22:00
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

ایران ٢٢

نظرات من در مورد هر سهم ، سیگنال خرید و فروش نیست . بلکه ، اطلاعات سهم و برداشت شخصی من از وضعیت تکنیکی ، بنیادی و آینده آن است.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

karamouz

ایران ٢٢ عضو از ۱۳۹۳/۰۲/۰۳

  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #وساپا ::: با کمی اغماض ، تو خرداد ، تقریبا به اندازه مجموع فروردین و اردیبهشت فروخته. 830 میلیارد تومن.یه خورده هزینه های مالی رو بتونن کنترل کنن ، قطعا میتونه تا 30 تومن ، تو 96 سود بسازه.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #آکنتور ::: موثق : لرزه بر اندام مدیران بورسی . ورود یک نهاد امنیتی قدرتمند به ماجرای کلاهبرداری تاریخی بورس.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #آکنتور ::: وَ السَّارِقُ وَ السَّارِقَةُ فَاقْطَعُوا أَیْدِیَهُما جَزاءً بِما کَسَبا نَکالاً مِنَ اللَّهِ وَ اللَّهُ عَزیزٌ حَکیمٌ ( آیه 38 سوره مائده ).دستان مرد دزد و زن دزد را به سزای آنچه کرده اند و بواسطه مجازاتی ازناحیه خدا ، قطع کنید وخدا مقتدری شکست ناپذیر وحکیم است.//////// مدیران بورس ، کنتور سازی و اتاق اصناف ایران ، براساس قانون خدا باید قطع ید بشن. وقتی دولت ، عدلیه و حکومت ، حکم خدار رو پی گیری و اجرا نمیکنه ، هر کس ، اتیش به اختیار ، میتونه این حکم رو جاری کنه.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خپارس :::فروش خرداد ماه 447 میلیارد تومن. فروش فصل بهار 1000 میلیارد تومن. خوش بین
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #فباهنر #خپارس #حریل #خودرو ::: با توجه به عرضه وپسا ، تو این بازار بی رمق و کم پول ، تو روز شنبه که حدود ٢٥ میلیارد تومن نقدینه میبره ،احتمالا فرصت خوبی برای خرید سهمای دیگه هست. ٤ تا سهم بالا بنظرم شرایط خوبی دارن. به قیمت بخرین و صبر کنید تا به تارگت برسه. بازار بعد از عید فطر یه بالا میزنه . شاید هم هفته بعد. منتها بازگشایی #سایپا ، با عنایت به تعدیل عالیش ، میتونه رشد بازار رو کلید بزنه.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #وپسا ::: عجب اسم غلط اندازی داره این وپسا : سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان ! مثه شترگاوپلنگ ! P/e هفت برای این شرکت بالاست. ولی خب ، اینایی که پشت سیاسی دارن ، راحتتر میدزدن. مثه برکت که ردش تو بیته.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #فباهنر ::: باهنر ، سهم هنرمندیه .از منظر تکنیکی ، بنظرم یه خورده دیگه اصلاح کنه ، حرکت بهتری خواهد داشت. گمان نمیکنم نیت بازیگر هم غیر این باشه.از لحاظ بنیادی هم که جهش خوبی داشته.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #فباهنر ::: اتفاقات اینروزها ، یاداور کودتای نظامی ٢٨ مرداد ٣٢ ، که با همکاری کاشانی و شاه ، منجر به سقوط دولت مصدق عزیز ، هست. هر چند ، این اتفاق نخواهد افتاد اما ، هر گونه تضعیف روحانی ، روحانیت رو باطل میکنه. بسیاری از بازندگان ٢٩ اردیبهشت ، متاسفانه شمشیر رو از رو بستن. مکارم شیرازی میگه : رای مردم رهبر رو انتخاب نمیکنه و رهبر منصوب خداست ! جل الخالق ! با این سرعت فرار رو به جلو !. ٥٠ میلیون ، خواهان ازادی ، رفاه ، دمکراسی و ... هستن. همونایی که به اداره کشور به دست روحانی رای دادن. بهار ٥٧ هیچکس باور نمیکرد ، شاه فقید سرنگون بشه. اما شد. خدا و مردم رو چه دیدی ! پس بهتر که به رای و نظر اکثریت احترام گذاشت و همجهت با خواسته های اینان پیش رفت. با حفظ حقوق و شان اقلیت. اونایی که با تضعیف روحانی ، سرنوشت بنی صدر رو مثال میزنن ، ما رو یاد کره شمالی میندازن. با هم باشیم برای ایران.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #فباهنر #وساپا ::: منتظر ورود پول ، از بانکها به بورس باشید. اینروزها وقت خریده. تو کف قیمتی و سهم های پر پتانسیل. خوش بین
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #فولاد ::: با این گزارش خوب ، فولاد فردا بسته میشه. شرایط باز گشایی: التزام عملی به ولایت فقیه- اثبات سوابق مبارزات شاهنشاهی-اعلام انزجار از فتنه- داشتن یک عکس با هر کدام از انقلابیون و گفتن ٤ تا فحش به روحانی یا خاتمی یا موسوی و قسم حضرت عباس همراه با التماس.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #فباهنر :::فوری : وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که احتمالا ابوبکر البغدادی در حمله آنها به الرقه در سوریه در اواخر ماه مه گذشته کشته شده باشد.روسها اعلام کردند که آنها یک نشست سرکرده های داعش را هدف قرار داده اند.وزارت دفاع روسیه بیان کرد: اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد ابوبکر البغدادی در یکی از حملات هوایی روسیه به الرقه سوریه کشته شده است.در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است: حمله در شب 28 ماه مه گذشته به مرکز فرماندهی داعش که در حین حمله سرکرده های داعش در حال برگزاری نشستی برای یافتن راهکاری برای خروج تروریستها از الرقه از طریق آنچه گذرگاه جنوبی نامیده می شود، بودند.وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: بر اساس اطلاعاتی که ما از طریق کانالهای متعدد از صحت آن مطمئن شده ایم، ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز در نشست مذکور حضور داشته است و در جریان حمله کشته شده است.در این بیانیه آمده است: وزارت دفاع روسیه، آمریکایی ها را از این حمله که از سوی جنگنده های سوخو 35 و سوخو 34 در جنوب الرقه آگاه کرده بود.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #خپارس :::وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که احتمالا ابوبکر البغدادی در حمله آنها به الرقه در سوریه در اواخر ماه مه گذشته کشته شده باشد.روسها اعلام کردند که آنها یک نشست سرکرده های داعش را هدف قرار داده اند.وزارت دفاع روسیه بیان کرد: اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد ابوبکر البغدادی در یکی از حملات هوایی روسیه به الرقه سوریه کشته شده است.در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است: حمله در شب 28 ماه مه گذشته به مرکز فرماندهی داعش که در حین حمله سرکرده های داعش در حال برگزاری نشستی برای یافتن راهکاری برای خروج تروریستها از الرقه از طریق آنچه گذرگاه جنوبی نامیده می شود، بودند.وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: بر اساس اطلاعاتی که ما از طریق کانالهای متعدد از صحت آن مطمئن شده ایم، ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز در نشست مذکور حضور داشته است و در جریان حمله کشته شده است.در این بیانیه آمده است: وزارت دفاع روسیه، آمریکایی ها را از این حمله که از سوی جنگنده های سوخو 35 و سوخو 34 در جنوب الرقه آگاه کرده بود.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #خپارس ::: بر اساس این طرح در صورت تصویب در صحن سنا، دولت آمریکا ظرف مدت 90 روز، باید تحریم های جدیدی علیه افراد و نهادهای فعال در توسعه برنامه های موشکی ایران تصویب کند.همچنین بر اساس یکی دیگر از طرح ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به طور مستقیم تحت تحریم قرار خواهد گرفت. در صورت تصویب این اولین بار خواهد بود که سپاه تحریم می شود. آمریکا پیشتر در سال 2007 نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تحریم کرده بود.طرح «مقابله با اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران» سه محور دارد:تحریم‌های موشک بالستیک: براساس این طرح، افراد مرتبط با برنامه موشک بالستیک ایران و کسانی که با آنها معامله دارند را هدف قرار می‌دهد.تحریم‌های جدید تروریسم: برای اولین بار، آمریکا تحریم‌هایی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به اتهام حمایت از تروریسم اعمال می‌کند.اجرای تحریم تسلیحاتی: اگر این طرح قانون شود، کلیه افرادی که در فروش، تامین قطعه، تعمیر و انتقال تانک، خودروی زرهی، تسلیحات با کالیبر بالا، هواپیماهای جنگی، بالگردهای تهاجمی، کشتی، موشک و سامانه‌های موشکی به ایران، نقش‌آفرین باشند، توسط رییس‌جمهور مورد تحریم قرار می گیرند و دارایی آنها توقیف می شود. ------------------ جالبه که هیچکدوم ربطی به دولت روحانی و ملت ایران نداره.
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #وساپا #خپارس :::کدهای حقیقی وابسته به اداره سهام سایپا ، با تمام توان ، و به هر روش مشروع یا نا مشروع ، مشغول دفاع از سهامدارن خرد هستند. چرا یاد مدافعان حرم میفتیم !
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خپارس #وساپا ::: اینم از اصلاح شاخص کل ، تو یه روز . خوش بین
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #وساپا ::: تو گزارش سهم هنوز هیچ درامد عملیاتی دیده نشده. خوش بین
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #خساپا #وساپا #خپارس #خودرو :::بنظرم ، با توجه به وقایع سیاسی اخیر و صورتهای مالی خودروسازها ، امسال سال خودروسازها خواهد بود. همون که برای فلزات ، تو ٩٥ اتفاق افتاد. این برداشت ، حاصل تجمیع عوامل بسیاری هست که تو این صنعت تاثیر گذاره. گشایش سیاسی، بانکی ، ارتباطات سیاسی ، ورود به بازارهای منطقه ای و جهانی ، کاهش هزینه های مالی و مهم ترین عاملش : خارج شدن خودروسازها از زیان عملیاتی ، بعد از ٥ سال ، هست.به این چهار تا خیلی خوشبینم. به گمانم تارگت ٢ برابری ، حداقل عددی هست که تا پایان سال ، خواهند داشت. خوش بین
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #وساپا #خساپا :::سهمو کنترل میکنن. این فروشنده ها ، بازیگرای سهم هستن. خیلی سهم دارن و برای سایپا کار میکنن. تو گروه سایپا، تعدادی از سهمها حدود 3-5-% دست کدهای حقیقی متصل به اداره سهام سایپا هست. و تو رالی صعودی یا نزولی از اینا کمک میگیرن.در حقیقت کارمند اداره سهام هستن. تو خود سایپا حدود 500 کد حقیقی وابسته هست.زامیاد-خپارس و ....
  ایران ٢٢(@karamouz)
  #وساپا #خساپا :::اقای محمدی : منم تو تالار همینو شنیدم. میگن زمین پلاسکو کار رو 400 میلیارد فروخته. خساپا هم دوباره میتونه تعدیل بده.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟