاده نیست ! دوستانی که بازدهی چند صد درصدی پیش بینی کردند میشه بگند تحلیلشون چیه ! ممنون
  مهبد خسروی(@mehbod)
  بار عرض پوزش این اطلاعات برای بیمه پاسارگاد بود . که من اشتباهی جای بانک پاسارگاد ارایه کردم .
  مهبد خسروی(@mehbod)
  #وپاسار با توجه به گزارش 9 ماهه امسال که ای پی اس 438/85 محقق شده و اینکه eps یک سال پارسال 436/52 ریال بوده ، eps امسال باید نزدیک 500 ریال باشد و سال بعد هم احتمالا با توجه به تعدیل مثبت بانکی ها باید تا 600 ریال برسد. اگر قیمت سهم را 3000 ریال بگیریم نسبت p/e برای سال بعد می شود 5 . این برای بانکی که هر سال روند رشد دارد بسیار عالی است . به نظر من در صورت درست بودن این تحلیل ، قیمت این سهم حدود 5000 ریال منصفانه است . این یک تحلیل بنیادی است .
  مهبد خسروی(@mehbod)
  #میدکو باتوجه به گزارش نه ماهه ، سود قابل تخصیص 693 درصد رشد داشته با لحاظ نمودن افزایش سرمایه 140 درصدی نسبت به پارسال ،یعنی افزایش سه برابری eps و اگر همین نسبت های 9 ماهه را در پایان سال ملاک قرار دهیم . با توجه به اینکه سود هم سهم پارسال 204 ریال بود به نظر من امسال eps هر سهم نباید کمتر از 600 ریال باشد .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟