17:07
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

majid3986

مجید فتاحی عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل حقوقی های گرامی والا بلا بخدا این سهم خشک شده ,دیگه نم نداره دیگه کسی نمیفروشه مگر پول لازم ها , .ای ول جون مادرت استارت رو بزن دیگه.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل دقیقا همه رو مسخره خودش کرده, شما فکر کردید 1600 سهام داره حقیقیه؟؟!! نه بلکه حقوقی های از خدا بی خبر هستند که میخوان این سهم رو خشک کنند تا خودشون هاپولیش کنند,ولی کور خوندند میشینیم پاش .
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل دو فرورند 1600 تایی مشاهده گردید
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #رمپنا ​مدیرعامل گروه مپنا گفت: موسسه بین‌المللیMcCoy، گروه مپنا را در رتبه سوم برترین توربین‌سازان نیروگاه‌های گازی جهان اعلام کرده است.بر اساس آخرین گزارش منتشره McCoy در 9 ماهه اول سال 2015، گروه مپنا در رده سوم صاحبان تکنولوژی و سازنده نیروگاه‌های گازی در دنیا قرار گرفته و پس از GE و زیمنس در رتبه سوم و بالاتر از آلستوم جای گرفته است.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #رمپنا مدیرعامل گروه مپنا گفت: موسسه بین‌المللیMcCoy، گروه مپنا را در رتبه سوم برترین توربین‌سازان نیروگاه‌های گازی جهان اعلام کرده است.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #رمپنا مدیرعامل گروه مپنا گفت: موسسه بین‌المللیMcCoy، گروه مپنا را در رتبه سوم برترین توربین‌سازان نیروگاه‌های گازی جهان اعلام کرده است.بر اساس آخرین گزارش منتشره McCoy در 9 ماهه اول سال 2015، گروه مپنا در رده سوم صاحبان تکنولوژی و سازنده نیروگاه‌های گازی در دنیا قرار گرفته و پس از GE و زیمنس در رتبه سوم و بالاتر از آلستوم جای گرفته است.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #رمپنا مدیرعامل گروه مپنا گفت: موسسه بین‌المللیMcCoy، گروه مپنا را در رتبه سوم برترین توربین‌سازان نیروگاه‌های گازی جهان اعلام کرده است.بر اساس آخرین گزارش منتشره McCoy در 9 ماهه اول سال 2015، گروه مپنا در رده سوم صاحبان تکنولوژی و سازنده نیروگاه‌های گازی در دنیا قرار گرفته و پس از GE و زیمنس در رتبه سوم و بالاتر از آلستوم جای گرفته است. دکتر علی‌آبادی با اعلام این خبر در جمع حاضران در بیست و چهارمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک در پردیس دانشگاه یزد اظهار داشت: کشور ما پیش از این در میان دیگر کشورهای دنیا با کالاهایی مانند فرش، زعفران و ... شناخته می‌شد، اما امروز ما را یکی از برجسته‌ترین و بزرگترین صاحبان تکنولوژی و سازندگان توربین‌‌های گازی در دنیا می‌شناسند.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #رمپنا مدیرعامل گروه مپنا گفت: موسسه بین‌المللیMcCoy، گروه مپنا را در رتبه سوم برترین توربین‌سازان نیروگاه‌های گازی جهان اعلام کرده است.بر اساس آخرین گزارش منتشره McCoy در 9 ماهه اول سال 2015، گروه مپنا در رده سوم صاحبان تکنولوژی و سازنده نیروگاه‌های گازی در دنیا قرار گرفته و پس از GE و زیمنس در رتبه سوم و بالاتر از آلستوم جای گرفته است. دکتر علی‌آبادی با اعلام این خبر در جمع حاضران در بیست و چهارمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک در پردیس دانشگاه یزد اظهار داشت: کشور ما پیش از این در میان دیگر کشورهای دنیا با کالاهایی مانند فرش، زعفران و ... شناخته می‌شد، اما امروز ما را یکی از برجسته‌ترین و بزرگترین صاحبان تکنولوژی و سازندگان توربین‌‌های گازی در دنیا می‌شناسند.وی با اشاره به جایگاه ششم مپنا در میان سازندگان توربین‌های گازی در جهان در سال 2010 و رشد چشم‌گیر مپنا در این عرصه بر اساس اعلام موسسه بین‌المللیMcCoy، افتخار این دستاورد بزرگ را متعلق به جامعه مهندسی کشورمان و همه مهندسان و
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل یعنی باید خیلی ساده باشید که فکر کنید این سهم رو حقیقی های ساده دارن خرید و فروش میکنند.یعنی حقوقی یزیدی داره ,داره بازار #حرهشا یل را مثل موم توی دستش چرخش میده
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل با این اعداد و ارقامی که که در بخش خرید و فروش مشاهده میشود پر واضح است که عده ای از فعالان محترم بازار سرمایه دارن این سهمو حسابی جمع میکنند , البته باید عارض شوم که کارگزاران محترم هم بخشی از این بازارگردانی را بعهده دارند و اعداد 1 و 2و55و11 کاملا دست این عزیزان را رو کرد .اگر دوستان کمی دقت کنند مدت 2 سال است که کارگزاران برای خرید و فروش محدودیت تعداد قائل شدند ,به این معنی که اگر بطوط مثال بخواهد سهمی همانند حریل را بخرد یا بفروشد میبایستی حداقل 1100 سهم را برای خرید یا فروش ثبت سفارش کند و فقط کارگزاریها هستند که میتوانند تعداد دلخواه سفارش بدهند.در یک کلام و بعنوان تجربه چندین ساله در بازار خدمت دوستان عرض میکنم این سهم به زودی صعود شارپی را تجربه خواهد کرد.پر سود و تندرست باشید.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل حقوقی هی داره تلاش میکنه که صف خرید نشه ولی دیگر حقوقیا با اکانت حقیقی هی دارن میخرند. دوستان انشاءالله این هفته و هفته آتی روزهای پرسودی در انتظارمون هست.مبارکتون باشه
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل مثل روز روشنه حقوقی داره با اکانت حقیقی بازار رو کنترل میکنه و نمیزاره سهم بیاد بالای 130 تومن به محض اینکه سهمی میخواد رشد کنه 50000 هزار سهم رو یه نفر میاد میزاره برای کنترل بازار ولی کور خونده.دوستان لطفا نفروشید قول میدم ی هفته دیگه همه پرسود خواهیم بود.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #وملت مذاکره بانک آینده و بیمه رازی برای خرید زمین 600 میلیاردی شروع شده,خریدار زمین حاج آقا انصاری مالک بیمه رازی و سهامدار بانک آینده است.انشاءالله وملت پرواز خوبی رو شروع خواهد کرد.حقوقیها میدونن دارن چیکار میکنند و این ما بدبختها هستیم که سهم رو مفت یا فروختیم یا منتظریم 1 تومن سود بده بفروشیمش.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل ای خدا این 1600 تایی ها چی میخوانننننننننننننننننننننننننننننن
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حریل ای دوست عزیزی که با 1600 عدد سهم #حریل را داری, عاجزانه به تو التماس میکنم بیا من این 1600 تا سهمو دونه ای 150 میخرم فقط بروووووووووووووووووو
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #وملت دوستان چند روز بعد از مجمع سایتش باز میشه؟؟!!
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #حرهشا یل خداییش آقای 1600 تائی!!! کلا 1600 تات چند بکشی بیرون از این بازار نابود؟؟!!! بابا چرا با چندرغاز سهم این بازار آشفته رو خراب میکنید .
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #ارفع خداییش اینقد که این ارفع به ما استرس وارد میکنه داعش وارد نمیکنه.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  #ارفع افزایش قیمت جهانی فولاد به حدی بالا بوده که مثه توپ تو بازارهای جهانی صدا کرده ,اونوقت ما چسبیدیم به خودرویی ها که آیا چون شود.
  مجید فتاحی(@majid3986)
  روزانه: در چارت تعدیل نشده از این سهم حمایت محکمی در قیمت 2100 ریال وجود دارد. از طرفی مقاومتی هم در قیمت 2350 ریال پیدا گردیده که باعث شده سهم به مدت نزدیک 30 روز کاری در این بازه قیمتی، رنج باشد.اندیکاتور مکدی و استوکاستیک وجود دایورجنس معمولی مثبت را تایید می کنند واستوکاستیک 14 روزه نیز گارد صعودی دارد؛ولی سهم تا از این مقاومت نتواند عبور کند حرفی برای گفتن نمی گذارد.و چنانچه توانست عبور کند به دلیل این که زیر ابر کومو قرار دارد اولین مقاومت ایچیموکویی را در قیمت 2550 ریال بایستی پشت سر گذارد تا بتواند به هدف 2900 الی 3000 ریال برسد.نکته مهم: در آینده اگر این اتفاق بیفتد و مقاومت راهم پشت سر گذارد آنگاه تازه الگوی کلاسیک تویزر بوتوم در بعد ماژور ویا تایم فریم هفتگی قابل اثبات است و جای تحلیل دوباره را می طلبد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟