03:13
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kartoosh

رضا اکبری عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۳۰

  رضا اکبری(@kartoosh)
  #فسدید به امید افزایش 100٪ سهم
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #قاسم سود94 هر سهم قاسم چقدر است ؟
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #گوهران مانور اول وقت
  رضا اکبری(@kartoosh)
  یه پیشنهاد خرید خواستم
  رضا اکبری(@kartoosh)
  مدیر عامل کارگزاری بانک اقتصادنوین معتقد است: اجرایی شدن برجام تاثیرات مثبتی در شاخص‌ها و آینده بازار سرمایه می‌گذارد به شرط آنکه سرمایه‌گذاران با احتیاط بیشتری برخورد کنند و عکس‌العمل‌های هیجانی و تندی نسبت به برجام از خود بروز ندهند.نصرالله برزنی عنوان کرد: تاثیر کوتاه مدت برجام روند مثبتی است که در حال حاضر در بازار سرمایه دیده می‌شود، خوش‌بینی نسبت به آینده اقتصاد ایران و بازار سرمایه بعد از اجرایی شدن برجام وجود دارد و در واقع سرمایه‌گذار بر اساس انتظارات خود اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس می‌کند یا از این بازار خارج می‌شود.او در گفت‌و‌گو با اقتصادنیوز افزود: سرمایه‌گذار اگر احساس کند شرایط بهتر می‌شود سرمایه‌گذاری می‌کند اما اگر احساس کند آینده خوبی از لحاظ اقتصادی به وجود نمی‌آید از فعالیت اقتصادی خارج می‌شود. اتفاقی که همیشه میان سرمایه‌گذاران رخ می‌دهد این است که معمولا رفتار و عکس‌العمل‌هایی نسبت به برخی اخبار از خود بروز می‌دهند که در واقع بیش از حد طبیعی است به نوعی بیش از حد طبیعی که یک خبر می‌تواند تاثیرگذار باشد از خود عکس‌العمل نشان می‌دهند.برزنی خاطر نشان کرد: ادامه روند رونق در بازار سرمایه مشخص نیست اما در حال حاضر رشد شاخص بورس آغاز شده‌است. البته این موضوع را باید مد نظر قرار داد که عملی شدن توافق و تاثیرات مثبت آن در اقتصاد ما زمان‌بر است.مدیر عامل کارگزاری بانک اقتصادنوین تصریح کرد: توصیه‌ای که در ارتباط با این موضوع وجود دارد این است که در شرایط موجود سرمایه‌گذاران با احتیاط بیشتری برخورد کنند و عکس‌العمل‌های تندی از خود بروز ندهند، برای آنکه یک شیب ملایم صعودی در شاخص‌ بورس برای چندین سال تجربه کنیم نباید سرمایه‌گذاران چنین رفتارها و شتاب زدگی‌هایی از خود نشان دهند.این فعال بازارسرمایه خاطرنشان کرد: اتفاق دیگری که با اجرایی شدن برجام ممکن است رخ دهد این است که شرکت‌های بزرگ حقوقی که سهام زیادی در اختیار دارند و از طرفی به نقدینگی نیاز دارند ممکن است وارد عمل شوند و فروشنده شوند و از آن طرف احتمال دارد، سهام دارانی که عجولانه سرمایه‌گذاری می‌کنند و مانند گذشته آسیب ببینند. در مجموع قطعا برجام تاثیرات مثبتی در شاخص‌ها و آینده بازار می‌گذارد به شرط آنکه سرمایه‌گذارن احتیاط کنند.
  رضا اکبری(@kartoosh)
  ایران برخلاف همسایه های سرمایه دار خود در حاشیه خلیج فارس، یک کشور 100درصد نفتی نیست، ولی یک قدرت منطقه ای است و اقتصاد صنعتی دارد و همچنین از مزایایی همچون افراد تحصیلکرده و نیروی کار فرواوان بهره می برد. ایران برخلاف کشورهای حاشیه خلیج فارس کشوری است که توانمندی تولید اتومبیل های خودش دارد و حتی این محصول صنعتی را صادر هم می کند.از جمله مشکلاتی که در سال های اخیر ایران با آن دست و پنجه نرم کرد، سوء مدیریت، فساد اداری و تحریم ها و کاهش شدید قیمت نفت بود که خروجی اقتصادی ایران را با مشکلات جدی روبه رو کرد. تحریم های نفتی، درآمدهای صادراتی ایران را به یک سوم رساند و در حالی که هدف ایران رشد میانگین سالیانه 8درصد بوده است در حال حاضر رشد اقتصادی ایران کمتر از 2.5 درصد است.برخی از دیپلمات ها و سرمایه گذاران غربی در تهران تخمین می زنند که ظرف یک دهه تولید ناخالص داخلی ایران ممکن است از ترکیه و عربستان سعوی پیشی بگیرد.می توان گفت پس از توافق چشم انداز وسیعی برای اقتصاد ایران وجود دارد و ایران را در فضای رشد اقتصادی قرار می دهد. واقعیت ایران آن است که افراد تحصیلکرده فراوان با منابع عظیم گاز و نفت دارد و بازار بورس تهران نیز در حال حاضر در خاورمیانه دومین بازار بورس با سرمایه ای حدود 150 میلیارد دلار است. بازار بورسی که سرمایه خرجی در حال فعالیت در آن 1 دهم درصد است و این رقم در استامبول ترکیه 50 درصد است و بدون شک توافق هسته ای جهشی بزرگ در بازار بورس ایران نیز خواهد بود.باید گفت ایران با توجه به مساحتش باید قادر باشد که سرمایه گذاری های مستقیم بیشتری را به خودش جذب کند و در 5 سال بعدی ایران نیازمند سرمایه گذاری نفتی و گازی به ارزش تخمینی 230تا 260 میلیارد دلار است. همچنین باید اشاره کرد که صنعت هواپیمایی ایران شدیداً نیازمند به سرمایه گذاری است و باید صدها هواپیما برای پرواز در آسمان ایران خریداری شوند. این عوامل، می تواند در دوره پس از اجرای برجام محقق شود.
  رضا اکبری(@kartoosh)
  قایق تان شکست ؟ پاروی تان را آب برد؟ تورتان پاره شد؟ صیدتان دوباره به دریا برگشت ؟ غمت نباشد چون خدا با ماست! هیچ وقت نگو از ماست که برماست بگو خدا با ماست.اگر قایقت شکست ، باشد !دلت نشکند! دلی نشکنی.اگر پارویت را آب برد ، باشد ! آبرویت را آب نبرد! آبرویی نبری.اگر صیدت از دستت رفت ، باشد ! امیدت از دست نرود! وامیدکسی را ناامید نکنی.
  رضا اکبری(@kartoosh)
  بازار دستوری کنترل میشه هیجانی عمل نکنید
  رضا اکبری(@kartoosh)
  صف فروشها میریزه فقط نترسید
  رضا اکبری(@kartoosh)
  دوستان افزایش سرمایه #دکوثر به پرتفوی شما اضافه شده یا نه؟ راهنمایی لطفا
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #قاسم امروز صف خرید فقط بخرید ولی نفروشید خوش بین
  رضا اکبری(@kartoosh)
  هیجان در بازار زیاد است احتیاط احتیاطاحتیاط احتیاطاحتیاط احتیاطاحتیاط احتیاط
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #قاسم امروز نوسانی است توصیه ای برای خرید و فروش ندارم
  رضا اکبری(@kartoosh)
  برای موفقیت در بورس سه چیز لازم است صبر ایوب-گنج قارون-عمر نوح
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #سخوز آغاز حرکت و رشد
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #سخوز آماده برای حرکت خوش بین
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #سخوز عرضه اولیه جا نمونید
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #خپارس فروشنده ها نوسان گیرن
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #خپارس خروج نوسان گیرها
  رضا اکبری(@kartoosh)
  #خپارس آماده برای صف خرید
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟