23:22
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۵۰۹.۳
   ۳۲۷.۵۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۱۱،۲۰۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۰۴    ۱۲:۳۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

marab

گرفتار بورس عضو از ۱۳۹۵/۰۵/۲۰

  گرفتار بورس(@marab)
  #فملی چه خبره؟ 100ملیون فروخته شده 70 ملیون صف داره!؟
  گرفتار بورس(@marab)
  #پرداخت خدا رو شکر همه خوشحالن..
  گرفتار بورس(@marab)
  #ختراک جالب اینه وقتی هر روز این دوستان میان و صف فروش تشکیل میدن و میبینن کسی سمت این سهم نمیاد فکر نمی کنن خودشون باید آستین رو بالا بزنن و اولین اقدام رو بکنن و آن هم اینه که اوردرهای فروششون رو از کف قیمت بردارن، اینطوری و توی این بازار تا صد سال دیگه هم خریدار جزء سمت این سهم نمیاد آن هم تو شرایطی که حقوقی هم که ظاهرا قصد انجام کاری رو نداره..
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا مصوبه عجیب وزارت صنعت، معدن و تجارت با وجود مشکلات عدیده‌ زعفران ‌کاران: "واردات زعفران و پودر زعفران مجاز شد!"/فارس//لابد در راستی اجرای اقتصاد مقاومتی هم بوده..
  گرفتار بورس(@marab)
  @hosseinheidari سلام، من حدود یک ماهه استراتژی آرین2 رو گرفتم و سعی میکنم به کمک آن معامله داشته باشم.. چند تا سهم دارم که بسته ، چاره ای ندارم اما چند تا سهم داشتم و دارم که تو شرایط بدی خرید کرده بودم حالا هر زمان این استراتژی بهم اجازه بده وارد میشم و میانگین کم میکنم تا حد اقل بدون ضرر خارج بشم البته سود هم کردم، یه نمونه آن ارفع بود قبل مجمع خریدم بعد مجمع به شدت ریزش داشت ولی بعد که رشد داشت وارد شدم.. البته جسارت کردم این ها رو گفتم شاید تجربم بدرد شما بخوره.. میتونید توی کانال آرین 2 برید و شرایط رو بررسی کنید..
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا #فاراک #وساپا امام کاظم (ع)در مورد برکت در مال حلال فرمود: گوسفند درسال یکبار زایمان می کند وهر بار هم یک بره به دنیا می آورد/سگ در سال دو بار زایمان میکند و هربار هم حداقل 7-6 بچه./به طور طبیعی شما باید گله های سگ را ببینید که یک یا دو گوسفند در کنار آن است. ولی در واقع برعکس است. گله های گوسفند را می بینید و یک یا دو سگ درکنار آنها../چون خداوند برکت را در ذات گوسفند قرار داد و از ذات سگ برکت را گرفت . با اینکه مردم فراوان گوسفند را ذبح می کنند و از گوشت آن استفاده می کنند. علاوه بر اینکه تمام اجزای گوسفند قابل استفاده است بخلاف سگ ... مال حرام اینگونه است. فزونی دارد ولی برکت ندارد.» الکافی، کلینی، ج5 ،ص125////از اینجاست که پیامبر ص فرمود: هولناکترین بلا بعد از من رواج حرام خواری و رباخواری در امتم است! کافی/ همان//حجت الاسلام صدرالساداتی
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا #فاراک به قول یه بنده خدایی ما هم بیخیال بودیم ..ولی دیگه نه تا این حد
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا #فاراک #وساپا حالا که نمادها بسته است بیاد یکی شروع کنه حساب کنه با15میلیون دلار ،چند نفر گرسنه سیر میشه..
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا امام علی(ع):پیامبر به من فرمود: بر امت اسلام نه از مؤمن هراسی دارم و نه از مشرک؛ زیرا مؤ من را ایمانش باز داشته، و مشرک را خداوند به جهت شرک او نابود می سازد. من بر شما از مرد_منافقی می ترسم که درونی دو چهره و زبانی عالمانه دارد. گفتارش دل پسند و رفتارش زشت و ناپسند است. نهج البلاغه، ترجمه محمد دشتی، ص 365
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا نمای داخلی و بیرونی مرسدس بنز میباخ با موتور 8 سیلندر مصرف 5.5 لیتر از پرایدم کم مصرف تره..تو کشورما هم ماهواره ساخت داخل رو میفرستن موزه میگن هزینش زیاده و به تولید پراید ادامه میدن..
  گرفتار بورس(@marab)
  @burntgeneration سلام، استراتژی آرین 2 رو بررسی کنید شاید بدردتون خورد.. تو کانال تلگرامش میتونید برین بررسی کنید. من یه ماهه باهاش کار میکنم حداقل تونستم با کم کردن میانگین قیمتی یه سری از ضررهام رو جبران کنم.
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا #آکنتور #فاراک حسین شمسیان:یک بررسی دقیق از حوادث و تحولات برخی کشورهایی که دستخوش تلاطم و تحولاتی شگفت‌انگیز شده‌اند، حکایت از آن دارد که منشأ این قبیل اتفاقات، معضلات اقتصادی و اجتماعی است که در یک فرایند طولانی‌مدت در آن کشورها ‌گریبان مردم را گرفته و در مقطعی خاص بروز و ظهور وسیعی یافته است. اغلب این معضلات، مطالبات عادی مردم بودند که در اثر اهمال، ندانم‌کاری، تاخیر در اجابت و البته در مواردی نیز به علت خیانت و وطن‌فروشی نفوذی‌ها به عقده‌هایی نا‌گشودنی بدل شده‌اند.در همه این کشور‌ها شاهد آنیم که برنامه‌ریزانی در حال تولید مشکل در زندگی روزمره مردم هستند! و از قضا بخشی از این برنامه‌ریزان، یا در داخل حاکمیت حضور دارند و یا در نهادهای داخلی و بین‌المللی، مشغول مشاوره دادن به دولت مستقر هستند. هدف از اجرای این پروژه‌ها تنها و تنها یک چیز است و آن عبارت است از ساقط کردن دولت مستقر با کمترین هزینه و بدون عملیات نظامی.آمریکا سالهاست این تجربه را در کشورهای گوناگون عملیاتی کرده و به نظر می‌رسد در هر تجربه، ضعف‌های پیشین را جبران می‌کند تا به نسخه کامل‌تری دست یابد. برای اجرای این تجربه، گاه یک شخص به مدت چند دهه در کشوری دیگر درس می‌خواند و تربیت می‌شود، گاه اعضای خانواده وی، دوستان و نزدیکانش به چنین امکانی دست می‌یابند، گاه جماعتی از دلالان و کارچاق‌کن‌های بین‌المللی، ارکان دولت را در دست می‌گیرند، گاه امتیازات عجیب و خاص به برخی دولتمردان در عرصه بین‌المللی داده می‌شود تا آنها را مجبور به همراهی و تمکین کنند، گاه برای یک چهره دولتی همه جور امکان، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد مهیا می‌کنند تا او هرگز نفهمد مردم در هنگام مریضی، ترافیک، عید و عزا و ... چه حالی دارند و خود را در غم آنها سهیم بداند، گاه یک چهره کم فروغ و بی‌ارزش را با پروپاگاندای رسانه‌ای، تبدیل به یک ابر قهرمان داخلی و بین‌المللی می‌کنند و ... خلاصه با هزار ترفند، بین مسئولان آن کشورها و دغدغه‌ها و غصه‌های... نمایش بیشتر
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا طبق قرارداد نفتی دیروز، تا 25 سال آینده سهم شرکت توتال فرانسه 50.1 % شرکت چینی 30% و سهم پتروپارس ایران تنها 19.9%از مخازن فاز11 پارس جنوبی خواهد بود!داریم کم کم تبدیل میشیم به مستعمره//علی برکت الله!
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا پراید همچنان تولید می‌شود!
  گرفتار بورس(@marab)
  #ارفع کسی سود سهام رو گرفته؟
  گرفتار بورس(@marab)
  #کیسون #ارفع #فاراک امام صادق(ع): قائم ما که قیام می کند از ن ادانی مردم بیش از آنچه رسول خدا (ص) از ن ادانی جاهلیت برخورد کرد برخورد میکند. گفتم این چگونه ممکن است؟ فرمود: رسول خدا (ص) در حالی به سوی مردم آمد که آنان سنگ و کلوخها و چوبهای تراشیده را می پرستیدند و قائم ما هنگامی که بسوی مردم می آید در حالیکه همه مردم کتاب خدا را علیه او تاویل می کنند و با آن بر او احتجاج می نمایند. سپس فرمود : هان که به خدا قسم دامنه عدالت او به میان خانه های آنان راه میابد همانطور که گرما و سرما نفوذ می نماید.غیبت نعمانی باب 17 روایت 2 (صفحه 350)
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا سقوط بورس تهران یعنی نه تنها جانمان بلکه نانمان را هم مدیون شهدای مدافع حرم هستیم!وحید یامین پور
  گرفتار بورس(@marab)
  #خساپا عوضش شاخص یه اصلاح اساسی کرد..
  گرفتار بورس(@marab)
  #فاهواز شاید فردا برگرده... نظرتون چیه دوستان؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟