04:23
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mainsoft

علی نجفی عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۱۵

  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما آگهی های مزایده و مناقصه شرکت معدنی دماوند
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما پروژه آزاد راه شمال رو انشالا کدما استارت بزنه قیمتهای کنونی خاطره میشه برای سهم.
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما تمدستی سهمتونو بچسبید و فقط سهامداری
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان کاش تصاویری از خطوط تولید و عظمت کارخونه تو سایت بود تا مشخص میشد این سهم ارزش سرمایه اش 2 میلیارد نیست.
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما تنها نقطه ضعف وجود نوسانگیر ناخن خشک تو سهم
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما دارای کنسانتره سرب با عیار بالا و وجود نیم کیلو نقره در هر تن کنسانتره
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما برنده مناقصه اتوبان تهران شمال
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما عقد قرار داد و راه اندازی معدن آهک قلع گنج
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان امار تولید و فروش شرکت عالی هست.
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان دوست عزیز جناب نجفیان که از تحلیلگرای حرفه ایی بازار سهام هستن از سهامداران درصدی سهم هستن و تحلیل بنیادی جامعی از این سهم دارن و همچنان تاکید به ارزندگی سهم دارن و سهامداری این سهم و شرکت در مجمع افزایش سرمایه و حتی تبدیل حق ها به سهام نیز از پیشنهادات دوست عزیزمون جناب نجفیان است .
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان به زودی کام خریداران جدید شیرین خواهد شد
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان سهامداران شرکت کننده در مجمع
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان سهامداران شرکت کننده در مجمع
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان همه بلیعیده شد
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان اقا دعوا نکنید هر چند صد میلیون عدد سهم دارید 1200 بدید بگم یکی از دوستام که شرکت حقوقی قدری در حوزه برق دارن بگم بخره .
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کمرجان سهمی که 2100 شده بازم 2100 میشه.مگه چقد شناوری داره.شرکتی که‌همه ادوار سود ده بوده.انشالا افزایش سرمایه 250 درصدی رو هم بده باز جز تک خال های بازاره.اگه ارزشمند نبود سهامدار اصلی امید نمیزاشت بالا بره و عرضه میکرد.این روزها فقط فقط فرصته. خوش بین
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما با عنایت به اینکه فاز اول فولاد سازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با ظرفیت 1،200،000 تن فولاد به بهره برداری رسیده است و فاز دوم فولاد سازی نیز با همین میزان در آینده راه اندازی خواهد شد بخش فولاد سازی آن شرکت از آهک پخته شده به منظور جذب سرباره و جلوگیری از اکسیداسیون استفاده می نماید. میزان آهک مورد نیاز برای فاز اول فولاد سازی 250 تن در روز میباشد. شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به شرکت معدنی دماوند تکلیف نموده است جهت ایجاد زمینه هم افزایی و افزایش درآمد شرکت نسبت به اجرای پروژه کارخانه آهک و تکمیل اکتشاف معدن و استخراج و بهره برداری از معدن و خط تولید آهک اقدام نماید.در همین راستا شرکت اقدام به شناسایی و اکتشاف معادن آهک منطقه نموده و نسبت به شناسایی معادن آهک تا شعاع 120 کیلومتری منطقه آزاد صنعتی هرمزگان اقدام نمود که با توجه به مدارک دریافتی از وزارت صنعت ، معدن وتجارت معادن آهک واقع در مناطق گنو ، انگوران و ذرتو مورد بررسی قرار گرفت لذا باتوجه به مکاتبات انجام شده ، هم اکنون با درخواست واگذاری معدن آهک در منطقه ذرتو و خورگو و منوجان موافقت بعمل آمده و شرکت در حال پیگیری سایر کارها و صدور پروانه اکتشاف می باشد.در خصوص تامین ماشین آلات و تکنولوژِی کارخانه آهک، این شرکت در حال مذاکرات فنی و مالی با شرکت سیمان تهران به منظور خرید کوره می باشد البته با شرکتهای خارجیPSP از جمهوری چک وMETSO از کشور سوئد وCimperogetti از کشور ایتالیا مذاکرات مفیدی انجام شده و پیشنهاد فنی و مالی دریافت شده است .همچنین با سازندگان داخلی کارخانجات آهک مانند شرکت پادیر و شرکت مهندسین مکانیک جامدات آئین مذاکراتی بعمل آمده و با مهندس طراح و مشاور کارخانه آهک آقای مهندس شریفی مذاکره و پیشنهاد طراحی دریافت شده است. در همین راستا پیش نویس موافقتنامه همکاری با شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تنظیم و مورد توافق قرار گرفت.لازم به توضیح است زمان اجرای پروژه آهک 10 ماه و میزان سرمایه گذاری درحدود 150,000,000,000 ریال برآورد گردیده است. بر اساس طرح توجیهی فنی و اقتصادی مقدماتی برگشت سرمایه 5 ساله خواهد بود. با راه اندازی کارخانه آهک قلعه گنج سالیانه یکصد میلیارد ریال به مبلغ فروش شرکت افزوده خواهد شد.
  علی نجفی(@mainsoft)
  #کدما تو ادرس عکس میتونید خبرو بخونید
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟