18:23
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

khokhioo

خو خیو عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۱۰

  خو خیو(@khokhioo)
  خوخ یو رو ممکنه بشناسید ممکنه نشناسید. دیروز شروع به نوشتن کردم توی این سایت اما گویا بنده لیاقت حضور بین شما دوستان رو ندارم. این آخرین پستم بود و اگر کسی با اسم یا آیدی ِ من بعد از این اینجا نوشت بدونید قطعاً من نیستم. یا حق.
  خو خیو(@khokhioo)
  الان 10 روزه که شایعه میکنن از فردا حقویقی میخاد حمایت کنه. اینجا باید توییت کرد و فرصت بررسی نیست. اما به زودی یه بررسی میذارم که #شاخص دیگه با حمایت و منفی خری حالش خوب نمیشه. برنامه باید چیز دیگه ای باشه که میگم. نباشه من نیستم.
  خو خیو(@khokhioo)
  #تیپیکو امروز صفش عرضه شد. بعضیا میگن باز دوباره صف شد. اما این صف به اون صف؟ کلاً به رشد سهام زیر مجموعه تأمین در کوتاه مدت امیدوار نباشید.
  خو خیو(@khokhioo)
  چرا #اخابر در نوار بالایی نیست؟ #اخابر با این استراتژی تقسیم سودی که دارد در این قیمت ها مفت است. سهم با 13 میلیون حجم مبنا به حرف من حرکت نمیکند. روی 280 تا 295 پر از حمایت است. حد ضرر روی 260. خودتان بررسی کنید حتماً. البته تا قبل از عید بالای 375 بعید است برود.
  خو خیو(@khokhioo)
  آموزش استراتژی معاملاتی ساده و موفق برای بورس دکتر فیبو - فیبو تریدر (Easy Fibo Trader)
  خو خیو(@khokhioo)
  در مورد #ثاباد اول اینکه سهم یک افزایش سرمایه 100 درصدی دارددوم اینکه شستا قصد فروش بلوک ان را دارد و به زودی جزو حامیان سهم در بالا رفتن قیمت خواهد شدسوم اینکه قصد خرید یک آژانس هواپیمایی را داردچهارم اینکه تعدا سهام آن را در قیمت روز سهم ضرب کنید و با دارایی ها مقایسه کنید. به نکته جالبی میرسید.خرید با حد ضرر 330 و حد سود 580-600 به نظر کم ریسک است.
  خو خیو(@khokhioo)
  #تاپیکو در مورد زیر مجموعه های تأمین امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مجموعه تأمین از سهام زیر مجموعه خودش از جمله تاپیکو حمایت میکنه. این سهم با حمایت پر رنگ حقوقی در روزهای گذشته باند حمایتی 490-500 رو از دست نداده و به نظر میرسه سطح عرضه کوتاه مدتی ها بر روی 540 قرار گرفته باشه.
  خو خیو(@khokhioo)
  #خبهمن صف فروش سهم پی در پی جمع شد امروز اما بازم صف کوچیکی برای شنبه باقیموند. به هر ترتیب امروز نشونه های خرید در کف داشت مشاهده میشد. تارگت سقف دو قلوی سهم هم زده شده و افت بیشتر توجیه نداره. امروزم روی حمایت بود.
  خو خیو(@khokhioo)
  امروز توی بازار مد شده بود که اگه صف #رمپنا جمع بشه برای بازار خیلی خوبه. کلاً جمع شدن صف خیلی خوبه اما جایی که سهمای هم سایز #رمپنا هر کدوم دو - سه تا حمایت شکوندنف چه انتظاریه که این سهم هنوز به نزدیکترین حمایت خودش روی 1054 نرسیده، حمایت بشه؟
  خو خیو(@khokhioo)
  پرسش و پاسخ بورسی با دکتر فیبو در http://www.drfibo.com/
  خو خیو(@khokhioo)
  #وبصادر به نظر میرسه که به انتهای موج 4 نزدیک شدیم و خرید در محدوده 110 با حد ضرر 100 و حدسود 135 میتونه گزینه کم ریسکی برای میان مدت باشه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟