03:03
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mansoor1346

منصور نوبهار عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۳۰

  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  خساپا"هزینه تولید خودرو در ایران بالا رفته است". این جمله شاه بیت پاسخ های خودروسازان به گلایه های ریز و درشتی که است که مراجع مرتبط و غیر مرتبط از افزایش قیمت خودرو مطرح می کنند و برای اثبات این موضوع هم مهمترین استدلال خودروسازان افزاش قیمت مواد اولیه در دو سال اخیر است.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #ثاباد معاون وزیر سابق صنعت در خصوص بودجه عمرانی در لایحه بودجه 1393 گفت: به نظر من حجم اعتبارات عمرانی کم است و دولت بایستی بیش از این برای عمران کشور در نظر بگیرد. امیر رضا واعظ آشتیانی، با بیان اینکه آرامش و ثبات کنونی در بازار ارز موقتی است و در آینده نه چندان دور با نوسان ارز روبرو خواهیم بود گفت: این مسئله توجیه پذیری طرح های عمرانی را با چالش روبرو خواهد کرد لذا نیاز به افزایش حجم اعتبارات عمرانی است.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  ارزش بازار یا ارزش پرتفولیو یک شرکت سرمایه گذاری از حاصل تقسیم ارزش جاری سهام موجود در پرتفولیو شرکت سرمایه گذاری بر تعداد سهام آن شرکت به دست می‌آید. به عبارت ساده، این متغیر نشان می‌دهد که چه مقدار سود از سرمایه‌گذاری‌ها در صورت فروش آنها نصیب هر سهم شرکت می‌شود. این متغیر را می‌توان از اطلاعات منتشره توسط شرکت‌ها به دست آورد.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  در افزایش سرمایه‌هایی که از محل اندوخته می‌باشند، شرکت با تایید سهامداران تمام یا قسمتی از سود حاصله به واسطه فعالیت یک یا چند دوره مالی را به جای تقسیم نقدی در بین سهامداران به افزایش سرمایه شرکت اختصاص می‌دهد. در این حالت سهامداران وجهی را بابت افزایش سرمایه به شرکت پرداخت نمی‌نماید و سهام جایزه را از شرکت دریافت می‌نمایند.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  اگر فکر می کنید برنامه ریزی های کوتاه مدت سود بیشتری دارد می توانید تعداد معاملات و درصد های پرداختی را جمع بزنید و با شرایط نگه داشتن سهمی در بلند مدت مقایسه کنید، خوب در کوتاه مدت درگیری های روزانه بیشتر است ریسک های خاص خود را دارد و آرامش در این شرایط کمتر است بنابراین برای حصول نتیجه کنترل روند اتفاقات و تصمیمات می تواند مسائل زیادی را برای سرمایه گذار روشن کند.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #تاپیکو امروز پتروشیمی‌های بورسی و هلدینگ‌های مرتبط با آن با تأثیر منفی خود موجب ریزش شاخص کل بورس شدند بر همین اساس گسترش نفت و گاز پارسیان تا لحظه تنظیم این گزارش 118 واحد، هلدینگ نفت‌، گاز و پتروشیمی تأمین 105 واحد، هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس 21 واحد، سرمایه‌گذاری غدیر 92 واحد، پتروشیمی شیراز 18 واحد، پتروشیمی خارک و پتروشیمی پردیس هر کدام 9 واحد تأثیر منفی بر شاخص امروز بورس گذاشتند.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #تاپیکو تهران - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: امیدواریم با تامین منابع بودجه سال 93 و اجرای طرح های در دست اجرا بتوانیم اقتصاد کشور را از وضعیت رکودی خارج کنیم.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #وبصادرRSS سکه بهار آزادی : 8,755,000اونس طلا : 1,204.70دلار امریکا : 30,120سکه تصویر امام : 8,760,000طلای 18 عیار : 892,240یورو : 41,250نیم سکه : 4,450,000اونس نقره : 19.76درهم امارات : 8,240.0ربع سکه : 2,760,000مثقال طلا : 3,865,000یوان چین : 4,900.0
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #ونفت شاخص متوسط اهداف برنامه پنجم 1390 1391 1392 (پیش‌بینی) 1393 (پیش‌بینی) رشد اقتصادی 8 3 5.8- 0.8-3 رشد سرمایه‌گذاری 11.2 1 21.9-1.7- 1.9-1.7 نرخ تورم 12.8 21.5 30.5 36 25
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #وبصادر خبرگزاری تسنیم:درپی آغاز روند صعودی قیمت طلا و ارز از اواخر هفته گذشته و ادامه این روند در هفته جاری هم اکنون دلار در بازار ارز با قیمت 3020 تومان و سکه با قیمت 879 تومان فروخته می‌شود که این افزایش قیمت تعجب صراف‌ها و دلال‌ها را به همراه داشته است.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #وبصادر افشای نام شش بانک مشهور ایرانی در پرونده پولشویی رضا ضراب و بابک زنجانی
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #سمایه افشای نام شش بانک مشهور ایرانی در پرونده پولشویی رضا ضراب و بابک زنجانی
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  سرمایهافشای نام شش بانک مشهور ایرانی در پرونده پولشویی رضا ضراب و بابک زنجانی
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #شتران انتظار برای اعلام گزارش‌های 9 ماهه، نامشخص بودن موضوع قیمت خوراک پتروشیمی‌ها و همچنین اعلام برنامه دولت برای عرضه خرد سهام 10 شرکت بزرگ بورس موجب شده است از تب و تاب بازار کاسته شود. در همین حال با توجه به تعطیلی پایان هفته جاری نیز به صورت سنتی از حضور فعالان در بازار کاسته می‌شود که همین امر نیز موجب خواهد شد احتمالا فضای کنونی تا پایان هفته جاری ادامه یافته و بازار از هفته آینده با انتشار گزارش‌های 9 ماهه و شروع بررسی لایحه بودجه در مجلس روند جدیدی را در پیش گیرد.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  انتظار برای اعلام گزارش‌های 9 ماهه، نامشخص بودن موضوع قیمت خوراک پتروشیمی‌ها و همچنین اعلام برنامه دولت برای عرضه خرد سهام 10 شرکت بزرگ بورس موجب شده است از تب و تاب بازار کاسته شود. در همین حال با توجه به تعطیلی پایان هفته جاری نیز به صورت سنتی از حضور فعالان در بازار کاسته می‌شود که همین امر نیز موجب خواهد شد احتمالا فضای کنونی تا پایان هفته جاری ادامه یافته و بازار از هفته آینده با انتشار گزارش‌های 9 ماهه و شروع بررسی لایحه بودجه در مجلس روند جدیدی را در پیش گیرد.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  دوستان وقتی میبینید یک عده از دست سهامی که دارندشکوه وشکایت می کنن وخسته شدن اون سهمو برای ورود زیر نظر داشته باشید #تاپیکو
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #تاپیکو فلز گران بها درآستانه بزرگ‌ترین سقوط 30سال اخیر قیمت جهانی طلا روز جمعه به کمک تقاضای فیزیکی اندکی صعود کرد اما با قوی شدن دورنمای احیای اقتصادی و صعود بازارهای سهام، به سوی بزرگ‌ترین کاهش سالانه در 30 سال گذشته پیش می‌رود.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #خودرو یستانیوز: خبرگزاری آمریکایی ˈبلومبرگˈ روز جمعه گزارشی از هجوم سرمایه گذاران ایرانی به بازار بورس و تقویت این بازار نسبت به بازار های طلا، ارز و ملک خبر داد.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #تاپیکو شرکت‌هایی که بتوانند تداوم رشد فروش و سود‌آوری خود را به نمایش بگذارند می‌توانند گزارش‌های پیش‌بینی سود بهتری را برای سال 93 ارائه کرده و در انتهای سال جاری نیز شرایط مناسب خود را حفظ کنند. از این رو بازار در انتظار گزارش‌های شرکت‌ها به ویژه در گروه‌هایی نظیر پتروشیمی، پالایشگاه‌ها، دارویی، بانک‌ها و معادن است.
  منصور نوبهار(@mansoor1346)
  #اخابر : بورس اوراق بهادار تهران نخستین هفته کاری خود در فصل زمستان را با برخورد سنگین عرضه و تقاضا پشت سر گذاشت. در بازار سهام با پایان فصل پاییز نگاه‌ها به سوی گزارش‌های سه ماهه سوم شرکت‌های بورسی است؛ گزارش‌هایی که می‌توانند با خود خبرهای مهمی را در مورد شرکت‌ها و وضعیت مالی آنها به همراه بیاورد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟