10:38
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۸۸.۹
   ۳۴.۰۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۳،۵۴۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۹    ۱۰:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

market8

سهم من از بورس عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۰۷

  سهم من از بورس(@market8)
  #همراه نرخ پایه مکالمات تلفن همراه 515 ریال تصویب شد. به گزارش فارس کمیسیون تنظیم مقررات رادیویی نرخ پایه مکالمات تلفن همراه را برای سه اپراتور تلفن همراه 515 ریال تصویب کرد. این نرخ به عنوان نرخ پایه تعیین شده و اپراتورها می توانند حداکثر 20 درصد بالای این نرخ قیمت‌گذاری کنند. پس از ابلاغ برای اپراتورها لازم الاجراست و هفته آینده ابلاغ خواهد شد.تا کنون نرخ‌های پایه مکالمات تلفن همراه متفاوت بود و مثلا همراه اول در ساعات پیک و غیر پیک نرخ‌های متفاوتی اعمال می‌کرد.
  سهم من از بورس(@market8)
  #پارسان قیت در موج 3 صعودی می باشد هدف این موج فعلا محدوده 1000 تومان تخمین زده می شود قیمت در حال حاضر در سقف کانال صعودی خود قرار دارد قیمت باید با توان بیشتری از محدوده 900 الی 920 عبور کند تا به 1000 تومان برسد
  سهم من از بورس(@market8)
  #دجابر تارگت سهم 320 تومان می باشد لذا به احتمال بالایی در این ناحیه شاهد توقف روند صعودی باشیم.
  سهم من از بورس(@market8)
  #وپترو ارزش ذاتی 2460 ریال
  سهم من از بورس(@market8)
  #بالاس شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه آهن پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی 92 را مبلغ یک هزار و 23 ریال اعلام کرد.
  سهم من از بورس(@market8)
  #کپارس شرکت کاشی پارس در نخستین پیش بینی حسابرسی شده درآمد هر سهم برای سال مالی 92 را 358 ریال اعلام کرده است.
  سهم من از بورس(@market8)
  صف خرید 15 میلیونی #فاذر رشد حداکثری چهار نماد کاشی ساز: #کسعدی، #کساوه، #کلوند
  سهم من از بورس(@market8)
  #پارسان ارزش خالص دارایی های هر سهم شرکت با توجه به افزایش سرمایه 67 درصدی و قیمت های جاری شرکت های زیر مجموعه به 997 تومان رسیده است که قیمت فعلی سهم ( 732 تومان ) در محدوده ی 73 درصدی آن معامله می شود.اگر نسبت قیمت به ناو سهم را 80 درصد در نظر بگیریم سهم در کوتاه مدت توانایی رشد تا 800 تومان و حتی بیشتر را نیز خواهد داشت
  سهم من از بورس(@market8)
  شرکت شیشه و گاز در نماد #کگاز در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29 با تعدیل 2694 درصدی مواجه شده و مبلغ 950 ریال به ازای هر سهم سود پیش بینی کرده.لازم به ذکر است باتوجه به پیش بینی درآمد جدید شرکت که مبلغ 950 ریال میباشد در حال حاضر شرکت با نسبت قیمت به درآمد 2.7 در حال معامله است درصورتی که این نسبت برای صنعت مذکور رقمی نزدیک به 6 می باشد.
  سهم من از بورس(@market8)
  #وتوسم در 12 ماهه واقعی منتهی به 30/9/91 مبلغ 407 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است .شرکت در آخرین گزارش که مربوط به 9 ماهه منتهی به 30/6/91 بوده است مبلغ 135 ریال شناسایی کرده بود
  سهم من از بورس(@market8)
  #پکویر سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/9/92 خود را از 668 ریال به 976 ریال افزایش داده است.
  سهم من از بورس(@market8)
  بورس اوراق بهادار دومین روز کاری سال 92 هم روندی صعودی را پشت سر گذاشت و رکورد تازه ای ثبت کرد. در نتیجه معاملات امروز بازار سهام، ارزش بازار به 176 هزار میلیارد تومان رسید و شاخص کل با 748 واحد رشد تا 39 هزار و 351 واحد بالا رفت و کانال 39 هزار واحدی را رد کرد. بیشترین تاثیر را بر روند شاخص سهام شرکت های فولاد مبارکه اصفهان #فولاد ، گل گهر #کگل ، پالایش نفت اصفهان #شپنا ، گسترش نفت و گاز پارسیان #پارسان ، چادرملو #کچاد ، ملی مس #فملی و سرمایه گذاری غدیر #وغدیر داشتند.
  سهم من از بورس(@market8)
  کاهش فروش صادراتی شرکت های پتروشیمی ناشی از تحریم های اعمال شده بر کشور و در پی آن کاهش سفارشات دریافت شده از سوی شرکت های مذکور برای حمل محصولات آنها را می توان عمده دلیل پوشش سه درصدی سود هر سهم شرکت حمل و نقل پتروشیمی طی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری دانست.
  سهم من از بورس(@market8)
  یکی از مباحث مورد توافق بین وزیر نفت ایران و وزیر نفت کشور عراق صادرات انواع فرآورده نفتی به این کشور است که براساس توافق صورت گرفته ایران باید روزانه بین دو تا چهار میلیون لیتر از پالایشگاه بندرعباس انواع فرآورده نفتی را از طریق دریا و به وسیله کشتی به عراق صادر کند.
  سهم من از بورس(@market8)
  سال 92 سال شکستن رکورد های تاریخی در بازار سرمایه خواهد بود و بنظر می رسد خرید سهام پرپتانسیل از گروه های معدنی ، پتروشیمی و پالایشگاهی با دیدگاه میان مدت می تواند بازدهی در حدود 30 تا 40 درصد را برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟