02:39
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mahdirezaie1

سینا احمدی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۰۴

  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه وبیمه تا این لحظه 32 میلیون سهم معامله شده است. تقریبا اولین پله را جمع کردنند. منتظر حرکت بعدی باشید. این سهم یادآور فاراک است. فاراک را از 30 تومان تا 150 تومان بردند. سپس رها کردند و قیمت را تا 80 تومان کاهش و حسابی دیگران را تکان دادند. بعد دوباره بعد از یک افزایش سرمایه 100 درصدی تا 800 تومان افزایش دادند. به این می گویند بازی. تا همه را تکان ندهند راحت نیستند. ضمن این که این بازیگران به 50 تا 100 درصد قانع نیستند. این در سهم باید حداقل 500 درصد بازده از جیب دیگران خالی کنند.
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه همچنین با توجه به فروش واحدهای مسکونی دریادیم و ساختمان غفاری و سود شناسایی شده از پرتفوی بورسی شرکت و برنامه شرکت های غیر بورسی تابعه برای فروش پروژه های اتمام یافته به ویژه پروژه شمس مشهد و خلیج فارس جمهوری به نظر می رسد احتمال سود هر سهم شرکت در صورت تحقق برنامه ها در سال مالی جاری بسیار بالاتر از برآوردهای اولیه باشد.
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه همچنین شرکت در اطلاعیه شفاف سازی اخیر خود عنوان نموده است قصد دارد پروژه تجاری، اداری خیام گلستان در منطقه 22 تهران را به فروش برساند. در صورتی که شرکت موفق به فروش یکجای سهم خود از پروژه شود، برآورد می شود که حداقل 110تومان سود به ازای هر سهم خود از این محل شناسایی نماید.
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه با توجه به برآورد صورت گرفته، خالص ارزش داراییهای (NAV) شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه به ازای هر سهم این شرکت 3،782 ریال می‌‌باشد. قیمت روز سهام این شرکت در تاریخ 11/10/1392 برابر با 1،852 ریال می‌‌باشد. بنابراین سهام این شرکت 49 درصد خالص ارزش داراییهای (NAV) برآوردی در حال معامله شدن می‌‌باشد.
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه دوستان این لینک رو ببینیدشاید شناخت بهتری از وبیمه بهتون بده و کمی نگرانیهاتون رو کم کنهhttp://behsaham.blogfa.com/post/53
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبیمه سلام دوستان
  سینا احمدی(@mahdirezaie1)
  #وبشهر به نظرتون با توجه به این حجم زیاد معامله و عرضه صف خرید احتمال ریزش سهم تو روزهای آینده هست؟
  مهدی رضایی(@mahdirezaie1)
  #وبشهر بچه ها به نظرتون با توجه اینکه امروز تو قیمت منفی داره معامله میشه و چند باری هم صف فروش شده(البته با حجم کم) به نظرتون رفتارش چطور خواهد بود؟ تو این قیمت بفروشیم یا صبر کنیم؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟