06:57
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mastan

میثم اسدی عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۳۰

  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک بزودی افزایش سرمایه خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک ختراک بزودی افزایش سرمایه خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک من این سهم رو با هدف بالای 300 خریدم. و تا آخر بهار نگه میدارم.
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک ، حقوقی امروز 10 تا دونه سهم خریده، بنظرتون منظورش چیه.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو حپترو و حسینا دقیقا یک کار مشابه رو انجام میدن. منتها یکی در عسلویه و دیگری بندرعباس. حپترو شاید این روزها حال و روز خوشی نداشته باشه ولی من باتوجه به اینکه اطلاعاتی که درباره کار شرکت حمل و دارم، مطمئن هستم، شرایط بنیادی سهم بادید میان مدت باعث افزایش قیمت سهام حپترو و رسیدن به ارزش ذاتی خودش می شود.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو Not found: حسینا که اشبا شد و منفی خورد باید منتظر رشد و برگشت حپترو باشیم. حسینا باپیشنهاد سود بالایی که داده اکثر سهام دارای گروه حمل و نقل رو به سمت خودش میکشونه بنابرین باید منتظر اشبا شدن حسینا باشیم. تا سهامدارا سهم های دیگر گروه روهم ببینن. حسینا یا همون بنیاد بار انداز و حپترو کارشون اپراتوری خشکی است. حپترو تخلیه و بارگیری کشتی های کانتینری عسلویه رو داره، در حالی که حسینا همین کارو با حجم بیشتر توی بندر عباس انجام میده.
  میثم اسدی(@mastan)
  #غشاذر # خراسان و...، سهام بد رو باید برد سر پل زمان خان حلقه آویزش نمود. البته این روزها شاخص کل روهم باید بهاشون برد.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، من سرمایه گزاری بلند مدت رو این سهم کردم و روزگاری نه چندان دوراین سهم رو این سهم رو بالای 4 برابر قیمت فعلی خواهم فروخت.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، سلام هم سهامیها، آهای شماکه حپرو خریدین و الان افت کرده فکر می کنید ضرر کردین، باور کنید شما یکی از بهترین سهام های دنیارو خریدین، چرا؟چون: 1- شما فقط تحلیل تکنیکال رو در نظر میگیرین و این نوع تحلیل هم در محدوده های زمانی خاصی ضرر و زیان رو برای شما تعریف میکنه.2- حپترو سهامیه که هم مزایای گروه پتروشیمی و هم مزایای گروه حمل و نقل رو داره.3- اگه میدونستید شرکت پایانه و مخازن که حپترو 16.6 % از سهمش رو خریده چه شرکتی هرگز این همه بی حوصله بازی در نمی اوردین.4- من 40 هزارتایی از این سهم خر خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک مرسی بخاطر نظر و پیشنهادتون
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک ، میخام 50 هزار تا بخرم. به نظرتون خوبه؟
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک امشب شنیدم که میگن ختراک و خبهمن میخوان تعدیل مثبت بکنن. حدود دوبرابر. کسی اطلاعی داره؟ این خبر موسخه؟ خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراکح . یعنی ها مثه ماست فروختینمون ، من یه امروز کار داشتم اینترنت سر نزدم. دسته رو و ا.... دادین رفت.
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک اگه210 تومن رو رد کنه تا 240 میره و بعد از اون روی بالای 300 باید مقاومت بعدی رو ببندیم. من امروز حول و حوش 20000 تای دیگه هم خریدم خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #ختراک ، سیگنال های تحلیل تکنیکال این سهم خیلی خوب هستن. طوریکه. تا آخر فرودین حدود 20 درصد و تا آخر بهار حدود 80 درصد سود دهی داره. البته. تحلیل بنیادی هم میتونه به کمک این افزایش بیاد و مضاعف بشه.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، دوستان کم حوصله بازی در نیاری. با دید میان مدت به سهم نگاه کنید.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، امروز و دیروز بیشتری حجم درخواست فروش رو داشته که حاکثر یک میلیون سهم هست، اینا کسایی هستن که روی قیمت های پایین تر از 400 تومن خریدن و به نظر میرسه تا 300 تونن هم بفروشن ضرر نمی کنن. ولی دوستان این 1 میلیون صف فروش در مقابل 80 میلیون صف فروش خبهمن و خودرو و ... که توی دو سه روز صفر میشد هیچی نیست. صف حپترو توی دو ساعت فروش میره . بهتره نگران نباشیم. چون اگه خریدار باشه فقط 4 درصد کاهش قیمت داریم. خوش بین
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، بعضی از این سهامدارا یا اینکه میخوان قیمت سهامی رو بیارن پایین و یا اینکه واقعا نمیدونن و اصلا نمیخوان بدونن که وقتی یک ماهه که خریدار نیست، نباید توی صف فروش بمونن.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو بیش از 98 درصد از سهام حپترو در دست حقوقی هاست و تقریبا 1.5 درصد از سهم در دست حقیقی ها است که اون هم شده صف فروش.
  میثم اسدی(@mastan)
  #حپترو ، دوستان بهتره یه نگاهی به قسمت سهامداران حپترو بکنید، 160 میلیون سهم توی بازار داره که فقط دو میلیون و خورده ایی از اون توی دست من و شماست.این یعنی اینکه جمع کردن این صف فروش و تبدیل اون به صف خرید کار دو ساعته. نه حتی یک روز. پس بهتره نگران نبایشید و منتظر روزهایی بالای 1000 تومانی حپترو باشیم.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟