23:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

lalehmp

لاله مهرادپی عضو از ۱۳۹۳/۰۳/۰۴

  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #وزمین ای وای آخه چرا کنسل شذ. بعد از دو سال و نیم بستن سهم معلوم نیست دارن چیکار می کنند.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خساپا وقتی شنبه مجمع است چطور امروز باز می شه؟ چرا بی خودی شایعه می کنید.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خاذین از سهامدارن محترم کسی خبر داره کی فروش حق تقدم شروع می شه؟
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خاذین مگه می شه افزایش سرمایه بده و بالای 100 هم باز بشه
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خساپا آقای نصیری شما مادر دارید؟ می دونید که احترام به این کلمه و حرمت نگهداشتن نامش یعنی چی؟؟واقعا جای تاسفه.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خساپا پس چرا قیمت پایانی تکون نمی خوره. معامله که داره می شه.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  # خساپا پس چرا قیمت پایانی تکون نمی خوره
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خساپا واقعا متاسفم که برخی افراد وقتی می خوان به کسی توهین کنن پای مادرش رو به میون می آرن.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #حکمت خگستر متاسفانه هیچ خبری نشده در بورس ایران هیچ قانون و قاعده ایی وجود نداره. امروز صف خرید می شه فردا صف فروش.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خگستر الان سود به حساب من واریز شد
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  زمزمه گشایش قریب‌الوقوع نماد بانک‌ها اگرچه مدت طولانی است که نماد بانک‌ها در بورس به دلیل ناهماهنگی با استانداردهای صورت‌های مالی بانک مرکزی بسته است، خبرها حکایت از بازگشایی قریب‌الوقوع نماد بانک‌ها در بورس طی روزهای آتی دارد. فصل برگزاری مجامع برای بانک‌ها، این بار دیگر یک فصل رویایی برای بانکداران نبود. همه چیز رنگ و بوی ضرر و زیانی را می‌داد که نه تنها آینده سهام بانک‌ها در بورس را در هاله‌ای از ابهام قرار داده، بلکه شرایط را به گونه‌ای پیش برده است که باید یک تغییر اساسی در شیوه گزارش‌دهی مالی آنها ایجاد کند. اکنون دیگر تنها بانک‌ها، طرف حساب بانک مرکزی نیستند که الزام برای تهیه صورت‌های مالی بر اساس استانداردهایش، تنها بانکداران را دچار چالش کند، بلکه این سهامداران بانک‌ها هستند که سرمایه‌هایشان قفل شده و نه راه گریزی دارند و نه بازگشت به عقبی برای دسترسی به پولشان میسر است. موضوع بسته‌شدن نماد بانک‌ها در بورس، به اواخر تیرماه امسال برمی‌گردد؛ آن زمان که فصل برگزاری مجامع سالانه شرکت‌ها بود و بانک مرکزی، اولین گام‌های خود برای رعایت استانداردهای بین‌المللی موسوم به آی. اف. آر. اس را به بانک‌ها تحمیل کرد. در واقع، بانک‌ها باید در تدوین صورت‌های مالی و اسناد حسابرسی خود، این استانداردها را رعایت می‌کردند تا بتوانند مجوز برگزاری مجامع خود را به دست آورند. اما کار به کندی پیش می‌رفت. بر اساس آمار، در فرابورس نیز نماد بانک دی از 29 تیر، نماد بانک گردشگری از 24 مرداد و نماد بانک ایران زمین از 27 اردیبهشت‌ماه متوقف شده که ارزش نمادهای بانکی یادشده در فرابورس بیش از 20 هزار میلیارد ریال از ارزش این بازار است؛ در چنین شرایطی به گفته کارشناسان، سرمایه‌گذاران با توجه به توقف نمادهای بانکی با مشکلات فراوانی مواجه خواهند شد که به تبع آن بسیاری از نهادهای دیگر بازار سرمایه نیز دچار چالش می‌شوند. حال خبر از این می‌رسد که ظرف روزهای آینده قرار است نماد بانک‌ها در بورس باز شود و تابلوی بورس، باز هم شاهد معاملات سهام بانک‌ها باشد، اما اینکه چه سرنوشتی برای سهام رقم خواهد خورد، موضوعی است که باید در روزهای آینده و بعد از بازگشایی نماد در بورس، راجع به آن قضاوت کرد؛ در حالیکه آنچه که باید بیشتر نگرانش بود، اعتماد سهامداران به بازار سرمایه و سیاست‌های دولت است.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #وزمین نماد بانک ایران زمین که در بازار عادی فرابورس دادوستد می شد از مورخه 27 اردیبهشت سال 1394 تا کنون متوقف است این بانک دارای 4 میلیارد سهم در بازار سرمایه است که درصد بالایی از آن در اختیار سهامداران خرد قراردارد. با توجه به وعده های مدیران بانک نماد " وزمین " چندین بار تاکنون مجمع خود را لغو کرده و سهامداران بدون تکلیف مانده اند. در آخرین صورتهای مالی شرکت که عملکرد 9 ماه شرکت در سال 94 را بازگو می کند شرکت در 1867 درصد نسبت به سال گذشته پس رفت داشته و زیان 36 ریالی تبدیل به زیان 708 ریالی شد این در حالی است که در پایان سال 93 زیان بانک 197 ریال بود و این شرایط بحرانی بانک ایران زمین را نشان می دهد که برای سهامدارن دغدغه بزرگی شده است . سهامداران عمده آن شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی نفت و صندوق کارکنان شرکت ملی نفت و شرکت سرمایه گذاری سعدی است . بیما نیوز
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خاذین بله آقای گرگ پیر دیروز هم شما همین رو فرمودید و گفتید خارج می شید. بهتره که صحبتها از روی منطق باشه.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #وزمین سومین بانک متوقف فرابورسی بانک ایران زمین است. این بانک با نماد “وزمین” از تاریخ 28 ادیبهشت ماه سال گذشته به دلیل تغییر با اهمیت اطلاعات واقعی (حسابرسی نشده) سال مالی 93 نسبت به آخرین پیش بینی سال مذکور و رفع مبانی عدم اظهار نظر حسابرس نسبت به صورت های مالی سال 93 متوقف است. در حالی بیش از یک سال از توقف این نماد بانکی می گذرد که شرکت برای بازگشایی نماد باید 5 اطلاعیه را در کدال منتشر کند که با وجود پیگیری های مکرر تا کنون این اتفاق نیفتاده است. به این ترتیب بانک ایران زمین باید پیش بینی سود هر سهم سال مالی 95 حسابرسی شده (بر اساس آخرین عملکرد واقعی)، اطلاعات و صورت های مالی 6ماهه حسابرسی شده منتهی به تاریخ 31/06/94 ،اطلاعات و صورت های مالی سالیانه حسابرسی نشده منتهی به 29/12/94 ، اطلاعات و صورت های مالی سالانه حسابرسی شده منتهی به 29/12/94 واطلاعات و صورت های مالی سه ماهه حسابرسی نشده به تاریخ 31/03/95 را منتشر کند، که با وجود پیگیری های مکرر تاکنون این اطلاعات ارسال نشده است.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خگستر گفتند سود تد بهمن ماه به حسابی که اعلام کردید خودشون واریز می کنند.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #وزمین چرا سازمان بورس در خصوص این سهم اصلا هیچ اقدامی نمی کنه.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خپارس چون ممکنه چند نفر به یک نفر بفروشند
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خپارس بسته شدن سهم که بدتره. مثل خگستر باز می شه.
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خگستر دلیلی برای این حرفتنون دارید؟؟
  لاله مهرادپی(@lalehmp)
  #خپارس چقدر خوبه اینجا آقایون مراعات شخصیتشون رو بکنند و به هم توهین نکنن. جای تاسفه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟