16:38
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۳۹۰.۶
   ۸۷.۸۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۴،۹۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۲/۰۳    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

m323a

رامین رضایی عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۱۳

  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار بنده از این سهم ضرر سنگین کردم و تجربه خودم را به دوستان گفتم. سهم خوب تو قطعه سازی ها زیاد است. این سهم در کل یک عده سهامدار دارد که زیاد علاقه به بالا رفتن قیمت سهم ندارند. پارسال 2 تا حقوقی هم از سهم خارج شدن .این حقوقی هم که مانده دنبال خروج میگرده .
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار بنده چند بار عرض کردم و دوستان بعضی ها هم حرف های بنده را نقد کردند . در کل سهامدار خکار اجازه بالا رفتن قیمت سهم را نمیدهد. چون میترسد از دستش خارج شود. چند روز پیش عرض کردم که سهامدار حقیقی 5 میلیون فروخت در راستای همین موضوع بود . در قیمت بالای 150 خود حقوقی هم عرضه سنگین خواهد کرد. نظر بنده بود . دوستان خودشان تصمیم میگیرند.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار سهامدار حقیقی بالای درصد امروز 5 میلیون فروخته و خارج شده. این سهم کلا با تمام سهام های قطعه سازی فرق میکنه به نظر بنده سهام شرکت آف........سازی بهتر از این شرکت است.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکارسهم کلا بازیگر های .......دارد.از تعداد فروشنده و خریدار مشخص است.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار بیمه ما هم فروشنده شده. ان قدر مسخره بازی در آوردند که این هم فروشنده شده. این بره بیرون دیگه شرکت کلا دست خودشون هست.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خچرخش سرمایه گذاری سلیم اومد بالای درصد
  رامین رضایی(@m323a)
  #آکنتور علا در حال حاضر باید کلامون رو محکم بگیریم باد نبره . الان اوضاع اقتصادی خیلی خراب شده. دیگه به هیچ کس و هیچ چیز نمیشه اعتماد کرد. همه دنبال این هستند کلاه هم رو ببرند. آخرش هم که کلات رو بردند میگن برو شکایت کن.همین
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار کلا سهم خوبی نیست. سهامدار عمده نه تنها حمایت نمیکنه بلکه اگر بتونه عرضه هم میکنه. کلا به سهم اعتقادی ندارهههههههه
  رامین رضایی(@m323a)
  #آکنتور ببخشید دوستان شکایت از عاملی را پیش کی میخواهید ببرید . پیش کسانی که خودشان تاییدش کردند . هم حسابرسی رو هم .....(سفره ای پهن بوده همه خوردند رفت ما و شما باید هزینه این سفره را بدهیم )
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار 10 میلیون سهمی را که بالای150 فروخت دارن با کد حقیقی میخرند . 60 دالتون
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار خکار زیر 125 باز نمیشود اگر باز شود 500 تاش برای من
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار نوع معاملات و نوع بسته شدن و نوع معاملات چند وقت گذشته بیشتر شبیه تعدیل منفی است. امیدوارم اینگونه نباشد . در هر صورت زیر 135 تومان برای خرید مناسب میباشد.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار بازی گردان های خکار فکر میکنند خیلی زرنگ هستند . اشکال نداره به وقتش بازار زرنگی رو نشونشون میده . در ضمن شناوری سهم خیلی پایین است بیشتر سهام دست خودشان در کد های زیر درصد است . از پارسال که نزدیک بود هیئت مدیره را از دست بدهند و مجمع را به هم ریختن فکر کردن دیگه بازی دست خودشان است .ولی نمیدانند شاید این بار جریان طوری دیگر رقم بخورد. ولی از مجمع پارسال یادم است که همه فامیل بودن دور هم... نمایش بیشتر
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار به نظر باید منتظر گزارش 6 ماهه بود. گزارش مشخص میکنه . ولی ما هم یک بار به دوستان گفتیم که سهم خکار نیست و خفامیل است . ولی دوستان حرف خودشان را زدند . ولی در کل زیر 135 فرصت خرید است فعلا دارتد سهم را بازی میدهند . و نمیگذارند سهم بالای 140 بیاد و همچنین نمیگذارند سهم زیر 138 بیاد بنده خودم حدود 500 تا دارم اگر زیر 135 بیاد 500 تا دیگه اضافه میکنم .خیلی از دوستان دنبال ورود در قیمت های زیر... نمایش بیشتر
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار قضیه مال مردم خوری .طمع زیاد. همه چیز را برای خود خواستن. وگرنه دلیلی نداره که تو 1 ماه 60 تا کد خاص هر روز معاملات را به هم میریزند .البته چند روز که شدن 30 تا کد. به قول قدیمی ها این نیز بگذرد . بالاخره یک جا باید این مال مردم خوری رو یکجا بس بدهند . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره . کسانی که به سهم اعتقاد دارند این بالا و پایین رفتن ها براشون فرقی نمیکنه . ولی خوب کسانی که بورس باز... نمایش بیشتر
  رامین رضایی(@m323a)
  #آپ ببخشید از کی به کی شکایت کنیم.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار یگر فروشنده آنچنانی در زیر قیمت 136 ندارد ولی متاسفانه خریدار قوی هم وجود ندارد . اگر در شرکت خبری باشد سهم از اوایل آبان شاید تکانی بخورد . کلا سهم بلند مدتی است .
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار ما چند روز پیش گفتیم نمیگذارند سهم حرکت کند و کاملا کنترل میشود . یکی از دوستان به ما گفت سفته باز . اشکالی ندارد. ولی در قیمت های 135 تا 140 برای خرید بلند مدت گزینه خوبی است. ولی اگر میخواهید از بازار عقب نمانید این سهم را نخرید . ولی اگر به دید سرمایه گذاری بلند مدت است سهم خوبی است. با این که کلا فامیلی است .
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار امیدوارم همه دوستان که این سهام را دارند سود کنند . بنده اگر صحبتی کردم ونظری دادم بنا به تجربه شخصی خودم و سهام داری با این سهم بوده است. دوستان هر جور خودشان میدونند تصمیم بگیرند. اینجا نظرات مطرح میشود و دیدگاه ها و هر کس مسئول تصمیم و عمل خودش است.
  رامین رضایی(@m323a)
  #خکار ک بار دعوای مدیریتی داشته و موفق شدن همه را بیرون کنند. کلا اگر به سیستم کدال مراجعه کنید و حسابرسی سال های قبل را نگاه کنید خیلی نکات را ملاحظه میکنید. تولید ومحصولات عالی است ولی در آخر یک جوری سود این وسط ناپدید میشود . در کل بیشتر سهام در اختیار خودشان است. و هیچ گروهی ریسک نمیکنه که بیاد بالای درصد. در کل امیدوارم گفته های شما به حقیقت بپیونده و دوستان در این سهم سود کنند ولی واقعیت و... نمایش بیشتر
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟