19:45
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kotan

کهن سهم عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۱۸

  کهن سهم(@kotan)
  #غبشهر در 6 ماهه نخست سال 1396 نسبت به مدت مشابه سال قبل ، مقدار تولید 6درصد افزایش ، مقدار فروش 9درصد کاهش، میزان فروش حدود 12 درصد و سود خالص هر سهم 87درصد افزایش نشان می دهد .
  کهن سهم(@kotan)
  #کروی Zinc Price 1.41 USD/lb (3,116.90 USD/t | 2,640.03 EUR/t) 18 Aug 2017 - 52 Week Low 1.00 USD/lb 52 Week High 1.41 USD/lbهمچنان قیمتهای جهای روی در حال افزایش است !
  کهن سهم(@kotan)
  #کروی Zinc 3M Futures Price 3,096.00 USD/t (2,632.56 EUR/t) 17 Aug 2017 - 52 Week Low 2,215.00 USD/t 52 Week High 3,096.00 USD/t
  کهن سهم(@kotan)
  #کروی دیگه خیلی دیره !!!
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه قابل توجه سهامداران :سهامدارانی که مطالبات خود را تا تاریخ 10 تیرماه سال 1396 دریافت نموده اند : نیاز به گرفتن برگه حق تقدم ندارند فقط با مراجعه به "درگاه الکترونیکی سهامداران (دارا)" به نشانی حق تقدم - CSDI برای دریافت شناسه پرداخت و شماره حساب مراجعه نمایند و پس از واریز وجه فیش مربوطه آن را به آدرس اداره امور سهام شرکت و یا به نشانی: تهران خیابان سعدی جنوبی پایین تر از چهارراه استقلال (مخبرالدوله) جنب بانک ملی سعدی ، ساختمان تقی نیا ، طبقه همکف تالار امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادر وتسویه وجوه ارسال نمایند. سهامدارانی که مطالبات خود را دریافت ننموده اند :با مراجعه حضوری به امور سهام شرکت یا شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادر وتسویه وجوه (آدرس بالا و شعب این شرکت در استان های منتخب) برگه حق تقدم خود را دریافت و پس از امضاء از مطالبات مربوطه کسر گردد. شماره تماس : 42315-021**لازم به ذکر است دریافت شناسه پرداخت وواریزمبلغ حق تقدم سهام تا پایان مهلت مقرر(17 شهریور 1396 ) ضروری می باشد ، بدیهی است عواقب عدم انجام آن در این زمینه هیچگونه مسئولیتی برای این شرکت نخواهد داشت.**
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه این سهم با این سود دهی و عملکرد خوب ارزشی بیش از 2000 تومان دارد ! روند بلند مدت این سهم نشان می دهد که هر سال رشد داشته و سودآور بوده است ! به نظر من بهنرین سهم موجود در بازار است.
  کهن سهم(@kotan)
  #دماوند همیشه بزرگترین به معنای سودده ترین و کارامد ترین نیست ! نیروگاه دماوند طی این مدتی که در بورس عرضه شده است ، عملکردی بسیار ضعیف داشته که باعث ناراضتی تمامی سهامداران است. گزارش های مالی شرکت یکی پس از دیگری نوید بخش آینده ای مبهم و عملکردی بسیار صعیف می باشد که حاصل مدیریت نیمه دولتی و تا حتی سیاسی این نیروگاه هست ! خیلی بعید است که با توجه به شرایط رکودی اقتصاد و تعطیلی بنگاهای اقتصادی، دولت طرحی برای افزایش قیمت برق داشته باشد. این موضوع نوید کاهش قیمت این سهم را در نیمه دوم سال خواهد داد ! خصوصا اگر عملکرد شش ماهه شرکت ضعیف باشد . متاسفانه این سهم با قیمت بسیار غیر واقعی و گران عرضه شد و مستمرا در حال کاهش و سقوط می باشد! پیشنهاد من فروش و خروج از این سهم است! این سهم زیر 600 تومان معامله خواهد شد.
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه با سهم همراه ، همراه باشید منتظر روزهای خیلی خوب برای این سهم باشید !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد سود و زیان سهم را بعد از باز شدن نماد بشمارید!
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا سود و ضرر سهم را بعد از اینکه فروختید بشمارید !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد حجم فروش حقوقی معنای خاصی دارد!؟
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد حجم فروش حقوقی معنای خاصی دارد!
  کهن سهم(@kotan)
  #وصنعت آماده برای شلیک !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد همیشه باید کمربند ایمنی را بست و ایربگ داشته باشید!
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه افزایش سرمایه توسط مجمع تصویب شد .
  کهن سهم(@kotan)
  #شپنا ادامه روند نزولی قیمتهای نفت و احتمال کاهش قیمت فرآورده های نفتی !
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه تا زمان انتشار گزارش سه ماه اول سال 1396 به همین صورت معامله خواهد شد و انتظار افزایش قیمت زیادی را نداریم !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد با همین آرامش وارد مجمع خواهد شد !
  کهن سهم(@kotan)
  #همراه خرید امروز هم در قیمت 32020 انجام شد !
  کهن سهم(@kotan)
  #فولاد روند مصرف سرانه ایران طی 6 سال گذشته نشان از افت 15%- دارد و به رقم 238 کیلوگرم رسیده است... در همین بازه ترکیه 31%+ رشد داشته و به 428 کیلوگرم رسیده است!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟