15:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۲۴.۴
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۱،۴۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۲    ۱۲:۴۳

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kotan

کهن سهم عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۱۸

  کهن سهم(@kotan)
  #دماوند کاهش 30درصدی سود دماوند در سال 1395 نسبت به سال 1394 ! سود هر سهم مبلغ 1163 ریال که در مقایسه با سال قبل کاهش چشمگیری داشته است .در سال 1395 درآمدهای عملیاتی 12 درصد کاهش ، هزینه های فروش، اداری و عمومی 35 درصد افزایش و سود خالص 16درصد کاهش داشته است . سود هر سهم سال 1394 شرکت 8275 ریال بود(قبل از افزایش سرمایه 500درصدی ) عملکردی بسیار ضعیف برای دماوند در سال 1395 که در سال 1396 نیز ادامه خواهد داشت.
  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر سود سهام 95 دریافت شد ! مثل همیشه اولین هفته اردیبهشت ! موفق باشید .
  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر صبر کنیم ببینیم به 1000 تومان کی می رسه! من که 4 سال این سهم رو دارم ! بدم نمیاد 1000 تومان بشه! ولی دلیل صف خرید ر و نمی دونم ! یعنی اتفاق مهمی افتاده؟؟؟
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه در بازار سهام سود و ضرر کسی دلیلی بر خوب یا باد بودن سهمی نیست ! فکر کنید کسی سهامی را در قیمت 100 تومان خریده است و قیمت سهم تا 250 تومان افزایش داشته ، فرد اول سهام خود را به فرد دیگری در قیمت 250 تومان فروخته و سپس قیمت سهام به 180 تومان کاهش پیدا کرده است ، در این زمان فرد اول خیلی خوشحال و فرد دوم خیلی ناراحت است.مسلما در این لحظه فرد دوم که دنبال سود کوتاه مدت بوده نگران است و شاید امیدش را از دست بدهد و تمامی سهم خود را با ضرر به فرد سومی بفروشد . موفقیت فرد اول و شکست فرد دوم ربطی به خوب و بد بودم آن سهم ندارند ، اولی تصمیم خرید و فروشش کاملا درست و منطبق بر روند بازار بوده ، حال آنکه دومین نفر کاملا اشتباه تصمیم گرفته استبنابراین برای خرید و فروش سهام به حرفهای دیگر سهامداران گوش نکیند ، یادبگیرید که با علم و دانش خود وارد هر سهمی شوید.
  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر دلیل صف خرید چیه ؟
  کهن سهم(@kotan)
  #وصنعت سود واریز شد ...!
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد روند رو به رشد قیمتهای فولاد و سنگ آهن چین !!! رشد تقاضای فیزیکی بازار چین و کاهش موجودی انبار !!!! افزایش 2.8% قیمت فولاد در بورس چین امروز 13 مارس 2017 !!!
  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر کم می ده اما سود می ده! ایشالا که سال 96 طلایی ظاهر بشه !
  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر از مجمع چه خبر؟
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه قیمت فعلی سهم 4320 تومان می باشد ! پس زیر این رقم فروشندها بازنده و خریداران برنده بازی هستند ! تا بعد از مجمع شرکت می بینمتون! سهامدار باشید!
  کهن سهم(@kotan)
  #دماوند 1394/12/24 اولین عرضه سهام دماوند انجام شد با قیمت 74000 ریال ! امروز قیمت این سهم زیر 8000 ریال معامله می شه و تقریبا این سهم نزدیک به 40 درصد ضرر نصیب سهامدارانش کرده است ! واقعا مدیر عامل و هیئت مدیره این شرکت باید به خاطر این عملکردشان مورد تحسین سهامداران قرار بگیرید ! این سهم سال دیگه بعد از مجمع زیر 5000 ریال معامله خواهد شد !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد روند نزولی کاهش قیمت تا 1355 ریال !
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا آغاز روند نزولی تا 2500 ریال!
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه دو ماه پیش گفتم که همراه رو از دست ندید ، اخر بهمن می گم چرا !امروز دیدید که همراه قیمت 3500 تومان را شکست و امید رشد بیشتر را داد ! ارزش این سم بالای 4000 تومان هست ! پس این سهم رو از دست ندید !
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا سهم خوب اگه داره نزول می کنه خوشحال باشید ، چون با قیمت های پایین تر می تونید بخرید ! من که دوست دارم به 230 برسی !
  کهن سهم(@kotan)
  #دماوند آب قند لطفا!!!!
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه در روزهای منفی بازار خرید کنید روزهای آخر سال نزدیک هست !
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا به 200 تومان هم می رسد ؟؟؟؟
  کهن سهم(@kotan)
  #دماوند این هم گور نشین شد! مواظب باشید!
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا گزارش شش ماه نا امید کننده و نشان از کاهش سود 42 درصدی هر سهم در شش ماهه اول سال دارد ! اما از شش ماهه دوم سال چه کسی خبر دارد؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟