16:20
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۱۶.۲
   ۶۱.۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۴،۵۲۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۹    ۱۲:۴۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mardan

علی مردانی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۲۴

  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور در بازار سرمایه هیچ چیزی صد در صد قابل پیشبینی نیست آما تفاوتش با قمار اینه که شما میتوانید با انجام یه سری تحلیل شانس انتخابمون رو بالا ببرید. متاسفانه بورس ایران خیلی شفاف عمل نمیکنه اما بنده قصد دارم آکنتور رو تا مجمع نگهداری کنم.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور دوستان انقدر منفی بافی نکنید سر فروش حقوقی. چند ماه پیش حقوقی #غگل سهمشو چند روز تو 3500 حراج کرد اما بعدش که فروشش تموم شد سهم تا پنج هزار تومان یه کله رفت و حتی یه روزم منفی نخورد. الان هم میگن خیلی بالاتر از اینا قیمتشه. پس نگید چون حقوقی میفروشه یه کاسه ای زیر نیم کاسه است. اگه حرفه ای هستید حرف غیر حرفه ای نزنید.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور با رو به اتمام بودن فروش حقوقی کم کم باید منتظر صف خرید شدندش باشیم. خوش بین
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور1 ) خبرهای موثقی رسیده که شرکت با دریافت اوراق به جای طلب و تنزیل آن نزد یکی از بانک ها، قرار است به زودی بخش مهمی از تسهیلات بانکی خود را تسویه کند به شکلی که گفته می شود گزارش 6 ماهه بسیار متفاوت از گزارش 3 ماهه خواهد بود و هزینه مالی به شدت کاهش می یابد. همکنون آکنتور 6707میلیارد ریال حساب دریافتنی دارد این یعنی آکنتور به ازای هر سهم خود 33500 ریال طلب از دیگران دارد و به همین دلیل 2071میلیارد ریال تسهیلات اخذ کرده است.2) سود هر سهم شرکت 25070 ریال است که در 3 ماه نخست 6530 ریال معادل 26درصد سود محقق شده و شرکت تنها 8درصد هزینه مالی را پوشش داده در حالی که 23درصد سود ناخالص عملیاتی محقق شده است.همچنین شرکت 125هزار دستگاه صندوق فروشگاهی در 3 ماه ابتدایی فروخته که معادل 25درصد از پیشبینی های شرکت است.نکته آخر اینکه شرکت به زودی افزایش سرمایه 125درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها انجام می دهد.نتیجه: ضمن اینکه شرکت قادر است سود پیشبینی شده را محقق کند، اتفاقاتی در پشت پرده در حال وقوع است که منجر به کاهش هزینه مال و تسویه بدهی یا وصول مطالبات می شود.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور1 ) خبرهای موثقی رسیده که شرکت با دریافت اوراق به جای طلب و تنزیل آن نزد یکی از بانک ها، قرار است به زودی بخش مهمی از تسهیلات بانکی خود را تسویه کند به شکلی که گفته می شود گزارش 6 ماهه بسیار متفاوت از گزارش 3 ماهه خواهد بود و هزینه مالی به شدت کاهش می یابد. همکنون آکنتور 6707میلیارد ریال حساب دریافتنی دارد این یعنی آکنتور به ازای هر سهم خود 33500 ریال طلب از دیگران دارد و به همین دلیل 2071میلیارد ریال تسهیلات اخذ کرده است.2) سود هر سهم شرکت 25070 ریال است که در 3 ماه نخست 6530 ریال معادل 26درصد سود محقق شده و شرکت تنها 8درصد هزینه مالی را پوشش داده در حالی که 23درصد سود ناخالص عملیاتی محقق شده است.همچنین شرکت 125هزار دستگاه صندوق فروشگاهی در 3 ماه ابتدایی فروخته که معادل 25درصد از پیشبینی های شرکت است.نکته آخر اینکه شرکت به زودی افزایش سرمایه 125درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها انجام می دهد.نتیجه: به نظر می رسد در حالی که شرکت قادر است سود پیشبینی شده را محقق کند، اتفاقاتی در پشت پرده در حال وقوع است که منجر به کاهش هزینه مالی شرکت و تسویه بدهی یا وصول مطالبات می شود. تحولات آکنتور به نظر مثبت است و این سهم که افت سنگینی طی هفته های اخیر داشته ممکن است به بهانه این خبرها روند معاملات بهتری را در پیش بگیرد.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور صمیمانه ترین تبریکات خدمت سهامداران صبور. خوشا به حال آنان که با آکنتور 4700 تومانی میانگینشون رو تا تونستن پایین آوردن.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور دوستان اینطور که از شواهد بر میاد حقوقی میخواد سهم بفروشه اما فعلا حاضر نیست زیر 4800 بده ولی به 4900 راضیه. پیشنهاد بنده اینه که بجای غرغر کردن صبر کنید سهم تا رفت روی 4700 خرید بزنید اینجوری هم میانگین کم میکنید و هم میتوانید دیگه کفش همینه.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور منم جای حقوقی بودم میفروختم بلخره باید پول نقد دستش باشه تا بتونه سود میلیونی مارو بده دیگه
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور کلا یه سری افراد هستن که تو بالاترین قیمت میخرن و تو پایینترین قیمت میفروشن. دوست عزیز مهم نیست که تو چه قیمتی خرید کردی فقط تو پایینترین قیمت فروشنده نباش
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور خب تا الان که از نفروختن تو 4800 کسی ضرری نکرده. صبر میکنیم ببینیم چی میشه. بعضی از عزیزان میدونم از روی دلسوزی میان دائما آلارم میدن که سهم باید برگرده به 2000 تومن سابقش و تا نشده دوهزار تومن بفروشیدش. بنده کلا قید پولم رو زده ام و میخوام سهمم رو نگه دارم. حدس من اینه که سهم بعد از مجمع افت نمیکنه. و یه سود تپلی میشه طلب ما از شرکت. سناریوی دوم هم اینه که واسه در رفتن از پرداخت سود بیاد پولش رو از پول سهامای اضافه شده حاصل ز افزایش سرمایه مجمع فوقالعاده کم کنه. در هر دو صورت ارزش نگهداری رو حداقل واسه بنده داره
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور مجمع افتاد عقب این یعنی سهم میتونه بازم افت داشته باشه. فکرشو بکنید درسته که این شرکت تو دادن سود سابقه ی درخشانی نداره ولی شرکتی مثل فاذر هم سود ناچیز پارسالش رو نداده. به هر حال این سود حقیه که شرکت باید به سهامداران بده و نمیتونه بخورتش. بهترین فکر اینه که صبوری کنیم. به هر حال این سهم خیلی افت داشته دیگه بیشتر ازین تا کجا میتونه افت کنه. اون دوستی که رو 8000 تومن خریده باید رو 7500 در میرفت حالا که نرفته دیگه عقل من میگه اگه بمونه شاید براش بهتر باشه. @ @ من اگر نفروشم، تو اگر نفروشی، چه کسی بفروشد؟ سهم بالا میره ایشالا @ @
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور آقا خیلی جالبه تا سهم بالا میره یه کم یه عده میان فحش میدم:) خب دوست عزیز اگه ثگسهم رو نداری تو این پیج چکار میکنی. اگه داری چرا سیاه نمایی میکنی... واقعا جای تعجب داره کار بعضیا.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور کلا هرروز چک کردن قیمت این سهم آدم رو ناامید میکنه باید یه چند ماهی بیخیالش شد ببینیم چه بازیهایی پشت پرده داره
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور سه روز آینده امیدوارم از اینی که هست منفی تر نشه. فکر میکنم حقوقی ببخیال فروش نشده فقط منتظر فرصت مناسبه که یه موقع تو صف فروش تو قیمت پایین گیر نکنه.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور دوستان امروز از این جهت که فقط یک فروشنده حقوقی مقدار ناچیزی سهم رو فروخت و در مقابل ده حقوقی 24 درصد خرید داشتن میتونه امیدوار کننده باشه. پنجشنبه مجمع داره و مشخص نیست چند روز زودتر از مجمع بسته میشه پس خیلی قیمتش تغییری نخواهد کرد. موضوع مجمع فوق العاده هم که افزایش سرمایه هست. میدونم که در پرداخت سود خیلی بدعهدی کردن اما هنوزم پایینترین پی بر ای رو بین تمام سهم ها داره. ضمنا این بازار کلا خرابه نباید جوری برخورد کرد که انگار فقط این شرکت مشکلاتی داره.
  علی مردانی(@mardan)
  #آکنتور دوستان بنده هم مثل خیلی از شما این سهم رو دارم. میدونم که تو ضرر هستیم اما خودم به شخصه سعی کردم امروز با خرید قیمت میانگینم رو پایین بیاورم. برای کسی نسخه نمیپیچم ولی بنده تصمیم دارم با این سهم به مجمع بروم.
  علی مردانی(@mardan)
  #شاخص بارها گفته ام و بار دگر میگویم: اساتید گرانقدر، سروران گرامی، انقدر درین آشفته بازار به دنبال تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال نباشید که جز افسردگی حاصلی نخواهد داشت... روند این بازار مثل بازار نیویورک که نیست... کلی سهم خوب و بنیادی قوی هست که بیش از دو سال هیچ تکونی نخورده بودند و به هیچ جای هیچ کسی هم بر نخورده بود... تو این آشفته بازار فرمایشی، حالا که نرخ سود بانک ها افزایش پیدا کرده دنبال پول درآوردن از بورس نباشید... پیشنهاد میکنم تو تنفس چند روز آتی تا میتونید نقد کنید. بد بین
  علی مردانی(@mardan)
  #شاخص ندومبه شنبه مثبت یا منفی.
  علی مردانی(@mardan)
  #شاخص فکر کنم اوضاع بورس باز داره خوب میشه که باز سر کله ی دکتر مهندسای متخصص بورس باز پیدا شده. دوستان باور کنید کم کم داشتیم نگران سلامتیتون میشدیم. خیلی خوش برگشتید:)
  علی مردانی(@mardan)
  #شاخص از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر/یادگاری که درین گنبد دوار بماندخانومای خانه دار کسی نحوه دم کردن صحیح برنج رو میدونه؟ میخوام حداقل تا چهار برابر ری کنه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟