08:10
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

محمد کریمی

با سلام خدا خیرتون بده نکته شما باعث شد که من خوسازمو با یک گزارش الکی نفروشم ممنونم

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

karimi

محمد کریمی عضو از ۱۳۹۲/۰۷/۲۳

  محمد کریمی(@karimi)
  #وپارس برگشت برداشت های شبانه به بانکها.سهم پارسیان 151میلیارد تومن.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو منم دو تا بانک رفتم خبری نبود.تا کلا سهمو جمع نکنن پول بده نیستن
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو افزایش سرمایه از محل سود انباشته
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو خدارو شکر تا اینجا مقاومت کردیم.سه چهار ماه دیگه نتیجه این مقاومت با سود وحشتناک دیده خواهد شد.زیر دویست تومان نخواهیم فروخت
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو ایرنا/ نایب رییس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: به منظور حمایت از صادرات براساس مصوبه دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت 10 هزار میلیارد ریال یارانه برای حمل و نقل در این بخش اختصاص یافت.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، «مرتضی لطفی» افزود: صدور دستور اجرایی شدن این یارانه موجب تسهیل صادرات سیمان می شود. وی اضافه کرد: چنانچه این یارانه اختصاص پیدا کند، امکان رقابت در صادرات ایجاد می شود و واحدهای تولیدی می توانند به بازارهایی مانند کشورهای آفریقایی که به سیمان نیاز دارند و از ظرفیت بالایی برخوردارند، صادرات داشته باشند.لطفی از شناسایی بازارهای جدید صادراتی توسط واحدهای تولیدکننده سیمان کشور خبر داد و گفت: کشورهای آفریقایی به منزله فرصت های جدید محسوب می شوند و توافقنامه هایی هم در این زمینه به امضا رسیده و صادرات آغاز شده است. وی افزود: محدودیت های تعرفه ای دولت عراق برای صادرات سیمان موجب گزینش بازارهای جدید توسط تولیدکنندگان سیمان شد. لطفی گفت: محموله هایی به دو کشور آفریقایی صادر شده و توافقنامه هایی هم با برخی کشورهای منطقه داشته ایم اما هزینه های حمل و نقل شرایط را برای آفریقا دشوار می سازد. نایب رییس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اضافه کرد: درباره آفریقا هزینه های حمل ونقل حدود 40 درصد از کل را دربر می گیرد و صادرات را غیراقتصادی می سازد، بنابراین در مذاکراتی که با معاون اول رییس جمهوری صورت گرفت، قرار شد دولت یارانه صادرات سیمان اختصاص دهد. این متخصص صنعت سیمان اضافه کرد: قرار است یارانه به صورت مستقیم به شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی یا راه آهن جمهوری اسلامی در مقابل وزنی که سیمان و کلینکر را حمل می کنند، پرداخت شود. لطفی گفت: راه آهن اعلام کرده است چنانچه دولت 30 درصد کرایه حمل را پرداخت کند آنها آماده اندبه میزان 30 درصد کرایه، تخفیف قایل شوند تا سیمان را از کارخانه تا نقاط مرزی و حتی کشورهایی مانند ترکیه، قزاقستان و... که ایران به شبکه راه آهن آنها متصل است، حمل کنند. به گفته نایب رییس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، مشکل صادرات این ماده به عراق همچنان ادامه دارد و دولت این کشور به دلیل حمایت از... نمایش بیشتر
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو دوباره آخر سال مجمع سیدکو برگزار میشود.بخاطر تغییر سال مالی
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو کاهش در پیش بینی سود ناشی از تغییر در سال مالی شرکتهای فرعی زیر مجموعه سیدکو به آذر 95 می باشد.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو خشک کردن انقدر این سهمو جمع کردن.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو #خساپا پوشش مثل سیدکو یک ریاله اما پیش بینیش از سیدکو 32ریال کمتره.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو ارسال گزارشات ساختگی برای درو کردن آخرین بازمانده ها.سهم زیر دویست تومان فروشی نیست.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو این کارو میکنن که شما فکر کنی آشغال خریدی.نه عزیزم. طلا خریدی.متوجه نیستی.شش ماه دیگه میفهمی و افسوس امروزو میخوری.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو تعدیل وحشتناک و غیر قابل باور در سود تا چند روز دیگر در سامانه کدال.هر لحظه احتمال توقف سهم وجود دارد.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو مدیر عامل سابق سیدکو:تعدیل در سود شرکتهای سیمانی قطعی است. منبع بورس نیوز
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو هر کس زیر 200تومان بفروشه فقط گردن این آشغالها رو کلفت کرده.تو همه گروهها هم بزنید.حالا ببینم چطوری میخوای جمع کنی.دو سال دیگه هم طول بکشه کسی بهت نمیفروشه.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو انقدر الکی آوردن پایین که خودشونم موندن چه غلطی بکنن بره بالا
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو دبیر انجمن سیمان به فارس خبر دادموافقت جهانگیری با افزایش قیمت سیمان/پیشنهاد تولیدکنندگان؛ رشد بیش از 15 درصدی قیمتدبیر انجمن سیمان از موافقت معاون اول رئیس جمهور با افزایش قیمت سیمان خبر داد و گفت: تعیین میزان افزایش قیمت و تصمیم‌گیری نهایی در این مورد در جلسه اضطراری تولیدکنندگان سیمان صورت خواهد گرفت.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو هر چی دوست دارید جفنگیات تحلیل کنید. این شرکت قیمت سهامش مفته.زیر 200تومان هم هر کس بفروشه خودش ضرر کرده.میخواد دوسال طول بکشه یا بیشتر.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو چقدر مسخره است.بابا یکم به شعور سهامدار احترام بگذارید.اول گزارش سه ماهه جدید 95رو بده بعد فیلم بازگشایی تصنعی رو بازی کن.زیر دویست تومان هر کی بفروشه به خودش ضرر زده
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو با این ذخیره سود در سود انباشته زیر 200تومان فروشنده نیستم. 425ریال برای هر سهم.انتخاب با شماست.
  محمد کریمی(@karimi)
  #سیدکو مجبورن اینجوری سهمو تحقیر کنن تا باز کردن همه بریزن بفروشن.به جرات با عرضه اولیه سهم های زیر مجموعه از همین الان مطمئن باشید که فروشنده ها بدجور ضرر میکنن.شک نکید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟