18:00
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mardin

حمید آزاد عضو از ۱۳۹۴/۰۶/۳۰

  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز اینا با مطرح کردن این حرفای مفت می خوان مبلغ طلب ما تعهد نامه دارها کم بشه و اونوقت میگن سهامه دیگه قیمتشو عرضه و تقاضا تعیین می کنه!!!!! گول این اراجیوو نخورین مطالبه ما وجه کامل تعهد نامه ها با دیرکردشه، ما اگه سهام می خواستیم که سهام رو به تعهدنامه تبدیل نمی کردیم و سهامو نگه می داشتیم،
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز پهلوان پولش کجا بود از گور باباش که نیاورده، همش پول این ملت بیجارس که خورده !
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز این سریال پدیده چند قسمته؟ تا چند سال ادامه داره؟
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز این سریال تا سالها ادامه داره هر روز یه قسمت و یه داستان تازش پخش میشه! کارگردان و بازیگران و سایر عوامل خوب دارن همه رو سرگرم می کنن !!!!
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز هر روز یکی میاد و یه داستان تازه میگه شده عین سریال هایی که چند سال طول می کشه و آخرش هم با گریه و زاری تموم میشه، پول ملت رو خوردند و یه آب هم روش، کسی هم پاسخگو نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز حالا حالاها پولی در کار نیست، هنوز معلوم نیست سرمایه گذاری هست یا نه، اگر هم باشد تا به توافق برسند ماهها طول می کشد، برای تعیین روش پرداخت حواله ها هم ماهها وقت می کشند، یعنی حد اقل یک سال زمان صرف می کنند تازه بگویند چطور می خواهند پول مردم را بدهند آن هم ممکن است فقط اصل پول را به صورت اقساطی پرداخت کنند یعنی حد اقل دوسال طول می کشد.
  حمید آزاد(@mardin)
  #شاندیز از روند وقایع تا امروز مشخص است به این زودی ها وجه حواله ها پرداخت نمی شود و همه چیز به آینده ای مبهم موکول می شود ! آیا کسی می تواند این آینده را پیش بینی کند؟
  کریم مرادی(@mardin)
  #شاندیز مسئولان پدیده و حتی دستگاههای دولتی تا به حال در مورد زمان و نحوه پرداخت حواله ها چیزی نگفته اند و مسئولین دولتی فقط می گویند زمان و نحوه بازپرداخت حواله ها دست خود پدیده است و ما در این مورد چیزی تعیین نمی کنیم، پدیده هم که فقط زمان سپری می کند و گاهگاهی اطلاعیه های بی مصرفی صادر می کند و این یعنی ضایع شدن حق مردم
  کریم مرادی(@mardin)
  #مال باخته: چرا تا امروز هیچ صحبتی در مورد تاریخ شروع و نحوه پرداخت پول حواله ها نکرده اند؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟