05:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

leilaa

ک آ عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۲۱

  ک آ(@leilaa)
  #خساپا - سال پیش رو سال خودروییهاست و از این هفته خودروییها صعودشان را آغاز خواهند کرد تا دوباره عنوان لیدری بازار را پس بگیرند و به اوجشان برسند
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - با سلام - خبرهای غیر رسمی از پلاسک حاکی از گزارش معقول برای امسال و یک گزارش عالی و شگفت انگیز برای سال 93 است. ( تایید نشده) باید یکی دو روز منتظر ماند و دید.
  ک آ(@leilaa)
  #خپارس - با سلام - فردا کلا بازار مثبت خواهد بود و اگر سایپا و پارس خودرو باز شوند حتما درقیمت خوبی باز خواهند شد و پس از بازگشایی رشد خوبی هم خواهند کرد - برای فروش سهمتان به هیچ وجه عجله نکنید . در ضمن دوستانی که می گویند تعدیل 104 یا 120 درصدی توجه داشته باشند که اگر سود یک ریالی را تبدیل به سود 52 ریال کنید می شود 5200 درصد حال اگر زیان 1337 ریالی تبدیل به سود 52 ریالی شود دیگر این یک شگفتی در بازار است و به ندرت از این اتفاقات می افتد .
  ک آ(@leilaa)
  #ورنا - رنا - امروز ورنا صورت پرتفوی بهمن ماه خود را منتشر کرد. شرکت در دوره بهمن ماه از فروش ایران خودرو 21.5 میلیارد تومان سود کسب کرده است که 14 تومان بر سود هر سهم شرکت موثر است. اصولا خودروییها باید مثبت باشند - دلیل منفی بودن خودروییها و کل بازار تمایل حقوقی ها برای کشیدن قیمتها به پایین و خرید برای سال آینده.
  ک آ(@leilaa)
  #والبر والبر -سرمایه گذاری اعتلا البرز هم که والبر مالک 100 درصدی آن می باشد قرار است به زودی عرضه اولیه شود. این شرکت در حال انتشار گزارش های مالی خود می باشد به طوری که در 9 ماهه منتهی به 92.9.30 مبلغ 132 تومان به ازای هر سهم محقق کرده است. والبر امروز هم صف خرید داشت که در پایان توسط حقوقی ها عرضه شد. به نظر این سهم با دید میان مدت و با توجه به عرضه اعتلا باز هم جای رشد داشته باشد - داروییها عالیند
  ک آ(@leilaa)
  #ورنا - سهامدران رنا - سایپا برای 93 زیان 435 ریالی را تبدیل کرده به سود 11 ریالی - به کدال نگاه کنید همه خودرویی ها سود 93 خودرا بالای 100 درصد افزایش داده اند - حیف است رنا را نفروشید - سمند هم می خواد از رنا خارج بشه میفروشه والا رنا بسیار ارزنده تر از این قیمتهاست.
  ک آ(@leilaa)
  #خودرو - سایپا برای سال بعد سود پیش بینی کرد - ختوقا سود 93 را 100 درصد افزایش داده - خموتور 99 درصد - خمحرکه با تعدیل 226 درصدی به بازار برگشت - خگستر بدون فروش پارسیان 530 ریال با فروش پارسیان 7500 ریال سود سال 93 - حال حساب کنید سود خودرو را برای سال بعد.
  ک آ(@leilaa)
  #خودرو - سهامداران خودرو لطفا جو گیر نشوید و سهامتان را ازدست ندهید - پس از تبدیل زیان 435 ریال سایپا به سود 11 ریالی خبرهای بسیار خوشی از خودرو در راه است - روزهای پیش رو وسال بعد سال خودروییها ست - فولکس واگن در راه ایران ( بورس نیوز)
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - گزارشهای سال 93 :ختوقا سود 92 ، 42 ریال سود 93، 84 ریال یعنی 100 درصد سودش را نسبت به 92 افزایش داد - خموتور 99 درصد افزایش سود، خگستر بدون فروش پارسیان 530 ریال، سایپا زیان 435 ریال تبدیل شده به سود 11 ریالی خمحرکه با تعدیل 226 درصدی امروز بازگشایی شد26 درصد مثبت و ... سال آینده سال خودروسازان - دو ماه پیش برای سهامدران خمحرکه نوشتم منتظر خبر های بسیار خوب باشند .و الان هم نوبت پلاسک است- خبرهای بسیار خوشی در راه است. مواظب سهم خودتان باشید. نمادها بی خبر بسته می شوندو افسوس و...
  ک آ(@leilaa)
  #خپارس - ماه پیش نوشتم که قراردادبین رنو و خپارس نوشته شده - پریروز دبیر انجمن قطعه سازها تلویحا اعلام کرده در سفر هیئت فرانسوی قراردادهایی بسته شده که بعدا اعلام خواهد شد. پارس خودرو تنها سهم خودرویی که 51 درصد ان یعنی مالکیت ان قابلیت واگذری به یک شرکت خارجی است - رنو برای سال 2013، 4دلار برای هر سهم سود شناسایی کرد و حجم فروشش به 15 میلیارد دلار رسید. اگر قرارداد نهایی شود خپارس چهار رقمی خواهد شد.
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - با سلام - من درجایی کار می کنم که کارمون با اخبار اقتصادیه به همین خاطر خواهشا درخواست منبع نکنید در مورد تمام سهمها اطلاعاتی دارم که نمیشه همشو گفت. فقط درجلسه قطعه سازها قرار شده مقداری از مطالبات انها پرداخت بشه و بانکها هم به نوعی کمکشان کنند (وارد جزئیات نمی شوم) فقط اگر سهم پلاسک را دارید در فروشش عجله نکنید و باور کنید به زودی گزارش های خوبی از این شرکت روی کدال خواهد رفت و قیمتش رشد بسیار خوبی خواهد داشت . مواظب باشید.
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - با سلام - اون سهامداری که رو 170 قیمت گذاشته اگه قصد فروش داره امروز بفروشه تا قیمت پایانی کمی بالا بره چون از فردا تا روز بسته شدن نماد، تقریبا حجم مبنا معامله خواهد شد. با تشکر .
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - طی روزهای آینده خبر رسمی افتتاح شرکت و تعدیل مثبت اعلام خواهد شد و با توافقات انجام شده بین مدیران و سهامدار اصلی شرکت قیمت بازگشایی نماد بسیار بالا خواهد بود . دوستانی که تا حالا صبر کرده اند مواظب باشند - واقعا حیف است در این قیمت بفروشند .
  ک آ(@leilaa)
  #پلاسک - با سلام - با توجه به خبرهای رسیده از شرکت طی چند روز آینده نماد شرکت برای ارائه گزارش بسته خواهد شد و با تعدیل مثبت نسبتا سنگین به بازار باز خواهد گشت - قابل توجه سهامدارانی که از این سهم خسته شده اند - اطلاع رسانی شود تا بیشتر متضرر نشوند.( قیمت واقعی سهام این شرکت چند برابر قیمتی کنونی است - ) زمانی شبندر 150 تومانی را کسی نمی خرید الان 1420 تومان)
  ليلا الف(@leilaa)
  # نگران نباشید و تو این منفی بازار هیچی نفروشید. من کلی تو ضررم ولی مطمئن باشید که درست میشه البته تا بعد عید.
  ليلا الف(@leilaa)
  #خودرو پلاسک حجم معاملات فقط 1000 این یعنی چی آخه؟ این چه کاریه میکنن؟ واقعا متاسفم.
  ليلا الف(@leilaa)
  پلاسک حجم معاملات فقط 1000 این یعنی چی آخه؟ این چه کاریه میکنن؟ واقعا متاسفم.
  ليلا الف(@leilaa)
  پلاسک حجم معاملاتش فقط 1000 سهم یعنی چی آخه؟ این کار کدوم عوضیه؟ چرا اینجوری میکنن آخه. خدا باعث و بانیش رو خوار و ذلیل کنه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟