22:11
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mahdi2000

مهدی قمری عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۶

  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فرآور به احتمال زیاد از شنبه به تعادل خواهد رسید و روند صعودی خودش رو شروع خواهد کرد. خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل #کچاد کگل پیش بینی در آمد هر سهم خودش برای سال آینده رو داده و متاسفانه چیزی حدود 25% تعدیل منفی داشته نکته قابل توجه این که شرکت چادر ملو در پیش بینی سال آینده خودش حدود 1% هم نسب به پیش بینی سال قبل خود تعدیل مثبت داشته حال معلوم نیست شرکت کگل خیلی بد و محافظه کارانه پیش بینی کرده یا کچاد خیلی خوش بینانه؟!احتمالا با بازگشایی نماد کگل باید منتظر همان بلایی که سر کالسیمن و کروی و فرآور اومد باشیم. یعنی یک افت شدید قیمت!امیدورارم این جوری نشه!
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل #فخوز #فملی #وبصادر دوستان کسی می دونه دلیل افت شدید بازار امروز به چی بوده؟یا به عبارت دیگه سوژه جدید برای کاهش قیمتها در بازار چی بوده؟!نوسانات قیمتها واقعا بعضی هاش بدون دلیل هست!
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل شنیده ها از این سهم حاکی از بازگشایی نماد در آخر این هفته یا حداکثر اول هفته بعد هست که به همراه تعدیل منفی 25% در سود پیش بینی شده برای سال 1393 است.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #وبصادر بلخره این بانک صادرات بعد از کلی سر کار گذاشتن همه سهامدارش وکلی شایعه در مورد تعدیل مثبت این گزارش 9ماه تو خالی خودش رو داد!!!!!!!3ریال تعدیل مثبت اونم تازه تحقیق نیافته هست باید دید تا آخر سال میتونه پوشش بده یا نه! 112ریال پیش بینی برای کل سال 92 که از این مقدار توی 9ماه اول سال 83ریال پوشش داده یعنی یک چیز حدود 74% حال با این گزارش نمیدونم باید به این سهم خوش بین بود یا بد بین؟!
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فخوز یکی از بهترین سهم های که امروز می شد خرید به نظر من فخوز بود. 1.نسبت P/e بسیار مناسب.2. پوشش EPS 82% در صورت مالی میان دوره 9ماه.3. نزدیک شدن به کف قیمت تاریخی سهم.4. داشتن بنیاد بسیار قوی.5. و ..................... خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #وبصادر روند بد بازار روز سه شنبه که همه انتظار مثبت شدن بازار رو داشتن اما شاخص با نشان دادن عدم توان خود برای صعود کم فروغ ظاهر شد و امروز هم در پی نداشتن پتانسیل لازم(عرضه های زیاد) برای صعود چاره ای جز ریزش شاخص و افت قیمت ها نبود. شاخص در حال اصلاح و جریمه کردن سهامدان است.اما نکته قابل توجه بدون دلیل افت کردن قیمت هاست گویی که این شرکت ها در ورشکستگی هستن!در شرایط فعلی تجربه چیزی به غیر از صبر رو برای سهمداران تجویز نمی کنه. این رو هم فراموش نکنید هفته بعد هفته مهمی هست. خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فملی روند بد بازار روز سه شنبه که همه انتظار مثبت شدن بازار رو داشتن اما شاخص با نشان دادن عدم توان خود برای صعود کم فروغ ظاهر شد و امروز هم در پی نداشتن پتانسیل لازم(عرضه های زیاد) برای صعود چاره ای جز ریزش شاخص و افت قیمت ها نبود. شاخص در حال اصلاح و جریمه کردن سهامدان است.اما نکته قابل توجه بدون دلیل افت کردن قیمت هاست گویی که این شرکت ها در ورشکستگی هستن!در شرایط فعلی تجربه چیزی به غیر از صبر رو برای سهمداران تجویز نمی کنه. این رو هم فراموش نکنید هفته بعد هفته مهمی هست.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فخوز روند بد بازار روز سه شنبه که همه انتظار مثبت شدن بازار رو داشتن اما شاخص با نشان دادن عدم توان خود برای صعود کم فروغ ظاهر شد و امروز هم در پی نداشتن پتانسیل لازم(عرضه های زیاد) برای صعود چاره ای جز ریزش شاخص و افت قیمت ها نبود. شاخص در حال اصلاح و جریمه کردن سهامدان است.اما نکته قابل توجه بدون دلیل افت کردن قیمت هاست گویی که این شرکت ها در ورشکستگی هستن!در شرایط فعلی تجربه چیزی به غیر از صبر رو برای سهمداران تجویز نمی کنه. این رو هم فراموش نکنید هفته بعد هفته مهمی هست.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل #فملی #وبصادر #فخوزروند بد بازار روز سه شنبه که همه انتظار مثبت شدن بازار رو داشتن اما شاخص با نشان دادن عدم توان خود برای صعود کم فروغ ظاهر شد و امروز هم در پی نداشتن پتانسیل لازم(عرضه های زیاد) برای صعود چاره ای جز ریزش شاخص و افت قیمت ها نبود. شاخص در حال اصلاح و جریمه کردن سهامدان است.اما نکته قابل توجه بدون دلیل افت کردن قیمت هاست گویی که این شرکت ها در ورشکستگی هستن!در شرایط فعلی تجربه چیزی به غیر از صبر رو برای سهمداران تجویز نمی کنه. این رو هم فراموش نکنید هفته بعد هفته مهمی هست. خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل #کچاد امیدوار دوستان امروز دیگه با عرضه ای غیر منطقی خود روند کگل و کچاد رو خراب نکن بابا به خدا این دوتا سهم هیچ مشکلی ندارن.این بهره مالکانه هم این جوری که فکر می کنید به ضرر این 2تا شرکت نشد حتی برای سال 93 نسبت به سال 92 باید عوارض کمتری پرداخت کننده. چون قرار شده نسب به فروش محصولات (اونم نه همه محصولات) این عوارض رو پرداخت کنند نه درآمد شرکت که شامل کل محصولات هست.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #کگل #فملی #وبصادر #فخوزروند شاخص امروز خیلی نا امید کننده بود، امیدوارم فردا شاخص کل برگرده!امروز شاخص کل با چند واحدی رشدی که داشت نشان داد توان کافی و پتانسیل لازم برای رشد رو حداقل در حال حاضر نداره با توجه به روند معاملات در ساعات پایانی روز دوشنبه انتظار رشد خوبی از شاخص کل در معاملات امروز بود که این مسئله به موقع نپیوست.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فخوز با این حجم معاملاتی که امروز تا 20min اول بازار داره و با این حجم خرید انشاء الله امروز بر مگرده!راستی یک تشکر از دوستانی می کنم که امروز سهمشون رو با این قیمت فروختن و من هم تونستم خرید کنم! خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #فملی قابل توجه همه دوستانی که در مورد فملی نظر منفی دارن لطفا همین جوری در مورد یک سهم نظر ندهید.بابا خیلی کار سختی نیست یکم در مورد شرکت و سهمش مطالعه کنید، صورت مالی چند سال اخیرش رو نگاه کنید روند قیمت چند سال اخیرش رو نگاه کنید بعد نظر بدید. یکی از بنیادی ترین سهم های فولادی همین فملی هست. ولی متاسفانه دوستان بدون اطلاعات نظر میدن. خوش بین
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  @hafez45 این تاپیک رو برای دوستانی می نویسم که میان توی این صفحه و مدعی این هستن که آقای حافظی سیگنال خرید داده و اون سهمی که سیگنال خرید داده عفت کرده خوب چیزی که واضح آقای حافظی فقط بررسی کرده و پیشنهاد خرید داده، این شما هستید که برای خرید تصمیم می گیرد و نباید به خاطر افت یک سهم از ایشون گله کنید... متاسفم که باید این رو بگم ولی این مسائل رو دوستانی مطرح میکنن که قطعا کم تجربه هستن این رو باید بدونند در بازار بورس برای خرید و فروش باید هر کس خودش تصمیم گیرنده باشه. ایشون فقط مشاوره می دهد.
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #وبصادر قیمت ها و شاخص داره بر مگرده!چه بازاری چرا منفی بود چرا الان داره مثبت میشه!!!
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #وبصادر به همه حقیقی های که امروز مفت سهامشون رو به حقوقی فروختن تبریک میگم
  مهدی قمری(@mahdi2000)
  #وبصادر حقوقی رو آخر وقت دراه چیکار میکنه!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟