14:34
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۷،۸۴۷.۲
   ۴۶.۹۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۶۳،۸۰۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۱۲/۰۴    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mahdi200453

سهامدار شپلی عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۹

  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی کسی از این جلسه خبر دارد؟
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی اطلاعیه روز سه شنبه در کانا.ل تلگ.رام پلی اکریل: ضمن عرض سلام خدمت همکاران گرامی باطلاع می رساند نامه ای با فوریت ساعت 1500بعد از ظهرامروز28دی ماه از طرف استاندار محترم به معاون اول رییس جمهور، وزیران اطلاعات، کشور، اقتصاد و صنعت نوشته شد و وضعیت بحرانی پلی اکریل به استحضار آقایان رسید در جلسه فردا چهارشنبه 29 دی هیات دولت مطرح و اتخاذ تصمیم خواهد.
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی با این خبر: قلب تپنده پوشاک سوخت/ ستاد ویژه تامین بازار شب عید شنبه تشکیل می‌شود - ایسنا به نظر کارشناسان فن ، جلسه شنبه در مورد پلی اکریل هم بحث میشه تا از توانایی های پلی اکریل استفاده کنند؟ بهر حال صنعت پوشاک وابسته بهم هستند.
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی ظالمانی که در سازمان بورس با توقف طولانی مدت نمادها باعث رنجش و سلب آسایش خانواده ها شدن، اگر هیچ چیزی را به ارمغان نیاورده باشند، حداقل نفرین برخی افراد را بهمراه داشته و دارد. نفرین خطرناک هست. یک شرکت در طول یک سال فعالیت، هر روز اسناد خود را جمع آوری و سند تنظیم میکند. حسابداران بعد از یکسال فعالیت ، تراز مالی ارائه میدهند. اگه به مشکلی بخورند یا ترازنامه به اشکال بخورد، سریع مرور... نمایش بیشتر
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی جهت اطلاع: میزان افزایش سرمایه توسط برخی کارگزاری ها برای معامله گران آنلاین در قسمت صورت داریی انجام شد. برای من هم انجام شد. ولی در قسمت پورتفو انجام نشده است. در قسمت پورتفو بعد از ثبت سرمایه شرکتها اعمال خواهد شد.
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی تا این سهم بخواهد بازگشایی شود و به تعادل برسه و میلیاردها سهام جایزه معامله شود تا ما بتوانیم به اصل پولمون برسیم، حالا حالاها باید صبر کنیم. یعنی بخاطر یک افزایش سرمایه بیش از 1 سال سرمایه مان بلوکه شود. !!!!!!!!!!
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی لعنت خدا بر کسانیکه باعث توقف طولانی مدت نماد شدن. الان 10 ماهه سرمایه ام بخاطر افراد دروغگو بلوکه شده. انشاءالله در زندگیتان خیر نبینید. لعنت خدا بر شما باد که مایه رنجش و سلب آسایش مردم شدید. لعنت خدا بر تربیت کنندگان شما باد که اینگونه تربیتتان کرده اند که با دروغ و نیرنگ منافع خودتان را با ظلم و ستم به دیگران ، حفظ میکنید. لعنت خدا بر پدر و مادر افرادی که بجای تحویل افراد صالح و نیکوکار... نمایش بیشتر
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی سهام مربوط به افزایش سرمایه چه زمانی به پورتفو اضافه میشه؟
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی علیرغم اینکه در قضیه پرونده شپلی ماههاست سرمایه و زندگی ام را با توقف نماد بلوکه کردی و بد عهدی نمودی و شهریور ماه سهام را علیرغم وعده خودت بازگشایی نکردی و خسارتهای جبران ناپذیری به زندگی ام وارد کردی، ولی با این حال از اینکه 627% تایید شد و بازگشایی نماد هموار شده، از شاپور خان تشکر میکنم و امیدوارم آخر این قضیه هم ختم بخیر شود و با قیمت مناسب و منصفانه بازگشایی گردد. خوش بین
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی #سهامیاب چرا متنها را دستکاری میکنید؟ من میبینم بعضی از متنها را ویرایش کردید. چرا؟
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی آقای بهترین سهام عزیز - آقای میثم خلیلی ، لطفا از مجمع اخبار بفرستید. چی شد؟ کی باز میشه؟ چند تومن باز میشه؟ چرا این صفحه اینقدر ساکته؟!!!
  سهامدار شپلی(@mahdi200453)
  #شپلی اطلاعات #شمواد روی کدال آمد.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی این اخباری که من براتون میذارم، حاوی مطالب مهم سیاستهای اقتصادی هست که فقط کارشناسان اقتصادی میدانند چه سیاستهایی را دارند اعمال میکنند. خدا شاهده قصد داشتم بهتون بگم داره چه اتفاقی میفته ولی بخاطر توهین هایی که شده، ترجیح میدم سکوت کنم و خیلی ها بیفتند داخل چاه. انشاءالله بعد از اتفاقاتی که خواهد افتد، آن موقع بهتون میگم.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی من شک ندارم که علاوه بر 20 میلیارد اول + 20 میلیارد دوم به شرکت تزریق شده. وامها هم همه محقق خواهد شد. شک ندارم و نخواهم داشت. حتی بیشتر هم تزریق خواهد داشت. شما مو میبینید و من پیچش مو. شب بر همه خوش. به امید خدا پر سود باشید. فقط این اخبار را گفتم که بدانید بازی شپلی ادامه دار خواهد بود. مواظب باشید.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی من بعنوان سهامداری که حداقل 14 ماه در شپلی گرفتار شدم، باید بدانم 20 میلیارد اول کجا رفته. اینکه برخی دوستان میگن چرا این اخبار را در این صفحه منتشر میکنم، باید انتشار داده بشه. حقایق باید روشن شود. ما که بیش از یکسال اینجا هستیم و سرمایه مان بلوکه شده، باید همه اخبار را رصد کنیم. چه خوب و چه بد. همه باید با دقت رصد بشه . من با این اخبار متوجه شدم که 20 میلیارد اولیه هنوز وارد شرکت نشده. چون... نمایش بیشتر
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی آقای میثم خلیلی قضیه جالب شد. یعنی روزنامه ایسنا از خودش همینجوری مطلب نوشته؟!! اگر روزنامه ایسنا دروغ گفته، حتما حتما باید تحت پیگرد قرار بگیره. یا روزنامه ایسنا دروغ گفته یا واقعا 19 میلیارد تومن ناپدید شده. من عقلم این را میگه که اگر 20 میلیارد تومن به شرکت تزریق شده بود، اگر هر کارگر 1 میلیون تومان حقوق طلب داشته باشه، باید بابت 2000 کارگر، حقوق 10 ماه را تامین میکرده. پس این همه اعتصاب... نمایش بیشتر
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی آن دوست عزیزی که میگفت 20 میلیارد اول را برای خرید پلی استر هزینه کردن، کجاست؟!!! از 20 میلیارد اول فقط 1 میلیارد داده شده و الباقی معلوم نیست کجا رفته!!!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟